IŠSAUGOTI REZULTATUS

Ar gaunate pakankamai omega-3 rūgščių?

Dėkojame, kad atsakėte į klausimus!

Norėdami sužinoti, koks yra Jūsų lygis, susipažinkite su žemiau pateiktais rezultatais.

 • 1iš 4

  Kiek porcijų baltos žuvies (krevečių, menkių, plekšnių, tilapijų, žuvies pirštelių ir t.t.) suvartojote praeitą savaitę?

 • 2iš 4


  Kiek porcijų riebios žuvies (lašišos, tuno, sardinių) suvartojote praeitą savaitę?

 • 3iš 4

  Kiek tablečių, kurių sudėtyje yra EPA ir DHA (įskaitant žuvų, krilių arba jūros dumblių aliejų) suvartojote per pastarąsias septynias dienas?

 • 4iš 4

  Kiek porcijų omega-3 rūgštimis praturtintų gėrimų: sulčių, pieno gaminių ar margarino suvartojote per pastarąsias septynias dienas?

 • Jūsųsuvartojamas kiekis

  JUMS REIKIA DAUGIAU!

  GERAI!

  PUIKIAI!

  Apskaičiuotas Jūsų suvartojamas kiekis: 0mg/dieną

250mg/dieną tokį kiekį rekomenduoja
500mg/dieną tokį kiekį rekomenduoja
Pradėti iš naujo

Sveikiname!

Rekomendacijos

Rekomendacijos

OmegaMarine FORTE+, 60Sveikiname! Tikėtina, kad apskaičiuotas Jūsų EPA ir DHA omega-3 suvartojimo kiekis yra didesnis nei 500 mg per dieną. Šį kiekį rekomenduoja Tarptautinė riebalų rūgščių ir lipidų tyrimų draugija (angl. ISSFAL) – organizacija, kuri jungia mokslininkus, tiriančius tokias riebalų rūgštis, kaip omega-3.

Daugelio žmonių dietos keičiasi kas savaitę. Tad pasiekę 500 mg per dieną tikslą, užtikrinkite, kad kiekvieną savaitę turėtumėte EPA ir DHA vartojimo šaltinius. Jūsų organizme esančios ląstelės pasisavina omega-3 rūgštis tam, kad padėtų jūsų organizmui efektyviau funkcionuoti. Omega-3 kiekis organizme gali būti pamatuojamas atlikus kraujo tyrimus. Daugiau naudingos informacijos galite rasti mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje.

 

OmegaMarine FORTE+, 60Tikėtina, kad apskaičiuotas Jūsų EPA ir DHA omega-3 suvartojimo kiekis yra didesnis nei 250 mg per dieną, kurį rekomenduoja Europos maisto saugos tarnyba (angl. EFSA), atsižvelgdama į riziką, susijusią su maisto ir maitinimo sauga. Glaudžiai bendradarbiaudama su nacionalinėmis tarnybomis ir atvirai bendraudama su savo dalininkais, EFSA teikia nepriklausomas mokslines konsultacijas ir aiškų supratimą apie esamą ir galinčią atsirasti riziką.

Jūs gaunate pakankamą kiekį DHA ir EPA, kad būtų užtikrintas normalus smegenų ir akių funkcionavimas bei tinkamas širdies darbas. Jūsų organizme esančios ląstelės pasisavina omega-3 rūgštis tam, kad padėtų jūsų organizmui efektyviau funkcionuoti. Omega-3 kiekis organizme gali būti pamatuojamas atlikus kraujo tyrimus. Daugiau naudingos informacijos galite rasti mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje.

Jūs gaunate pakankamą kiekį DHA ir EPA, kad būtų užtikrintas normalus smegenų ir akių funkcionavimas bei tinkamas širdies darbas.

 

OmegaMarine FORTE+, 60Apskaičiuotas Jūsų EPA ir DHA omega-3 suvartojimo kiekis yra mažesnis nei 250 mg per dieną, kurį rekomenduoja Europos maisto saugos tarnyba (angl. EFSA) ir Pasaulinė sveikatos organizacija (angl. WHO). Stenkitės jo laikytis! Omega-3 rūgštys yra naudingos Jūsų akims, smegenims ir širdžiai!

Omega-3 rūgštys naudingos jūsų akims, smegenims ir širdžiai! Siūlome padidinti omega-3 rūgštyse esančių EPA ir DHA kiekį jūsų organizme kiekvieną savaitę suvartojant ne mažiau kaip dvi porcijas riebios žuvies, geriant omega-3 maisto papildus arba kitus omega-3 rūgštimis praturtintus produktus.

Jūsų suvartojamas omega-3 kiekis yra labai mažas, todėl siūlome pasikonsultuoti su savo gydytoju dėl galimybės išsitirti omega-3 koncentraciją kraujyje. Jūsų organizme esančios ląstelės pasisavina omega-3 rūgštis tam, kad padėtų jūsų organizmui efektyviau funkcionuoti. Omega-3 kiekis organizme gali būti pamatuojamas atlikus kraujo tyrimus. Daugiau naudingos informacijos galite rasti mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje.

Kaip mes atlikome apskaičiavimus

Siekdami kuo tiksliau apskaičiuoti Jūsų rezultatus, mes apžvelgėme daugybę įvairių EPA ir DHA šaltinių ir sukūrėme šiam testui naudojamus vidurkius. Žinodami, kad tai nėra tikslusis mokslas – daugelis žmonių nematuoja savo porcijų dydžių – čia pateikiame keletą dydžių, kuriuos naudojome apskaičiuodami Jūsų rezultatus:

Išsaugoti rezultatus

Dalintis