Maisto papildai vyrams

Maisto papildas „ProMan® Plus“ skirtas vyrams, kurie norėtų sustiprinti savo vyriškumą. Energija, efektyvumas, testosteronas yra pagrindiniai „ProMan® Plus“ tikslai. Verta prisiminti, kad sulaukus 30 metų testosterono lygis gali sumažėti 1% per metus! Todėl verta pasirūpinti organizmo tinkamu papildymu, kad andropauzės poveikis būtų mažiau pastebimas.

„ProMan® Plus“ efektyviai palaiko šį procesą. Jį sudaro kruopščiai atrinkti augalai. Ant tam tikrų ingredientų taip pat pateikiami Europos maisto saugos tarnybos teiginiai apie sveikatingumą.

„ProMan® Plus“ tausoja Jūsų organizmą ir palaiko natūralų Jūsų vyriškumą.

„ProMan® Plus“ visų pirma skirtas aktyviems vyrams. Jei Jums tikrai patinka aktyvus gyvenimo būdas, tuomet „ProMan® Plus“ Jums patiks. Specialiai jį praturtinome vitaminu B3, kuris apsaugos Jus nuo saulės poveikio sportuojant.

Ženšenio ir damianos lapų ekstraktas papildo energijos trūkumą ir didina Jūsų ištvermę tiek būnant lauke, tiek biure. Vitaminas D3 rūpinasi jūsų kaulais.

Po treniruotės cinkas atkurs raumenų jėgą. Būsite pasiruošę kitam kartui.

Vyrai dažnai nekalba apie savo problemas, ypač apie intymias. Viena dažniausių vyresnių nei 50 metų vyrų problemų yra prostatos padidėjimas. Gydytojai apskaičiavo, kad apie 50% 50-ies metų vyrų kovoja su prostatos padidėjimu.

Kiekvienas vyresnis nei 40 metų vyras turėtų kartą per metus profilaktiškai pasitikrinti prostatą. Tinkama mityba ir profilaktika yra labai svarbūs, ypač kai senstame ir turime dar labiau rūpintis savo kūnu.

„ProLetto® Plus“ yra maisto papildas brandiems vyrams. Mūsų tikslas buvo sukurti unikalią formulę, kurios sudėtyje būtų veikliosios medžiagos, galinčios užtikrinti optimalų poveikį organizmui.

„ProLetto® Plus“ sudedamosios dalys, tokios kaip cinkas ir selenas, padeda palaikyti normalų testosterono lygį, normalias reprodukcinės sistemos funkcijas ir normalią imuninę sistemą. Be to, jie padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso ir padeda palaikyti normalią plaukų būklę.