Socialinė atsakomybė

TARPTAUTINIAME VILNIAUS ORO UOSTE – NAUJAS GYVYBES GELBSTINTIS ĮRENGINYS

Staigus širdies sustojimas gali ištikti kiekvieną. Šis incidentas gali ištikti tiek sportininkus, tiek nutukusius žmones, vaikus ir pagyvenusius žmones. Nepriklausomai nuo vietos ir laiko. Svarbu yra tai, kaip greitai bus suteikta pagalba. Be jos staigus širdies sustojimas pasibaigs mirtimi.

Kiek minučių trunka greitajai atvykti iki nukentėjusiojo? Dažnai ji atvyksta keliomis minutėmis per vėlai. Tik baimės nugalėjimas prieš suteikiant pirmąją pagalbą ir visuotinė prieiga prie gelbėjimo įrangos, tokios kaip defibriliatorius, gali sumažinti mirtinų atvejų skaičių staigiai sustojus širdžiai.

Natural Pharmaceuticals, kaip socialiai atsakinga įmonė, turėjo garbę Tarptautiniam Vilniaus oro uostui padovanoti pirmąjį automatinį defibriliatorių. Dėka Vilniaus oro uosto aprūpinimu defibriliatoriumi, keleiviai galės gauti greitąją pagalbą staigiai sustojus širdžiai, tai galės padidinti jų saugumo jausmą.

Natural Pharmaceuticals vardu dovaną įteikė įmonės ambasadoriai – žinoma aktorė Gražina Baikštytė ir olimpietis Edvinas Krungolcas.

Dovana2502

SP-1001

defibrylator

Staigaus sirdies priepuolio inscenizacija

PROJEKTE „ILGAAMŽIŠKUMO PASLAPTIS“ APIE SVEIKĄ GYVENSENĄ KALBĖS SPORTO LEGENDOS

Kasdieniame gyvenime žmonės per mažai dėmesio skiria savo organizmui. Todėl taip svarbu skatinti žmones visų pirmiausia rūpintis savimi.

Natural Pharmaceuticals su dideliu pasididžiavimu kartu su Lietuvos Sporto Universitetu bendrai sukūrė projektą „Ilgaamžiškumo paslaptis“, kurio partneriu taip pat buvo Sveikatos ministerija.

Projektas vykdė labai svarbią socialinę misiją informuodamas žmones, kaip svarbu imtis tinkamų veiksmų siekiant išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Projekto ,,Ilgaamžiškumo paslaptis“ susitikimų metu Lietuvos krepšinio legendos – M. Paulauskas, A. Rupšienė, V. Garastas – atliko svarbią socialinę misiją propaguodami sveiką gyvenimo būdą. Sportininkai puikiai žino, kad sveikas gyvenimo būdas yra svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Štai kodėl būtent jie skatino žmones rūpintis savimi.

Projekto organizatoriai:

NP logo-green

llogo_sp_vertik

lsu_logo_en