OmegaMarine Junior+

„OmegaMarine Junior+“ pasižymi vienu didžiausių DHR kiekiu tarp Omega-3 papildų, kuriuos galite įsigyti vaikams Lietuvoje. Norint papildyti racioną šiomis vertingomis riebalų rūgštimis, pakanka dviejų žuvies kapsulių per dieną. Be to, „OmegaMarine Junior+“ yra praturtintas vitaminu D, kuris palaiko normalų kaulų vystymąsi ir tinkamą imuninės sistemos veiklą, taip pat vitaminu A, kuris yra nepaprastai svarbus tinkamam regos funkcionavimui.

„OmegaMarine Junior+“ gaminamas Norvegijoje, šalyje, kuri yra kokybės Omega-3 gamybos lyderė. Kapsulės gaminamos pagal gerosios gamybos praktikos (GMP) standartą ir jų naudojimas yra visiškai saugus. Visoms „OmegaMarine Junior+“ kapsulėms taikoma griežta kokybės kontrolė.

„OmegaMarine Junior+“ yra natūralus ir visiškai saugus, nepaliekantis nemalonaus poskonio. Patikėkite, Jūsų vaikai ateis ir patys paprašys savo dienos dozės šių kramtomųjų vaisių kapsulių.

Už kapsulių skonį ir kvapą atsakingi vaisių aromatas ir stevijos glikozidai. „OmegaMarine Junior+“ sudėtyje nėra cukraus.