Laimėtojai


Mes didžiuojamės pristatydami mūsų konkurso laimėtojus

Štai kaip jie atsakė į konkurso klausimą

1-os savaitės laimėtojasAdesius V., ŠvenčionėliaiKadangi esu senyvo amžiaus ( jau 71 metai ) ir gyvenime matęs ir šilto ir šalto ( 3 mėnesius dalyvavęs Černobylio avarijos likvidavime), ypač išėjęs į pensiją pradėjau intensyviai rūpintis savo organizmu. Natural Pharmaceuticals jau 6-erius metus gaunamais maisto papildais ir kitais priedais esu labai patenkintas. Jų pastovus vartojimas labai teigiamai veikia mane. Norėčiau būti pastovus klientas.
2-os savaitės laimėtojasMarija D., VilniusDėl keleto priežasčių:
1. Abu su vyru esame labai “pabuvę” ir dar stegiamės būti. Todėl naudojame maisto papildus.
2. Gauname Jūsų gražią ir išsamią reklaminę medžiagą.
3. Paperka Jūsų pasitikėjimas – atsiųsti visų metų maisto papildų kiekį ir tik kas mėnesį mokėti už juos.
4.Tikime maisto papildų kokybe.
5. Omega-3 gauname gražiai supakuotus ir dar perrištus kaspinėliu – tai džiugina.
3-os savaitės laimėtojasRasvita S., TauragėPasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes juose yra daug naudingų savybių, jie patikimos kokybės ir yra labai svarbūs mano kūnui ir gerai fizinei būklei.Rūpindamasi savimi stengiuosi vartoti tai, kas geriausia mano organizmui, todėl kasdien geriu „OmegaMarine Forte +”. Šie maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D3 mano kūnui yra labai naudingi.
4-os savaitės laimėtojasRaimonda M., ŠiauliaiPirmiausia atsakymą pradėsiu nuo labai mandagių vadybininkų, kurių dėka po užsakymo telefonu ir pradėjau naudoti šiuos papildus. Džiugina ir dovanos.Jos tikrai yra vertingos. Už maisto papildus yra pasirinkta gera atsiskaitymo forma. O patys maisto papildai yra labai geri, nes pastoviai juos vartojant jaučiuosi labai gerai, nors jau suėjo 61-eri metai.
5-os savaitės laimėtojasRolandas M., Kėdainių r.Jau daug metų vartoju maisto papildus OmegaMarine Forte+ . Mano cholesterolis visada normoje, nors nesilaikau jokių dietų, net šeimos gydytoja stebisi. Man 58 metai ir jau pradeda pasireikšti prostatos problemos.Esu įsitikinęs, kad su Jūsų pagalba išspręsiu šią problemą, todėl užsisakiau metinį kiekį Proletto Plus. Dėkui.
6-os savaitės laimėtojasDaleta K., Mažeikių r.sav.Noriu kuo ilgiau išlikti aktyvi, jaustis gerai ir darbingai. Rūpinuosi savo ir šeimos narių sveikata. Pasitikiu norvegiška produkcija. Tikiu, kad “Natural Pharmaceuticals” maisto papildai yra aukštos kokybės ir veiksmingesni, nei tie, kuriuos mums siūlo vaistinėse. Malonu gauti specialius pasiūlymus, kurie leidžia įsigyti papildus pigiau. Nudžiugina ir dovanos, atsiunčiamos kartu su papildais. Labai patogus atsiskaitymas. Galima atsiskaityti kas mėnesį mažomis sumomis ir tuo pačiu pastoviai rūpintis savimi. Tikiu, kad maisto papildai padeda, nes jaučiuosi gerai. Juk jei imunitetas stiprus – visos ligos aplenks.
7-os savaitės laimėtojasRaimundas M., Kaunas1. Renkuosi Jūsų įmonę ne pirmą kartą.
2. Jaučiu naudojamų papildų poveikį tiek pagal savijautą, tiek pagal psichologinę nuotaiką.
3. Labai malonios dovanėlės- siurprizai. Tai netikėta ir įdomu.
4. Žavi ir papildų naujumas ir aiškus jų pateikimas.
5. Siūlomų papildų aktualumas, atitinkantis mano šiandieninius poreikius.
8-os savaitės laimėtojasDiana V., ŠiauliaiPasirinkau todėl, kad noriu padėti savo organizmui ir jaustis gerai mažiausiai 100 metų. Jau 5 metai kaip draugauju su Jumis ir puikiai žinau, ką reiškiai Jūsų produkcija. Rekomenduoju ją ir kitiems. Esu tikra, kad vartoju tai, kas yra geriausia. Produkcija yra originali ir gauta iš patikimų rankų. Aukso verti žodžiai : investicija į sveikatą su OmegaMarine Forte+ atsiperka neįkainojamai! Jums visiems linkiu daug sveikatos!
9-os savaitės laimėtojasJuozas P., RietavasPasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, kadangi ji yra solidžiausia kompanija šioje rinkoje, tiksliai vykdo įsipareigojimus. Įmonėje dirba malonūs darbuotojai, pateikia aukšto lygio produktus, pagamintus iš žuvies, sugautos švariuose vandenyse. Neseniai gavau ir naujausią „Fleximed” maisto papildo metinę pakuotę. Rekomenduoju artimiesiems daugiau vartoti Jūsų tiekiamos produkcijos.
10-os savaitės laimėtojasAldona Š., ŠiauliaiJau daug metų bendrauju su Jūsų įmone ir neteko nė karto ja nusivilti. Jūsų siūloma produkcija yra aukštos kokybės, labai palanki kaina vartotojams bei puikus, patogus pristatymas. Norėčiau padėkoti jūsų kolektyvui už nuoširdų bendravimą su klientais, palinkėti sėkmės darbuose !
11-os savaitės laimėtojasSigitas Š., PlungėLabai atsakingai rūpinuosi savimi ir stengiuosi vartoti tik tai, kas geriausia mano organizmui. O UAB „Natural Pharmaceuticals” produktai yra būtent tai, ko reikia. Šio prekės ženklo papildai turi neįtikėtinai daug naudingų savybių, tad nenuostabu, jog pasirinkau būtent šiuos maisto papildus.
12-os savaitės laimėtojasVytautas G., Ukmergės r.sav.1. Dėl skandinaviškos pagarbos gamtai ir žmogui;
2. Dėl man žinomos ir vertinamos norvegiškos kokybės;
3. Dėl UAB „Natural Pharmaceuticals” darbuotojų mandagumo įtikinant mane produkto nauda ir kokybe;
4. Dėl mano paties amžiaus. Žinau, kad produktai kokybiški, tad noriu gyventi jausdamasis kuo geriau.
13-os savaitės laimėtojasAlbina Ž., PanevėžysEsu užsisakiusi UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildų. Jais pasitikiu. Žinau, kad ši produkcija kokybiška ir siūloma gera kaina su dovanomis. O tai labai miela. Gaunu maisto papildus iš karto metams, kurie yra pristatomi tiesiai į namus. Tai labai patogu, kad nereikia vaikščioti į vaistines ir rūpintis papildų įsigyjimu.
14-os savaitės laimėtojassEvaldas Beinoras, Zarasų r.sav.Jau kelis metus naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes rūpinuosi savo organimzu ir stengiuosi vatroti tik tai, kas natūralu. Jūsų papildai turi daug naudingų savybių, todėl būtent juos ir pasirinkau. Taip pat rekomendavau šiuos maisto papildus vartoti ir savo vaikams.
15-os savaitės laimėtojasVida K., Biržų r.sav.Su UAB „Natural Pharmaceuticals” pradėjau sėkmingai bendradarbiauti po jų skambučio man. Plačiau paskaičius apie šiuos norvegiškus maisto papildus, net nesuabejojau jų kokybe. Atsakingai rūpinuosi savimi ir stengiuosi vartoti tik tai, kas geriausia mano organizmui. Šio prekės ženklo maisto papildai turi daug naudingų savybių, todėl pasirinkau būtent juos. Rekomenduoju ir kitiems išbandyti šiuos maisto papildus.
16-os savaitės laimėtojasRičardas M., RaseiniaiEsu nuolatinis UAB „Natural Pharmaceuticals” klientas ir jau keletą metų naudojuosi Jūsų paslaugomis. Neišimtis ir šie metai, užsisakiau „Omega-3-6-7-9 su vitaminu D3” ir maisto papildą „Vitamin K2+”. Naudodamas Jūsų maisto papildus jaučiuosi labai gerai. Nuoširdus ačiū!
17-os savaitės laimėtojasVaidilutė U., Šilutės r.Šį maisto papildą naudoju jau 4 metus. Žinau, kad teigiamai veikia mano smegenų veiklą, turi teigiamą poveikį mano širdžiai, palaiko mano akis, o kartu yra ir vitaminas D3, kuris yra labai reikalingas žmogaus organizmui. Ačiū Jums už produktą OmegaMarine Forte+!
18-os savaitės laimėtojasAkvilė V., KupiškisŠiuos maisto papildus pasirinkau, nes jie yra būtini mano organizmui, nes aš visiškai nevartoju žuvies gaminių, todėl nedvejojusi nusprendžiau išbandyti ir užsisakyti šiuos itin kokybiškus maisto papildus. Gera savijauta man visada buvo pirmoje vietoje, todėl ja rūpinuosi, na o papildai niekuomet nepakenks!
19-os savaitės laimėtojasVladislava J., Šalčininkų r.Jau nepirmus metus vartoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ papildus OmegaMarine Forte+, nes rūpinuosi savimi. Šie maisto papildai turi gerų savybių, sustiprėjo mano organizmas, nesergu peršalimo ligomis, jaučiuosi gerai ir esu laiminga. Todėl patariu ir kitiems išbandyti šiuos naudingus UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus !
20-os savaitės laimėtojasRamutė S., ŠilalėEsu patenkinta, kad gavau Jūsų maisto papildų rinkinį. Svarbiausia, kad vitaminas K2+ palaiko normalią kaulų būklę, o vyresniame amžiuje tas labai svarbu. Taip pat palaiko normalią raumenų sistemą ir išlaiko normalų kraujo spaudimą. Vitaminas D taip pat labai reikalingas, nes palaiko normalų kalcio lygį kraujyje. Esu Jums labai dėkinga.
21-os savaitės laimėtojasStanislovas P., Utenos r.Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, nes:
• patogus apmokėjimas
• gera, išsami informacija
• gera investicija į savo organizmą
• UAB „Natural Pharmaceuticals” produktai gerai vertinami Europoje
• puikios dovanos (ypač šeimininkėms).
22-os savaitės laimėtojasDalia B., Panevėžio r.Neužtenka subalansuotos mitybos, mūsų organizmui reikalingos ir omega-3 rūgštys, kurių pats organizmas nepasigamina. Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes jie labai reikalingi ir padeda geriau funkcionuoti daugeliui mūsų organų.
23-ios savaitės laimėtojasGerardas Š., DruskininkaiMano nuomone šie maisto papildai yra labai geros kokybės. Jie palaiko normalų mano organizmo veikimą, papildo jį medžiagomis, kurių nepakankamai gaunu iš maisto ir aplinkos. Esu tikras, kad teisingai rūpinuosi savimi.
24-os savaitės laimėtojasBronius Ž., PanevėžysGavau maisto papildo „Fleximed“ pasiūlymą ir nutariau užsisakyti, nes man kaip tik reikėjo tokio papildo. Labai patiko UAB „Natural Pharmaceuticals“ darbuotojų malonus aptarnavimas ir labai greitas ir kokybiškas pristatymas. Tikiuosi ir toliau bendradarbiauti ir užsisakyti man tinkamus maisto papildus sau ir savo šeimai. Ačiū.
25-os savaitės laimėtojasValerija P., TrakaiEsu UAB „Natural Pharmaceuticals“ kliente jau ne vienu metus. Aš pasitikiu Jūsų įmonės maisto papildais ir drąsiai rekomenduoju juos savo draugams ir artimiesiems. Šiuo metu užsisakiau metinį kiekį maisto papildų „Fleximed“. Dėkoju visai komandai už rūpestį manimi. Sėkmės!
26-os savaitės laimėtojasDanutė S., ŠiauliaiPasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes per mažai vartoju žuvies produktų, o ir saulės Lietuvoje vis gauname mažiau. Taip pat nepilnavertė mityba, kurią kartais tenka papildyti maisto papildais. Dėkoju Jums, kad galiu prisijungti prie jūsų kompanijos ir dar gauti dovanų.
27-os savaitės laimėtojasIrena Marytė A., KalvarijaPasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, nes pasiūlymas pasirodė patrauklus. Žuvies valgau labai mažai, o žinau, kad omega-3 ir vitaminas D3 labai svarbūs man. Noriu padėkoti, kad suradote mane ir pasiūlėte maisto papildus. Tikiu, kad mano pasirinkimas yra teisingas.
28-os savaitės laimėtojasPetras G., VilniusPrieš daug metų pradėjau pastoviai naudoti Jūsų įmonės maisto papildą OmegaMarine Forte+, kurie man labai patinka ir tinka. Vėliau ėmiau pastoviai naudoti maisto papildą ProlettoPLUS ir jaučiu teigiamą įtaką savo organizmui. Man patogu, kad pristatymas yra reguliarus ir mokėjimas išskaidomas tolygiai metų eigoje.
29-os savaitės laimėtojasKornelija N., ŠiauliaiPasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals“, nes:
1. Reklaminėje medžiagoje informacija yra aiški, vizualiai gražiai pateikta;
2.Puikus kokybės ir kainos santykis;
3. Lanksčios apmokėjimo galimybės;
4. Nereikia ilgai stovėti vaistinėje eilėje ir rinktis iš gausybės įvairių firmų produktų;
5. Patogi naujovė.
30-os savaitės laimėtojasLaurentina G., VilniusŠiuos maisto papildus reguliariai naudoju daugybę metų, laikui bėgant juos geria ir visa šeima. Gyvenant intensyviu kasdieniu miesto ritmu, ne visada pavyksta pilnavertiškai maitintis. Tad tiek OmegaMarine FORTE+, tiek vitaminas C ir D bei multivitaminų kompleksas būtini tam, kad daug dirbant ir mokantis ar keliaujant, būtų užtikrintas mano organizmui reikalingas vitaminų ir mineralų kiekis. Šios kompanijos produkciją kadaise pasirinkau dėl šalies, kurioje ji gaminama, nes Norvegijos produktai asocijuojasi su kokybe. Patiko ir tai, kad juos galima užsisakyti telefonu, didesniais kiekiais, ir nereikia eiti į vaistines. Šis būdas pasirūpinti savo puikia savijauta dera su mūsų kasdiene veikla ir galimybėmis.
31-os savaitės laimėtojasKristina D., PalangaAš pasirinkau Natural Pharmaceuticals OmegaMarine FORTE+ ir FlexiMed, nes omega-3 kapsulės mažos, lengva nuryti ir vaikams, padeda palaikyti normalią širdies veiklą, gerina visą organizmo buklę. Per dieną tereikia 2 kapsulių. FlexiMed, nes tai maisto papildas kaulams, kurio sudėtyje yra magnio, mangano, vitamino D – palaiko kaulų buklę, normalią raumenų funkiją, yra ir vitamino C, kuris palaiko normalų kolageną susidarymą, kuris reikalingas normaliai kaulų funkcijai. Kadangi aš esu sportuojantis žmogus kiekvieną dieną, tai man svarbu gerai jaustis ir turėti jėgų, ir apsaugoti savo kaulus, sąnarius. Vaikai taip pat lanko aktyvius būrelius: sūnus karatė, dukra plaukimo pamokas, tad jie taip pat vartoja omega-3.
32-os savaitės laimėtojasLiucija G., Klaipėdos r.sav.Jūs mane pasirinkote ir pasiūlėte tai, kas atitiko mano poreikius. Vartodama Jūsų maisto papildus jaučiu pokyčius kūne. Tikrai tikiu Jūsų papildų nauda, o ne šiaip reklama. Nors mano mityba ir subalansuota, bet maisto papildai tiksliau pataiko į dešimtuką.
Dėkoju už Jūsų pasiaukojamą darbą.
33-os savaitės laimėtojasLolita B., DruskininkaiPasitikiu „Natural Pharmaceuticals” kompanija jau ne vienerius metus. Pastaraisiais metais jūsų klientais tapo mano vyras ir kelios draugės. Vartodama maisto papildą OmegaMarine Forte+ jaučiu teigiamą poveikį savo organizmui. Taip pat vartoju Vitamin C+, Vitamin D+ ir Vitamin K2+. Mes renkamės „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus ir rekomenduojame juos visiems!
34-os savaitės laimėtojasSnieguolė P., RokiškisPasirinkau Jus, nes suteikėte galimybę išbandyti maisto papildų nemokamai. Tai buvo omega-3 kapsulės. Ir nenuvylėte! Tai tikrai puikūs gaminiai, patogūs mokėjimai, o dovanos tiesiog nuostabios. Jūs suteikiate galimybę žmogui sustiprinti organizmą pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Esu be galo Jums dėkinga.
35-os savaitės laimėtojasVladas B., VilnusUAB „Natural Pharmaceuticals” produktus naudoju daugiau nei 4 metus ir rekomenduoju juos naudoti ir kitiems. Maisto papildai padeda palaikyti mano gerą savijautą, o „Proletto Plus” padeda palaikyti normalią prostatos veiklą. Produktų pristatymas vartotojams atliekamas tvarkingai, sąžiningai. Padėkos žodžių nusipelnė ir įmonės darbuotojai, kurie yra labai paslaugūs.
36-os savaitės laimėtojasNijolė Ž., Alytaus r.sav.Aš labai vertinu UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus. Vartoju OmegaMarine Forte+ maisto papildus šešerius metus. Žuvis mūsų šalyje labai brangi, tad kiekvieną dieną naudoju omega-3. Jie ypač naudingi mano širdžiai bei visam organizmui. Naudoju ir kitus „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, esu jais labai patenkinta. Jaučiu organizmo stiprumą ir atsparumą.
37-os savaitės laimėtojasAlfonsas V., VilniusPradėjau naudoti OmegaMarine Forte+ susidomėjęs UAB „Natural Pharmaceuticals“ komerciniu pasiūlymu nuo 2015 metų pradžios, pasitaręs su savo šeimos gydytoju. Produktų derinys, o taip pat pristatymo bei apmokėjimo forma man yra labai tinkami. Šio maisto papildo vartojimą tęsiu iki šiol. Ačiū, kad rūpinatės mumis!
38-os savaitės laimėtojasAntanina Š., Klaipėdos r.Mama nuo pat vaikystės mums duodavo omega-3. Norvegiška produkcija visada kelia pasitikėjimą, todėl OmegaMarine Forte+ vartoju jau ilgai. Kokybė yra atitinkama, tikiuosi, kad vartosiu juos dar daug metų. Be to, smagu gauti puikių dovanų. Jūsų įmonės požiūris į vyresnius žmones yra nuostabus, suprantate realybę. Dėkoju Jums!
39-os savaitės laimėtojasAlgirdas G., MažeikiaiMane surado pati įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals”. Tai įvyko prieš keletą metų. Aš patikėjau jūsų produktais ir dėl to nesigailiu,esu patenkintas juos naudodamas, rekomenduoju ir kitems savo pažįstamiems. Jūsų kompanija pasitiki ir rūpinasi savo klientais. Linkiu sėkmės ir kantrybės visiems šiuo sunkiu laikotarpiu. Mes esame stiprūs kartu!
40-os savaitės laimėtojasEugenija S., PakruojisAš labai vertinu UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, nes jie yra naudingi man. Juos vartodama jaučiuosi geriau, nes su maistu negaunu reikalingų medžiagų savo organizmui. Esu labai patenkinta maisto papildų pristatymu į namus. Esu dėkinga darbuotojams už malonų aptarnavimą.
41-os savaitės laimėtojasAlgirdas K., PasvalysJau daug metų naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals” produktus. Esu labai dėkingas Jums, kad sudarote palankias sąlygas mums senjorams įsigyti maisto papildų ir vitaminų bei visada mus informuojate apie naujus produktus. Ne tik pats juos pastoviai vartoju, bet ir rekomenduoju savo draugams. Ačiū, kad rūpinatės mumis ir tikiuosi, kad mūsų bendravimas tęsis dar ilgai!
42-os savaitės laimėtojasVida K., VilniusPasitikiu šia kompanija ne vienerius metus. Nuolat naudoju maisto papildus, tokius kaip „OmegaMarine FORTE +”, „Vitamin K+”, „Vitamin D+”, įsigijau ir jau pradėjau vartoti ,,FlexiMed”. Šie papildai atitinka mano šiandieninius poreikius. Esu dirbanti pensininkė, o taip pat daug sportuoju, todėl nuolatinis kokybiškų papildų vartojimas suteikia man energijos. Man patinka ši kompanija dar ir dėl to, kad nuolat rūpinasi savo klientais, išsamiai ir maloniai supažindina su naujovėmis, tvarkingai ir iš anksto teikia sąskaitas, kurių apmokėjimą galima pasiplanuoti. Linkiu kompanijos kolektyvui sėkmės!
43-os savaitės laimėtojasElegija V. Š., Skuodo r.sav.Džiaugiuosi, kad esu Jūsų klientė. Jau senai naudoju maisto papildus ne tik aš, bet ir mano vyras. Jaučiamės žvalesni, galime dirbti įvairius darbus prie savo namų. Tai suteikia daugiau energijos ir noro dar daugiau nuveikti gyvenime. Mes rekomenduojame „Natural Pharmaceuticals” produktus !
44-os savaitės laimėtojasIrena C., ElektrėnaiŠiuos maisto papildus vartoju keletą metų ir jie pateisino mano lūkesčius – jaučiuosi energinga, žvali, stipri, net vyras man viso to pavydi. Nors jam primenu, kad reikia išgerti po pusvalandžio papusryčiavus, bet deja dažnai pamiršta. Rekomendavau šiuos maisto papildus sesėms ir draugams, nes ir kaina prieinama. Lai visi renkasi OmegaMarine FORTE +, Multivitamina + ir Covid19 mums bus nebaisus!
45-os savaitės laimėtojasDalia M., KelmėOmegaMarine Forte+ ir Vitamin C+ maisto papildus pasirinkau todėl, kad UAB „Natural Pharmaceuticals“ man atrodė patikima įmonė, prekiaujanti kokybiškais ir mano organizmui reikalingais produktais. Mano manymu, produktų kokybė atitinka už juos mokamą kainą. Patogu, kad pakuotės užtenka ilgam laikui, nereikia kas mėnesį pirkti. Mano pasirinkti produktai naudingi mano organizmui, palaiko jo funkcijas ir jį palepina.
46-os savaitės laimėtojasValė A., PlungėJūsų papildus vartoju jau senokai. Esu labai patenkinta papildų kokybe, aptarnavimu, kaina ir visada malonu, kai esu nustebinama dovana. Aš planuoju tęsti šios įmonės maisto papildų vartojimą dar ilgai.
47-os savaitės laimėtojasLina D., KaunasUAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus pasirinkau todėl, kad patiko jų sudėtis, būtent tai, ko trūksta mano organizmui palaikyti. Be to, labai išsamiai pateikta informacija apie maisto papildus, labai patrauklios, prieinamos kainos, ilgalaikis užsakymas (visiems metams) ir labai praktiškos, naudingos dovanos prie kiekvieno užsakymo. Ačiū, kad profesionaliai rūpinatės mumis!
48-os savaitės laimėtojasGražina Š., RadviliškisEsu garbingo amžiaus, todėl rūpinuosi savo organizmu. Aš esu pasirinkusi norvegišką UAB
„Natural Pharmaceuticals“ produkciją. Aš ja pasitikiu ir naudoju. Tikiu įmonės produktų natūralumu. Vartoju „FlexiMed“ maisto papildą- normaliai kaulų būklei palaikyti, „Vitamin K2+“ – normaliam kraujo krešėjimui palaikyti, „Vitamin D+”, Omega 3- normaliai smegenų funkcijai palaikyti ir palaikyti normalią širdies veiklą. Visa tai gera investicija į mano kūną!
49-os savaitės laimėtojasJanina K., PanevėžysMes su vyru esame jau garbingo amžiaus ir suprantama, kad mūsų organizmui labai reikalingi maisto papildai, ypač Omega- 3 riebalų rūgštys, vitaminai „Vitamin K2+”, „Vitamin D+”, „Vitamin C+”, „FlexiMed”. Esame dėkingi UAB „Natural Pharmaceuticals” darbuotojams taip kruopščiai besirūpinantiems, kad nepamirštume įsigyti taip mums reiklaingų maisto papildų. Taip pat labai smagu gauti mielas dovanėles, kurios, kaip ir vitaminai, puikiai pagerina mūsų savijautą ir nuotaiką. Ačiū Jums už rūpestį!
50-os savaitės laimėtojasAldona Ona J., VilniusPrieš porą metų supratau ,kad vien iš maisto negauname visų organizmui reikalingų medžiagų. Ypač aš , kuri nėra mėgėja jūros gėrybių. Kai gavau “Natural Pharmaceuticals” pasiūlymą „OmegaMarine Forte+” ir išsamią informaciją apie šį papildą , užsisakiau . Kadangi turiu sukaupusi nemažą metų , ir sąnariams , kremzlėms , raumenims reikalinga pagalba, pradėjau naudoti „FlexiMed” maisto papildą. Dėkoju už Jūsų rūpestį!
51-os savaitės laimėtojasAudronė Z., KaunasNatural Pharmaceuticals papildus vartojame visa šeima. Pirmenybę teikiame aukštai produkto kokybei. Tinka ir atsiskaitymo būdas, komfortiškas pristatymas. Man labai svarbus faktorius- darbuotojų pagarba klientui. Nėra prievartos. Produktas pasiūlomas mandagiai. Nori ir jei reikia- perki. Ačiū už teikiamus produktus!
52-os savaitės laimėtojasStasė D., RaseiniaiNaudojuosi UAB „Natural Pharmaceuticals“ paslaugomis jau kelerius metus. Esu užsisakiusi įvairių įmonės rekomenduojamų maisto papildų. Esu labai dėkinga už išsamią ir naudingą informaciją renkantis maisto papildus. Produktai yra laiku pristatomi tiesiai į namus, estetiškai įpakuojami, yra galimybė mokėti dalimis arba atsiskaityti iš karto. Ačiū Jūsų įmonei!
53-os savaitės laimėtojasNijolė R., KaunasJau daug metų esame “Natural Pharmaceuticals” klientai, kartu su vyru ir vaikais vartojame kokybiškus papildus, kurie reikalingi mūsų organizmui. Man labai patinka, jog Omega -3 kapsulės yra lengvai nuryjamos. Su vyru vartojame maisto papildą „Fleximed”, kad palaikytumę normalią kaulų būklę. Labai patogus pirkimas – pristato maisto papildus į namus, mokama dalimis kas mėnesį, mandagus aptarnavimas. Linkiu Jums sėkmės toliau gyvuoti ir rūpintis mumis!
54-os savaitės laimėtojasMarijona S., Druskininkų sav.Likimas lėmė atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Buvau maloniai nustebinta, kad galite pasiūlyti tai, kas reikalingiausia mūsų organizmui. Drąsiai rekomenduoju Jūsų maisto papildus visiems pažįstamiems. Dabar jau nebelabai įsivaizduoju, kaip galėčiau be Jūsų siūlomų produktų išsiversti. Net sumokėjus daugiau negautume tokių natūralių maisto papildų. Svarbiausia, kad produktas yra kokybiškas. Ačiū Jums!
55-os savaitės laimėtojasVida M., KaunasUAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus vartoju jau gana seniai, todėl žinai jų kokybę bei vertę mano organizmui. Galvodama apie savo organizmo būklę, nedvejodama užsisakiau „OmegaMarine Forte+“, o sužinojusi „Vitamin K2+“ svarbą kraujagyslėms ir kaulams, užsisakiau ir juos. Esu labai patenkinta, todėl užsakiau ir kitiems šeimos nariams.
56-os savaitės laimėtojasRaminta S., VilniusKiek tik pamenu, visada domėjausi galimybėmis stiprinti savo organizmą. Todėl sužinojusi apie šiuos papildus, ir jų teikiamą naudą bei faktą, kad jie gaminami Norvegijoje, net nesuabejojau dėl įsigijimo. Pasitikiu Norvegiškos produkcijos kokybe. Džiaugiuosi atradusi dar vieną puikų budą jaustis gerai ir žvaliai.
57-os savaitės laimėtojasDalia K., KaunasSveiki. Pirmiausia, Ačiū šiai nuostabiai, atsakingai, maloniai ir teisingai kompanijai, kuri rūpinasi gera mūsų savijauta. Aš pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildais, norvegiška kokybe, todėl ir naudoju juos. Jaučiu teigiamą poveikį savo organizmui. Beje, dėkoju už labai gražias ir geras dovanas.
58-os savaitės laimėtojasJūratė D., KaunasUAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildais susidomėjau senai. Užsisakydavau didesnį kiekį „OmegaMarine Forte+”. Vieną metinę normą pasilikdavau sau, o kitas dovanodavau artimiesiems. Likome labai patenkinti. Jaučiuosi gerai, daug vaikštau pėsčiomis, mėgstu gamtą, mišką ir gryną orą. Maistą gaminuosi pati, labai mėgstu žuvį, nenaudoju cukraus, pas gydytojus nevaikštau. Esu Jums labai dėkinga!

Raginame Jus dalyvauti mūsų konkurse.

Galite laimėti 40 EUR vertės dovanų kortelę pirkiniams “Maxima” parduotuvėje!

Nedelskite ir APLANKYKITE KONKURSO INTERNETINĮ PUSLAPĮ