Kiti maisto papildai (vitaminai ir mineralai)

„Multivitamina+“ – tai vitaminų ir mineralų kompleksas. Vartojant tik vieną tabletę per dieną, organizmas aprūpinamas reikiamu jų kiekiu.

Išsamią „Multivitamina+“ sudėtį rasite ČIA.

„Multivitamina+“ taip pat palaiko gerą imuninės sistemos veiklą. Vitaminai C, B12, B6, varis, folio rūgštis, selenas ir cinkas padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai. Verta paminėti, kad selenas atlieka apsauginę funkciją.

Ne. Tai vitaminų papildas, kuris papildo bet kokį vitaminų ir mineralų trūkumą organizme. Jis ypač rekomenduojamas žmonėms, kurių mityba yra prasta/monotoniška.

Vitaminas D yra labai svarbus mūsų organizmui. Jis palaiko mūsų imunitetą ir padeda išlaikyti normalią kaulų, raumenų ir dantų būklę.

Geriausias vitamino D šaltinis yra saulė. Kai mūsų oda yra veikiama saulės, ji gamina vitaminą D. Deja, saulėtų dienų Lietuvoje nėra tiek daug. Be to, mes nepakankamai laiko praleidžiame lauke saulėje.

Todėl įprastą mitybą verta papildyti vitaminu D.

Savo organizmą galite sustiprinti vartodami maisto papildus, tokius kaip „VitaSolaris D3“, kuris aprūpina būtinu vitaminu D D3 pavidalu. Tai svarbu, nes remiantis moksliniais tyrimais natūraliai gaunamas vitaminas D3 yra geriausiai pasisavinama vitamino D forma.

Prieš pradedant vartoti vitamino D papildus, rekomenduojama atlikti 25-(OH) D kraujo tyrimą ir pasitarti su gydytoju arba vaistininku.