Fotokonkursas

Dalyvaukite konkurse „Geroje kompanijoje, žinoma“!

Savo nuotrauką siųskite el. paštu info@omegamarine.lt ir laimėkite vieną iš unikalių prizų!

Kaip dalyvauti „Geroje kompanijoje, žinoma“ konkurse?
 1. Atsiųskite mums savo nuotrauką su „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildais savo natūralioje aplinkoje el. paštu info@omegamarine.lt nurodant el. pašto pavadinimą „Fotokonkursas“ arba per žemiau esančią formą.
 2. Nuotraukas galite daryti vaikštant po mišką, parką, savo svetainėje ar sode! Parodykite, kad prisimename apie gerą savijautą visada. Apdovanosime įdomiausius darbus. Laukiame Jūsų kūrybiškumo!
 3. El. laiške nurodykite savo duomenis: vardą, pavardę, miestą bei telefono numerį. Jūsų nuotraukų laukiame iki rugsėjo 30 dienos.
 4. Bus laimėta 16 prizų:
  • Pagrindinis prizas: Siurblys robotas Roomba s9+. Naujausias modelis, kuris išpildo svajones! Prizo vertė: 1300 EUR.
  • Antrasis prizas: 2 Samsung televizoriai QLED (50”). Aukšta technologija ir puiki vaizdo kokybė! Prizo vertė: 500 EUR.
  • Trečiasis prizas: 3 KROSS dviračiai. Puikiai tinka kelionėms po apylinkes! Prizo vertė: 350 EUR.
  • Ketvirtasis prizas: 10 maisto papildo „MULTIVITAMINA+“ metinių pakuočių. Juk gera savijauta- svarbiausia! Prizo vertė: 69,60 EUR.

 

Savo paraišką galite siųsti užpildę žemiau esančią formą:

 

  Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi konkurso vykdymo tikslais ir būtina apimtimi. UAB „Natural Pharmaceuticals” (duomenų valdytojas), V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas, tvarko Jūsų asmens duomenis konkurso organizavimo tikslu bei jo vykdymo laikotarpiu (tokio tvarkymo pagrindas yra sutikimas). Galite bet kuriuo metu pareikalauti susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti, pašalinti, apriboti tvarkymą arba perkelti, taip pat atšaukti sutikimą. Jūs turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai. Susisiekti su asmens duomenų apsaugos inspektoriumi galite adresu DPO@omegamarine.lt. Jūsų duomenys nebus tvarkomi automatizuotai arba naudojami profiliavimui. Asmens duomenys, pirmiau minėtų tikslų įgyvendinimui būtina apimtimi, gali būti perduodami subjektams, bendradarbiaujantiems pagal patikėjimo sutartis. Duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas įgyvendinti tikslus, kuriems jie buvo surinkti. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.omegamarine.lt, skiltyje Privatumo politika.

   

  Išsamias konkurso taisykles rasite ČIA
  Išskirtinių nuotraukų laimėtojus paskelbsime 2022 m. spalio mėn. 24d.

  Raginame Jus dalyvauti mūsų konkurse.

  Galite laimėti 50 EUR vertės dovanų kortelę pirkiniams “Maxima” parduotuvėje!

  Nedelskite ir APLANKYKITE KONKURSO INTERNETINĮ PUSLAPĮ