Slapukai

KAS TAI YRA SLAPUKAI

Slapukai (ang. cookies) – tai nedidelės bylos, kurios yra įrašomos ir saugomos Jūsų kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje arba išmaniajame telefone, kai Jūs lankote įvairias interneto svetaines. Slapukas įprastai yra su svetainės, iš kurios buvo gautas, pavadinimu, nurodytu „gyvavimo laikotarpiu“ ir atsitiktinai sugeneruotu unikaliu numeriu, kuris yra skirtas naršyklės, kuria buvo jungiamasi prie interneto svetainės, identifikavimui.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Ši UAB „Natural Pharmaceuticals“, V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas, tel.: (8 37) 211 994, www.omegamarine.lt, el.paštas: info@omegamarine.lt, įmonės kodas 303095490, PVM kodas: LT100007869312 (Duomenų valdytojas arba Mes) slapukų naudojimo politika (toliau – Slapukų politika) sukurta tam, kad bet kurios iš UAB “Natural Phamaceuticals” interneto svetainės www.omegamarine.lt, www.isbandyk-omega.lt, www.naturalpromo.lt, www.proletto.lt (toliau– interneto svetainė(-ės)) lankytojai sužinotų daugiau informacijos apie interneto svetainėje naudojamas technologijas ir kaip Duomenų valdytojas jas naudoja.

Mūsų interneto svetainėje naudojami vadinamieji slapukai, t. y. vartotojo įrenginyje serverių išsaugoma informacija, kurią serveriai gali nuskaityti kaskart prisijungus prie minėto įrenginio, taip pat gali būti naudojamos kitos, savo funkcijomis į slapukus panašios arba identiškos technologijos. Šiame dokumente pateikta informacija apie slapukus taip pat yra taikoma ir kitoms panašioms technologijoms, naudojamoms mūsų interneto svetainėse. Kalbant apie slapukus ir panašias technologijas, toliau vartojamas terminas „slapukai“. Slapukai – tai informaciniai duomenys, visų pirma tekstiniai failai, kurie yra saugomi interneto svetainės galiniame vartotojo įrenginyje. Slapukuose įprastai yra įrašytas interneto svetainės pavadinimas, iš kurios jie yra atsiųsti, jų saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TIKSLAI

 1. Interneto svetainės puslapių turinio pritaikymas vartotojo prioritetams ir naudojimosi interneto svetaine optimizavimas, gerinant naršymo interneto svetainėje kokybę. Visų pirma šie failai suteikia galimybę atpažinti interneto svetainės vartotojo įrenginį ir tinkamai rodyti tinklalapį, pritaikyti jį individualiems poreikiams.
 2. Statistikų kūrimas, padedantis mums suprasti, kaip vartotojai naudojasi interneto svetaine, t. y. suteikiant galimybę gerinti jos struktūrą ir turinį.
 3. Interneto svetainės vartotojo sesijos (po prisijungimo) išlaikymas, kad vartotojui kiekviename puslapyje nereikėtų įrašinėti savo vartotojo vardo ir slaptažodžio.
 4. Vartotojo interesams pritaikyto reklaminio turinio pateikimas.

SAVO INTERNETO SVETAINĖJE GALIME NAUDOTI TOKIŲ TIPŲ SLAPUKUS

 1. Būtinus slapukus, suteikiančius galimybę naudotis interneto svetainės paslaugomis, pvz., autentifikavimo slapukus, naudojamus paslaugoms, kurioms būtinas autentifikavimas svetainėje.
 2. Slapukai, naudojami siekiant užtikrinti saugą, pvz., aptikti piktnaudžiavimą interneto svetainės autentifikavimu.
 3. Slapukai, suteikiantys galimybę rinkti informaciją apie interneto svetainės puslapių naudojimo būdus.
 4. Funkciniai slapukai, suteikiantys galimybę įsiminti vartotojo pasirinktus nustatymus ir individualizuoti vartotojo sąsają, pvz., pasirinktą kalbą arba regioną, iš kurio yra vartotojas, šrifto dydį, svetainės išvaizdą ir pan.
 5. Interneto svetainėje naudojami šie slapukai:

 

Statistiniai slapukai
Slapuko pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas Slapuko galiojimo laikas Renkami duomenys Duomenų saugojimo laikotarpis
_ga Siekiant išsaugoti statistinę informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje 2 metai Unikalus registracijos vardas (naudotojo ID) 2 metai
_gat Siekiant išsaugoti statistinę informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje. Slapukas naudojamas norint padidinti užklausų greitį. Sesijos laikas  

Unikalus registracijos vardas (naudotojo ID)

Sesijos laikas
_gid Nustatyti naujas sesijas/apsilankymus. Slapukas naudojamas atskirti vartotojus. 24 val. Unikalus registracijos vardas (naudotojo ID) 24 val.
Rinkodaros slapukai
Slapuko pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas Slapuko galiojimo laikas Renkami duomenys Duomenų saugojimo laikotarpis
ads/ga-audiences Slapukas naudojamas svetainės naudotojų stebėjimui, kaip jie naudojasi svetaine, tikslu parodyti atitinkamus skelbimus atskiriems svetainės naudotojams. Sesijos laikas Unikalus registracijos vardas (naudotojo ID) Sesijos laikas
 1. Visi mūsų naudojami slapukai gali būti naudojami tik Jūsų išankstiniu sutikimu. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje ir išreiškus sutikimą dėl slapukų naudojimo.
 2. Sutikimas ar nesutikimas dėl slapukų naudojimo gali būti išreikštas paspaudus mygtuką “sutinku” arba “nesutinku” ties puslapio apačioje pasirodančiu slapukų pranešimu. Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą, pakeisdamas interneto naršyklės nustatymus. Išsamią informaciją apie programinės įrangos parametrus, susijusius su slapukų naudojimu, galima rasti programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.
 3. Išjungus slapukų naudojimą gali kilti tam tikri Mūsų interneto svetainės paslaugų naudojimo sutrikimai, visų pirma reikalaujantys prisijungimo, todėl nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų interneto svetaine. Tačiau, išjungus slapukų naudojimą ir toliau bus galima peržiūrėti mūsų interneto svetainės turinį, išskyrus tą, kuriam reikia vartotojo prisijungimo.
 4. Slapukų failai gali būti talpinami interneto svetainės galiniuose vartotojų įrenginiuose. Prieigą prie asmens duomenų, surinktų slapukų pagalba, turi mūsų darbuotojai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą, taip pat interneto svetainės reklamos, tyrimų ir daugialypės aplinkos paslaugų teikėjai.

Kaip išjungti slapukus savo naršyklėje?

 1. Informacija, susijusi su asmens duomenų tvarkymu (duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys, duomenų tvarkymo tikslai, asmens duomenų gavėjų kategorijos, saugojimo laikotarpis) bei duomenų subjekto teisės yra nurodyta Privatumo politikoje.
 2. Ši slapukų politika gali būti atnaujinama. Informuosime apie atnaujinimus šioje interneto svetainėje pateikdami naują Slapukų politikos redakciją. Dėl šios priežasties mes rekomenduojame Jums periodiškai apsilankyti mūsų interneto svetainėje, kurioje visada rasite naujausią Slapukų politikos versiją.

Ši slapukų politika yra taikoma nuo jos paskelbimo interneto svetainėje dienos.

Iššokantis langas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais, šioje interneto svetainėje naudojame slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukų naudojimą ir jų naudojimo naršyklėje parametrų pakeitimo galimybes. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“, jeigu nesutinkate, spauskite mygtuką „Nesutinku“. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi.

Daugiau informacijos