Natural Pharmaceuticals – mūsų įmonė

Natural Pharmaceuticals Group – mūsų istorija

Natural Pharmaceuticals įmonė buvo įkurta dėka norvegų investuotojų Knut-Erik Karlsen, Ole Bjørn Fausa ir Reidar Nilsen, turinčių dvidešimt penkerių metų patirtį. Jie nuo pat savo karjeros pradžios specializavosi mitybos srityje, sėkmingai panaudojo jūros žuvų išteklius, naudą.

Tai taip pat jų šeimų tradicijų ir didelio tikėjimo savo misija rezultatas, jie tiki, kad žuvys yra labai naudingos visiems žmonėms, siekiantiems palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Tiek Ole Bjørn Fausui kiek ir bendrovės generaliniam direktoriui Jonui Törnquist tai ypač svarbu. Jų seneliai buvo žvejai ir jų šeimos gyveno iš žvejybos.

Gamtos dovanas, kuriomis Norvegai naudojasi jau šimtmečius savo virtuvėse, šiandien turime galimybę rasti daugelio žmonių namuose visoje Europoje ir pasaulyje. Todėl naudodamiesi mūsų ilgametę patirtimi dalinamės savo produktais su jumis.

Mūsų įmonės kultūra - dirbkite su mumis

“Natural Pharmaceuticals Group” įmonėje mes tikime, kad kiekvienas žmogus mūsų organizacijoje turi galimybę ir ryžtą pagerinti mūsų verslo procesus ir tuo pačiu metu norą profesionaliai tobulėti.

Mes norime, kad kiekvienas darbuotojas turėtų galimybę dalyvauti nustatant mūsų bendrovės tikslus ir prisiimant įsipareigojimus. Kiekvienas asmuo, dirbantis mūsų įmonėje prisideda prie bendrų verslo tikslų pasiekimo.

Mūsų kultūra pasireiškia tame, kaip mes dirbame – su energija, susidomėjimu ir pagarba kiekvienam žmogui. Ji atsiskleidžia grupės darbe ir gerame vadovavime. Taip mes kuriame pasitikėjimą, sutelkiame dėmesį į klientus ir nuolat tobulinamės. Mes tvirtai tikime, kad visiškas atsidavimas darbui, atviras dialogas ir dėmesio kreipimas į kitų nuomones yra itin svarbūs.

Investuotojai

Knut-Erik Karlsen_2

Knut-Erikas Karlsenas buvo vienos iš didžiausių, parduodančių maisto papildus, o ypač omega-3, Skandinavijos rinkoje, bendrovės įkūrėju su beveik 30 metų patirtirtimi.


Ole Bjørnas Fausa

Ole Bjørnas Fausa dirbo žvejybos pramonėje Norvegijoje ir žino apie reguliaraus žuvų vartojimo naudą. Todėl šiandien jis aktyviai investuoja į omega-3.


Reidar Nilsen_2

Reidaras Nilsenas dirbo žvejybos pramonėje Norvegijoje ir žino apie reguliaraus žuvų vartojimo naudą. Todėl šiandien jis aktyviai investuoja į omega-3.

Valdymas

Jonas Törnquist yra grupės generalinis direktorius ir taip pat vadovauja grupės įmonėms-dukterims. Jonas yra Švedas.