Kontaktai

Ar norėtumėte gauti informacijos arba išreikšti savo nuomonę?

Jūsų nuomonės ir klausimai yra svarbūs mums ir bus nukreipti „Natural Pharmaceuticals” darbuotojui, kuris bus atsakingas atsakyti į juos. Padėkite mums suteikti Jums išsamų atsakymą, įrašydami klausimo temą žemiau pateiktos formos pildymo metu. Su malonumu atsakysime į klausimus, pateikiant Jus dominančią informaciją.

Prašome užpildyti žemiau pateiktą formą ir išsiųsti nurodytu el. paštu!

Susisiekite su mumis

    Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi nuomonės pateikimo, susipažinimo su ja ir atsakymo pateikimo tikslais ir tam būtinu laikotarpiu.

    Duomenų administratorius yra UAB „Natural Pharmaceuticals“, buveinės adresas K. Donelaičio 62-1, LT-44248 Kaunas. Asmens duomenys, pirmiau minėtų tikslų įgyvendinimui būtina apimtimi, gali būti perduodami subjektams, bendradarbiaujantiems pagal patikėjimo sutartis. Jūsų asmens duomenys nėra tvarkomi automatiškai, įskaitant jų profiliavimą. Jūs turite teisę nesutikti su asmens duomenų tvarkymu, susipažinti su asmens duomenimis ir juos perkelti, taisyti, pašalinti arba apriboti jų tvarkymą, taip pat Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai. Asmens duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau „privalomais“ pažymėtus laukelius užpildyti privaloma, norint gauti atsakymą į klausimą. Susisiekti su asmens duomenų apsaugos inspektoriumi galite adresu DPO@omegamarine.lt. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje.

    daugiau

    captcha