Apie mus

Mūsų istorija ir filosofija

Norvegija tai šalis, kurioje žmogus ir gamta yra vieninga visuma. Gyvename apsupti gamtos, iš jos galios ir gerybių semiame naudą. Mūsų šalies grožis slypi kvapą gniaužiančiuose fiorduose, mėlynoje jūroje, bekraščiuose peizažuose, o taipogi stipriuose ir sveikuose žmonėse.

Mūsų tėčiai, dėdės ir seneliai žvejojo kristaliai švariuose vandenyse, ilsėjosi, kvėpuojant neužterštu oru ir džiaugėsi sveikata bei puikia savijauta net vėlyvoje senatvėje. Tiesiog subalansuota mityba tapo mūsų šeimų, bei milijonų kitų Norvegų įpročiu. Neįtikėtinai graži, bet kartu griežta gamta, kurioje mes užaugome, turėjo įtaką mūsų gyvenimo filosofijai.

Mūsų įsitikinimai

Mes tikime, jog geros sveikatos paslaptis slypi teisingoje mityboje ir gyvenime harmonijoje su gamta. Mūsų pagrindinis tikslas rūpintis mūsų klientų sveikata ir gera savijauta. Mes suprantame, jog visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, yra naudinga teisinga ir gerai subalansuota mityba.

Mes tikime, kad tinkamos mitybos edukacija gali ir turi būti įvesta mažiems vaikams. Subalansuota mityba užtikrina ne tik jų normalų vystymąsį, bet ir pripratina prie teisingų maitinimo įpročių. Tokia profilaktika turėtų būti įvesta nuo jauniausių metų.

  • Vizija – formuojanti kitokią ateitį

    "Mes Natural Pharmaceuticals įmonėje turime viziją kaip tapti lideriais omega-3 tiekimo rinkoje. Mes siekiame savo tikslo įgyvendinimo siūlydami kokybiškus produktus tuo pačiu metu informuojant mūsų klientus apie tai kokius privalumus jie turi ir kokią įtaką tie privalumai turi mūsų klientų gyvenimams. Šią užduotį mes, Natural Pharmeceuticals darbuotojai, atliekame su dideliu susidomėjimu, energija ir pagarba mūsų klientams."
    Jonas Törnquist
    Generalinis direktorius Natural Pharmaceuticals Group

Mūsų misija

Mes su dideliu malonumu norėtume Jums pristatyti svarbų maisto papildą, kurio sudėtyje yra omega-3 riebalų rūgščių. Džiaugiamės galėdami pranešti, jog mūsų produktai pirmauja rinkoje tarp šios rušies produktų. Mumis pasitiki šimtai tūkstančių žmonių, kurie vartoja mūsų produktus kiekviena dieną ir mėgaujasi nauda, kuria teikia omega-3, o ypač riebalų rugštys EPA ir DHA.

Mes siūlome ne tik kokybiškus produktus, bet ir itin patogią pristatymo sistemą – tiesiai į Jūsų namus. Naujoviškos technologijos, kurias naudojame, leidžia mums pasiūlyti Jums maisto papildą atitinkantį kiekvieno poreikius, ypač tų žmonių, kurie mano, jog jų sveikata yra svarbiausia.


Norvegija yra viena iš pirmaujančių šalių, kalbant apie suvartojamos žuvies kiekį. Nepaisant to, rūpindamiesi savo savimi, kiekvieną dieną norvegai papildo savo mitybos racioną omega-3. Mes dirbame įvairiose Europos šalyse dalindamiesi mūsų susidomėjimais ir patirtimi.

Mūsų svajonė yra, kad žmonės pasinaudotų mūsų žiniomis ir sutelktų dėmesį į savo norų ir svajonių įgyvendinimą. Ir visų pirmą – sveiką gyvenimo būdą.