OmegaMarine™

Omega-3 riebiosios rūgštys (EPR ir DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Tai patvirtina ir Europos maisto saugos tarnybos teigiami atsiliepimai. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. Šis poreikis yra visiškai patenkinamas vartojant dvi „OmegaMarine™“ kapsules per dieną.

Daugybė klinikinių tyrimų, sisteminių apžvalgų, metaanalizių ir kardiologų draugijų gairių rodo ryšį tarp omega-3 riebalų rūgščių vartojimo ir normalios širdies veiklos ir kraujagyslių sistemos palaikymo.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra daug ligų rizikos veiksnių ir vieno iš šių veiksnių pakeitimas gali turėti teigiamą poveikį arba ne.

Omega-3 papildai, kuriuos galite įsigyti Lietuvoje, labai skiriasi. Jei rūpinatės savo organizmu ir nenorite būti apgauti, turėtumėte atkreipti dėmesį į du dalykus.

Pirmiausia patikrinkite, kiek omega-3, ypač DHR ir EPR, yra maisto papilde, kurį perkate. Kartais Lietuvoje populiarūs šios kategorijos papildai turi tik 23% omega-3 vienoje kapsulėje. Tai reiškia, kad turite suvartoti jų daugiau (daugiau nei dvigubai), kad gautumėte tokią pačią dozę, kokia yra vienoje „OmegaMarine™“ kapsulėje.

Taip pat yra omega-3 maisto papildų, kurių sudėtyje nėra žuvies. Jų įsisavinimas yra daug blogesnis. Jei kai kurie omega-3 maisto papildai yra labai pigūs, paklauskite savęs, kodėl? Antra, patikrinkite produkto šviežumą. Žuvis greitai suyra, todėl svarbu, kad aliejus būtų kuo greičiau išspaustas, kad nesusikauptų toksiškos medžiagos.

Pabandykite patikrinti, kur, kas ir kaip gamina Jūsų omega-3 maisto papildą.

Maisto papildai, kurių kapsulėje yra omega-3 riebalų rūgščių, turi būti laikomi kambario temperatūroje, t. y. 15–25 °C temperatūroje. Geriausia visus oksidacijai jautrius maisto papildus laikyti tamsiame buteliuke arba uždaroje išorinėje dėžutėje, kad maisto papildas būtų apsaugotas nuo šviesos ir deguonies poveikio.

Be abejo, omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos bet kokio amžiaus žmogaus organizmui.

Geriausias jų šaltinis yra riebios jūrinės žuvys, tokios kaip tunas, lašiša ir skumbrė. Tam kad su maistu gautumėte reikiamą omega-3 riebalų rūgščių kiekį, 2–3 kartus per savaitę turėtumėte valgyti kokybišką jūrinę žuvį. Dauguma lietuvių jos taip dažnai nevalgo.

Todėl savo įprastą racioną verta papildyti kokybiškomis Omega-3 riebalų rūgštimis, DHR ir EPR, kurios daro teigiamą poveikį mūsų širdžiai, smegenims ir regėjimui.

Klinikiniai tyrimai, skirti omega-3 rūgščių poveikiui žmogaus organizmui nustatyti, truko daugiau nei 5 metus ir nebuvo nustatyta jokių kontraindikacijų, kad reikėtų nutraukti maisto papildų vartojimą.

„OmegaMarine™“ gaminamas Norvegijoje iš lašišų aliejaus. Gamybai naudojamas SALfreshTM aliejus, kuris pasižymi neįtikėtinu šviežumu. Nuo lašišos sugavimo iki aliejaus išgavimo užtrunka vos 75 minutes.

Be to, „OmegaMarine™“ yra pirmasis pasaulyje Omega-3 maisto papildas, turintis norvegišką ORIVO sertifikatą, patvirtinantį lašišų aliejaus kilmę. patvirtinantį lašišų aliejaus kilmę. Kiekviena produkcijos partija yra specialiai išbandoma nepriklausomoje laboratorijoje, todėl visada galite būti tikri, kad gausite gerą produktą.

Dar vienas „OmegaMarine™“ privalumas – nedidelė, lengvai nuryjama kapsulė, nepaliekanti nemalonaus poskonio. Tuo mūsų produktas skiriasi nuo kepenų aliejaus, kurį prisimenate iš vaikystės.

Veganiški Omega-3 maisto papildai yra pagaminti iš sėmenų aliejaus ir daugiausia juose yra ALA rūgšties. Mūsų organizmas augalinę riebalų rūgštį ALA gali paversti didelės eneregetinės vertės DHR riebalų rūgštimi. Tačiau šio proceso efektyvumas siekia tik 10%. Taigi tokio maisto papildo reikia suvartoti daug daugiau tam, kad užtikrintumėte tą pačią DHR dozę, kurią galite rasti dviejose mažose, lengvai nuryjamose „OmegaMarine™“ kapsulėse.

„OmegaMarine™“ gaminamas iš šviežio Norvegiško lašišų aliejaus. Vos 2 kapsulėse (iš viso 250 mg) esančio DHR ir EPR (didelės energetinės vertės Omega-3 rūgščių) kiekio pakanka, kad šiais svarbiais ingredientais papildytumėte savo kasdienę mitybą. DHR ir EPR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.

„OmegaMarine™“ yra Omega-3 DHR ir EPR riebalų rūgščių papildas. Maisto papildai papildo įprastą mitybą.

Moksliniai tyrimai patvirtino teigiamą DHR ir EPR poveikį širdžiai, smegenims ir regėjimui. Palyginus populiacijas, kurių racione nėra omega-3 riebalų rūgščių su populiacijomis, kurių mityboje gausu jūrinių žuvų, pastarųjų kardiologinių tyrimų rezultatų daug geresni.

Nėra jokių kontraindikacijų.

Atminkite, kad maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios mitybos pakaitalas. Labai svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Lietuvių virtuvėje nėra jūrinės žuvies valgymo tradicijos. Vis dėlto lašiša, tunas, sardinės ir skumbrė turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai dėl jose esančio didelio omega-3 riebalų rūgščių (DHR ir EPR) kiekio. Jei žuvies nevalgote dažnai, „OmegaMarine™“ Jums puikiai tiks.

Žinoma. Net ir žindant! Motinos DHR vartojimas prisideda prie vaisiaus ir žindomo kūdikio smegenų vystymosi.

OmegaMarine™ galima vartoti bet kuriuo metu, prieš valgį arba po valgio. Tačiau maisto papildus rekomenduojame vartoti ryte, pusryčių metu. Tai leis suformuoti įprotį ir nepamiršti išgerti savo dienos Omega-3 normos.

Taip, galite. Vartojant rekomenduojamą dozę nėra jokios rizikos. Prašome neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Jei turite klausimų ar abejonių, pasitarkite su gydytoju.

Nėra jokių kontraindikacijų.

Vaistuose nuo osteoporozės dažnai yra didelė vitamino D dozė. „OmegaMarine™“ taip pat yra vitamino D. Dviejose kapsulėse yra 5 µg vitamino D (200 tarptautinių vienetų).

Dabartinė Maisto Papildų Tarybos* rekomenduojama vitamino D dienos norma yra iki 2000 IU per dieną suaugusiems (19-75 metų amžiaus). Didesnis kiekis rekomenduojamas antsvorį turintiems asmenims ir vyresniems nei 75 metai žmonėms dėl blogesnės odos sintezės.

Jei turite klausimų ar abejonių, pasitarkite su gydytoju.

* Maisto Papildų Tarybos 2019-05-22 nutarimas Nr.4/2019 dėl didžiausios vitamino D rekomenduojamos paros normos maisto papilduose.

Ne, neturėtų. Prašome neviršyti rekomenduojamos dienos normos.

Jei vartojant papildą viduriuojate, kreipkitės į gydytoją.

Taip. Kapsulės neturi įtakos cukraus koncentracijai. Jose yra riebiųjų rūgščių, todėl jos suteikia šiek tiek kalorijų.

Jei turite klausimų ar abejonių, pasitarkite su gydytoju.