Vartotojų atsiliepimai

Vartotojų atsiliepimai natural Pharmaceuticals Aleksandra

„Aš esu labai dėkinga Jums gerbiami darbuotojai už tuos produktus „OmegaMarine Forte+”. Nes aš jau senyvo amžiaus, man labai reikalingi šitie produktai.”

– Aleksandra (Šiauliai)

Vartotojų atsiliepimai Natural Pharmaceuticals Adele

„Labai dėkinga esu už Jūsų papildą „OmegaMarine Forte+”. Aš negaliu valgyti riebios žuvies, tai man Jūsų papildas kaip Dievo dovana, daug kam patariau kad naudotų.”

– Adelė (71 m., Šilutė)

Vartotojų atsiliepimai Natural Pharmaceuticals Antanas Zinkevičius

„Reguliariai vartojant maisto papildus OmegaMarine Forte+, juose esantys elementai duoda teigiamą poveikį ir tuo įsitikinau dėl aplinkybių laikinai sustabdęs jų vartojimą.”

– Antanas (82 m., Kaunas)

Vartotojų atsiliepimai Natural Pharmaceuticals Algirdas Stumbras

„Aš nesu žuvies produktų megėjas, todėl juos valgau labai retai. Tam, kad papildyti savo organizmą omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D, aš papildau savo mitybos racioną maisto papildais, o būtent OmegaMarine Forte+.“ Man patinka OmegaMarine Forte + kapsulės dėl nedidelio dydžio, prieinamos kainos.”

– Algirdas (88 m., Vilnius)

Vartotojų atsiliepimai Natural Pharmaceuticals Gražina Binkienė

„Nuo mažens žinojau, kad žuvų taukai yra naudingi, nes tėveliai žiemą ir pavasarį liepdavo gerti neskanius skystus žuvies taukus ir kaip nekeista patys juos gerdavo. Gavusi pasiūlymą iš UAB „Natural Pharmaceuticals“ įsigyti maisto papildus OmegaMarine Forte+, kuriuose yra žuvų taukų, net nesvarstydama juos užsisakiau. Tenkino ir kaina ir nuolaida ir apmokėjimo būdas. OmegaMarine Forte + žuvų taukus vartoju nuo 2013 metų ir ne viena vartoju, bet ir mano vaikaitis vartoja.”

– Gražina (66 m., Vilnius)

Vartotojų atsiliepimai Natural Pharmaceuticals Aloyzas Raulinaitis

“Pirmiausia norėčiau visam Jūsų kolektyvui palinkėti stiprios sveikatos ir sėkmės Jūsų veikloje. Kai Jūs man pasiūlėte savo produktą iš pradžių sureagavau šiek tiek skeptiškai. Bet po 2-3 savaičių Jūsų produkto naudojimo, aš likau pozityviai nustebintas. OmegaMarine Forte + vartoju jau daugiau kaip 2 metai ir esu patenkintas. Ačiū Jums.”

– Aloyzas (79 m., Prienų r.)

jurate

Vienas iš būdų aprūpinti savo organizmą omega-3 riebalų rūgštimis, yra riebios žuvies įtraukimas į savo mitybos racioną. Tačiau valgyti tą pačią žuvį kas antrą dieną pasidaro nebeskanu. Todėl aš manau, kad mitybos racionio papildymas maisto papildu Omega Marine Forte+, kuriame yra Omega-3 riebalų rugščių, yra geras pasirinkimas. Gavusi pasiūlymą, nedvejodama sutikau ir vartoju juos jau pora metų kartu su visa šeima. Dabar kiekvieną dieną pradedu 2 rausvom nedidelėm kapsulėm ir džiaugiuosi jų teikiama nauda.

– Jūratė (58m., Kaunas)

Raginame Jus dalyvauti mūsų konkurse.

Galite laimėti 40 EUR vertės dovanų kortelę pirkiniams “Maxima” parduotuvėje!

Nedelskite ir APLANKYKITE KONKURSO INTERNETINĮ PUSLAPĮ