Laimėtojai


Mes didžiuojamės pristatydami mūsų konkurso laimėtojus

Štai kaip jie atsakė į konkurso klausimą

Pirmos savaitės laimėtojasAdesius V., ŠvenčionėliaiKadangi esu senyvo amžiaus ( jau 71 metai ) ir gyvenime matęs ir šilto ir šalto ( 3 mėnesius dalyvavęs Černobylio avarijos likvidavime), ypač išėjęs į pensiją pradėjau intensyviai rūpintis savo organizmu. Natural Pharmaceuticals jau 6-erius metus gaunamais maisto papildais ir kitais priedais esu labai patenkintas. Jų pastovus vartojimas labai teigiamai veikia mane. Norėčiau būti pastovus klientas.
Antros savaitės laimėtojasMarija D., VilniusDėl keleto priežasčių:
1. Abu su vyru esame labai “pabuvę” ir dar stegiamės būti. Todėl naudojame maisto papildus.
2. Gauname Jūsų gražią ir išsamią reklaminę medžiagą.
3. Paperka Jūsų pasitikėjimas – atsiųsti visų metų maisto papildų kiekį ir tik kas mėnesį mokėti už juos.
4.Tikime maisto papildų kokybe.
5. Omega-3 gauname gražiai supakuotus ir dar perrištus kaspinėliu – tai džiugina.
Trečios savaitės laimėtojasRasvita S., TauragėPasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes juose yra daug naudingų savybių, jie patikimos kokybės ir yra labai svarbūs mano kūnui ir gerai fizinei būklei.Rūpindamasi savimi stengiuosi vartoti tai, kas geriausia mano organizmui, todėl kasdien geriu „OmegaMarine Forte +”. Šie maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D3 mano kūnui yra labai naudingi.
Ketvirtos savaitės laimėtojasRaimonda M., ŠiauliaiPirmiausia atsakymą pradėsiu nuo labai mandagių vadybininkų, kurių dėka po užsakymo telefonu ir pradėjau naudoti šiuos papildus. Džiugina ir dovanos.Jos tikrai yra vertingos. Už maisto papildus yra pasirinkta gera atsiskaitymo forma. O patys maisto papildai yra labai geri, nes pastoviai juos vartojant jaučiuosi labai gerai, nors jau suėjo 61-eri metai.
Penktos savaitės laimėtojasRolandas M., Kėdainių r.Jau daug metų vartoju maisto papildus OmegaMarine Forte+ . Mano cholesterolis visada normoje, nors nesilaikau jokių dietų, net šeimos gydytoja stebisi. Man 58 metai ir jau pradeda pasireikšti prostatos problemos.Esu įsitikinęs, kad su Jūsų pagalba išspręsiu šią problemą, todėl užsisakiau metinį kiekį Proletto Plus. Dėkui.
Šeštos savaitės laimėtojasDaleta K., Mažeikių r.sav.Noriu kuo ilgiau išlikti aktyvi, jaustis gerai ir darbingai. Rūpinuosi savo ir šeimos narių sveikata. Pasitikiu norvegiška produkcija. Tikiu, kad “Natural Pharmaceuticals” maisto papildai yra aukštos kokybės ir veiksmingesni, nei tie, kuriuos mums siūlo vaistinėse. Malonu gauti specialius pasiūlymus, kurie leidžia įsigyti papildus pigiau. Nudžiugina ir dovanos, atsiunčiamos kartu su papildais. Labai patogus atsiskaitymas. Galima atsiskaityti kas mėnesį mažomis sumomis ir tuo pačiu pastoviai rūpintis savimi. Tikiu, kad maisto papildai padeda, nes jaučiuosi gerai. Juk jei imunitetas stiprus – visos ligos aplenks.
Septintos savaitės laimėtojasRaimundas M., Kaunas1. Renkuosi Jūsų įmonę ne pirmą kartą.
2. Jaučiu naudojamų papildų poveikį tiek pagal savijautą, tiek pagal psichologinę nuotaiką.
3. Labai malonios dovanėlės- siurprizai. Tai netikėta ir įdomu.
4. Žavi ir papildų naujumas ir aiškus jų pateikimas.
5. Siūlomų papildų aktualumas, atitinkantis mano šiandieninius poreikius.
Aštuntos savaitės laimėtojasDiana V., ŠiauliaiPasirinkau todėl, kad noriu padėti savo organizmui ir jaustis gerai mažiausiai 100 metų. Jau 5 metai kaip draugauju su Jumis ir puikiai žinau, ką reiškiai Jūsų produkcija. Rekomenduoju ją ir kitiems. Esu tikra, kad vartoju tai, kas yra geriausia. Produkcija yra originali ir gauta iš patikimų rankų. Aukso verti žodžiai : investicija į sveikatą su OmegaMarine Forte+ atsiperka neįkainojamai! Jums visiems linkiu daug sveikatos!
Devintos savaitės laimėtojasJuozas P., RietavasPasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, kadangi ji yra solidžiausia kompanija šioje rinkoje, tiksliai vykdo įsipareigojimus. Įmonėje dirba malonūs darbuotojai, pateikia aukšto lygio produktus, pagamintus iš žuvies, sugautos švariuose vandenyse. Neseniai gavau ir naujausią „Fleximed” maisto papildo metinę pakuotę. Rekomenduoju artimiesiems daugiau vartoti Jūsų tiekiamos produkcijos.

Raginame Jus dalyvauti mūsų konkurse.

Galite laimėti 40 EUR vertės dovanų kortelę pirkiniams “Maxima” parduotuvėje!

Nedelskite ir APLANKYKITE KONKURSO INTERNETINĮ PUSLAPĮ