Vartotojų atsiliepimai

„Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, omega-3, išsirinkau iš daugelio kitų, nes tinkamu metu sulaukiau skambučio, kai jau buvau nusprendus papildyti savo organizmą papildais. Žinau, kad tiek reikiamų naudingų medžiagų, kiek man reikia, tik iš maisto galiu ir negauti, nes žuvies nevalgau, man nepatinka jos kvapas. Tai, kad šie omega-3 pagaminti Norvegijoje, man reiškia kokybę, dėl to ir naudoju „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus.”

– Viktorija, Tirkiliškiai

„Pažintis su įmone „ Natural Pharmaceuticals“, prasidėjo per norą suteikti savo šeimynai tai, kas geriausia. Iš kompanijos prieš 7-erius metus gavau pirmąją omega-3 maisto papildų bandomąją pakuotę. Maisto papildai „ OmegaMarine Forte+ “ du buteliukai, visas metinis kiekis, stovi mano virtuvėje ant lentynėlės ir aš, kaip mama, pasirūpinu kad vyras, vaikai ir anūkai juos vartotų kasdien.”

– Birutė, Marijampolė

„Kadangi esu žingeidus, nepraleidžiu pro akis svarbios ir naudingos informacijos. Tokiu būdu susidomėjau informacija, kurią gavau paštu iš įmonės „Natural Pharmaceuticals“ dar prieš 7-erius metus. Buvo paprasta: užpildžiau užsakymo kuponą, įdėjau į pridėtą apmokėtą voką ir netrukus gavau pirmuosius maisto papildus „OmegaMarine Forte+”, kuriuos vartoju iki šiol.”

– Stanislovas, Trakai

„Kuomet gavau telefono skambutį iš „Natural Pharmaceuticals“ ir išgirdau, kad maisto papildai gaminami Norvegijoje, nuspręndžiau išbandyti ir jau eilę metų užsisakinėju įvairius maisto papildus. Mane labiausiai žavintis patogumas yra mokėjimų išskaidymas dalimis ir visas metinis kiekis vienu kartu. Taigi mano mėgstamiausias „OmegaMarine Forte+” visuomet po ranka ir tokiu būdu jį galiu vartoti reguliariai.”

– Laimutė, Druskininkai

„Maisto papildai „FlexiMed®“ puikiai dera su mano sportine veikla. Maisto papildų „FlexiMed®“ sudėtyje yra net aštuonios veikliosios medžiagos, tame tarpe gliukozaminas ir jūrinis kalcis, kurie padeda man gyventi aktyviai, neriboti savo kasdieninės veiklos. Kasdien stengiuosi rūpintis tinkama mityba, bet neslėpsiu, kartais mėgstu pasilepinti skanumynais, ledais. Manau, jog visa ši graži puokštė: įvairi ir subalansuota mityba, aktyvus fizinis gyvenimo būdas, maisto papildų vartojimas palaiko mano gerą fizinę būseną, pakelia nuotaiką
ir suteikia pilnatvės jausmą.”

– Vida, Vilnius

„Kadangi stengiuosi rūpintis savimi ir žinau, kad reikia apie viską pagalvoti, turėti kuo didesnę įvairovę, šalia aktyvaus gyvenimo būdo, subalansuotos mitybos vartoju ir maisto papildus. Mano nuomone, nėra vieno papildo – yra kompleksas. Manau, kad tai – viena geriausių mano investicijų į ateitį. Kiekvieną dieną ieškokime vis naujos ir įvairios veiklos , kuri mus skatintų judėti į priekį. Tuomet neturėsime laiko galvoti apie negatyvius dalykus, o semsimės energijos ieškoti naujų ir pozityvių dalykų!”

– Albinas, Daugai

„Jau pasiekiau tokį amžių, kuomet turiu rūpintis savimi ir savo gyvenimo kokybe. Aš taip pat stengiuosi laikytis subalansuotos mitybos, tačiau aš savo organizmą dažnai papildau ir maisto papildais. Su „Natural Pharmaceuticals“ kompanija draugauju jau ilgiau nei penkerius metus, kuomet į savo pašto dėžutę gavau pirmąjį lankstinuką. Maisto papildus vartoju reguliariai ir nelaukiu, kol jie pasibaigs. Paskambinu ir užsisakau sekančią metinę pakuotę, kad nepritrūkčiau maisto papildų ištisus metus.“

– Rolandas, Aristava

„Norėdama būti fiziškai aktyvi papildau savo organizmą ir maisto papildais „FlexiMed®“. Manau, tai yra praktiškas maisto papildas, kurio sudedamosios dalys pritaikytos būtent kaulų ir raumenų grupėms palaikyti. Apskritai teigiamai vertinu „Natural Pharmaceuticals“ kuriamas maisto papildų formules, kadangi produktai yra gaminami Norvegijoje. Norvegija mano nuomone – išmintinga šalis. Tai turi reikšmę renkantis maisto papildus.”

– Lolita, Druskininkai

„Maisto papildus naudoju jau daugiau negu 10 metų. Baigiu perkopti aštuntą dešimtį, tad mano organizmui reikia papildų ir vitaminų. Dauguma pataria valgyti ekologišką maistą, bet kaip galima kokybiškai maitintis, kuomet žuvis brangesnė negu mėsa. Taip pat neaišku, kokiomis sąlygomis žuvis auginta, kur pagaunama. Stengiuosi rūpintis savimi – sportuoju, pati ruošiu maistą, nevartoju alkoholio, reguliariai vartoju maisto papildus.”

– Viktorija, Kaunas