Mūsų ambasadoriai

Ką apie omega-3 galvoja 10 metų patirtį turintis asmeninis treneris ir profesionalus treniruočių specialistas Bronius Burneika

  1. Broniau, ar tikrai omega-3 rūgštys naudingos net ir sportininkams? Kodėl jos reikalingos žmogaus organizmui apskritai?

Omega-3 naudingos ir sportininkams, ir apskritai visiems žmonėms, ypač gyvenantiems mūsų krašte, nes mes su maistu gauname per mažai omega-3 riebalų rūgščių. Taip pat, žmogaus organizmas pats pasigaminti omega-3 rūgščių negali, todėl labai svarbu nepamiršti organizmą papildyti šiomis rūgštimis. Sportininkai, kaip ir visi žmonės, valgo gana panašiai, tik jiems įvairių maisto medžiagų reikia daugiau, kadangi jų fiziniai krūviai yra nepalyginti didesni.

Visgi kiekvienam svarbu nepamiršti, kad norint išlaikyti gerą organizmo, taip pat smegenų, akių, širdies, imuninės sistemos būklę, svarbu organizmą aprūpinti tinkamu omega-3 ir vitamino D kiekiu.

  1. Ar jau seniai vartojate omega-3?

Asmeniškai, aš pats omega-3 vartoju jau daugiau nei metus ir jaučiuosi kuo puikiausiai! Mano rytas prasideda anksti – apie 6 val. ryto, o miegoti einu tik apie 23 val., tačiau visą dieną išlieku energingas ir puikios nuotaikos. Niekada nemaniau, kad galėsiu taip anksti atsikėlęs vakare dar būti nepervargęs ir pakilios nuotaikos.

  1. Ar maisto papildus „OmegaMarine Forte+“, turinčius omega-3, vartojate reguliariai?

Maisto papildus su omega-3 rūgštimis vartoju reguliariai kiekvieną dieną ir stengiuosi išlaikyti šią rutiną visada, nepaisant savo dienotvarkės.

Kaip profesionalus treneris, žinau, kaip svarbu yra rūpintis savo kūnu – ne tik išore, bet ir vidumi. Mano tikslas yra išlaikyti kūną geros būklės. Dėl šios priežasties, aš ne tik derinu sportą su sveika mityba, bet taip pat papildau savo organizmą omega-3 riebalų rūgštimis. Omega-3 man padeda susidėlioti visą dienotvarkę, nes vartodamas maisto papildus, jaučiuosi įsipareigojęs nuosekliai laikytis mitybos, sporto bei poilsio režimo. Taigi maisto papildų vartojimas man padeda susidėlioti ne tik dienos, bet ir savaitės rutiną, kuri būtų patogi ir rezultatyvi mano siekiams.

Džiaugiuosi, kad šiandien omega-3 atstovauja sertifikuoti maisto papildai „OmegaMarine Forte+“, pagaminti Norvegijoje bei turintys aukštą šviežių omega-3 rūgščių koncentraciją. Pasitikiu „OmegaMarine Forte+“, nes tai sertifikuotas, aukščiausius standartus atitinkantis produktas.

Raginame Jus dalyvauti mūsų konkurse.

Galite laimėti 40 EUR vertės dovanų kortelę pirkiniams “Maxima” parduotuvėje!

Nedelskite ir APLANKYKITE KONKURSO INTERNETINĮ PUSLAPĮ