Laimėtojai


Mes didžiuojamės pristatydami mūsų konkurso laimėtojus

Štai kaip jie atsakė į konkurso klausimą

1-os savaitės laimėtojas Adesius V., Švenčionėliai Kadangi esu senyvo amžiaus ( jau 71 metai ) ir gyvenime matęs ir šilto ir šalto ( 3 mėnesius dalyvavęs Černobylio avarijos likvidavime), ypač išėjęs į pensiją pradėjau intensyviai rūpintis savo organizmu. Natural Pharmaceuticals jau 6-erius metus gaunamais maisto papildais ir kitais priedais esu labai patenkintas. Jų pastovus vartojimas labai teigiamai veikia mane. Norėčiau būti pastovus klientas.
2-os savaitės laimėtojas Marija D., Vilnius Dėl keleto priežasčių:
1. Abu su vyru esame labai “pabuvę” ir dar stegiamės būti. Todėl naudojame maisto papildus.
2. Gauname Jūsų gražią ir išsamią reklaminę medžiagą.
3. Paperka Jūsų pasitikėjimas – atsiųsti visų metų maisto papildų kiekį ir tik kas mėnesį mokėti už juos.
4.Tikime maisto papildų kokybe.
5. Omega-3 gauname gražiai supakuotus ir dar perrištus kaspinėliu – tai džiugina.
3-os savaitės laimėtojas Rasvita S., Tauragė Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes juose yra daug naudingų savybių, jie patikimos kokybės ir yra labai svarbūs mano kūnui ir gerai fizinei būklei.Rūpindamasi savimi stengiuosi vartoti tai, kas geriausia mano organizmui, todėl kasdien geriu „OmegaMarine Forte +”. Šie maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D3 mano kūnui yra labai naudingi.
4-os savaitės laimėtojas Raimonda M., Šiauliai Pirmiausia atsakymą pradėsiu nuo labai mandagių vadybininkų, kurių dėka po užsakymo telefonu ir pradėjau naudoti šiuos papildus. Džiugina ir dovanos.Jos tikrai yra vertingos. Už maisto papildus yra pasirinkta gera atsiskaitymo forma. O patys maisto papildai yra labai geri, nes pastoviai juos vartojant jaučiuosi labai gerai, nors jau suėjo 61-eri metai.
5-os savaitės laimėtojas Rolandas M., Kėdainių r. Jau daug metų vartoju maisto papildus OmegaMarine Forte+ . Mano cholesterolis visada normoje, nors nesilaikau jokių dietų, net šeimos gydytoja stebisi. Man 58 metai ir jau pradeda pasireikšti prostatos problemos.Esu įsitikinęs, kad su Jūsų pagalba išspręsiu šią problemą, todėl užsisakiau metinį kiekį Proletto Plus. Dėkui.
6-os savaitės laimėtojas Daleta K., Mažeikių r.sav. Noriu kuo ilgiau išlikti aktyvi, jaustis gerai ir darbingai. Rūpinuosi savo ir šeimos narių sveikata. Pasitikiu norvegiška produkcija. Tikiu, kad “Natural Pharmaceuticals” maisto papildai yra aukštos kokybės ir veiksmingesni, nei tie, kuriuos mums siūlo vaistinėse. Malonu gauti specialius pasiūlymus, kurie leidžia įsigyti papildus pigiau. Nudžiugina ir dovanos, atsiunčiamos kartu su papildais. Labai patogus atsiskaitymas. Galima atsiskaityti kas mėnesį mažomis sumomis ir tuo pačiu pastoviai rūpintis savimi. Tikiu, kad maisto papildai padeda, nes jaučiuosi gerai. Juk jei imunitetas stiprus – visos ligos aplenks.
7-os savaitės laimėtojas Raimundas M., Kaunas 1. Renkuosi Jūsų įmonę ne pirmą kartą.
2. Jaučiu naudojamų papildų poveikį tiek pagal savijautą, tiek pagal psichologinę nuotaiką.
3. Labai malonios dovanėlės- siurprizai. Tai netikėta ir įdomu.
4. Žavi ir papildų naujumas ir aiškus jų pateikimas.
5. Siūlomų papildų aktualumas, atitinkantis mano šiandieninius poreikius.
8-os savaitės laimėtojas Diana V., Šiauliai Pasirinkau todėl, kad noriu padėti savo organizmui ir jaustis gerai mažiausiai 100 metų. Jau 5 metai kaip draugauju su Jumis ir puikiai žinau, ką reiškiai Jūsų produkcija. Rekomenduoju ją ir kitiems. Esu tikra, kad vartoju tai, kas yra geriausia. Produkcija yra originali ir gauta iš patikimų rankų. Aukso verti žodžiai : investicija į sveikatą su OmegaMarine Forte+ atsiperka neįkainojamai! Jums visiems linkiu daug sveikatos!
9-os savaitės laimėtojas Juozas P., Rietavas Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, kadangi ji yra solidžiausia kompanija šioje rinkoje, tiksliai vykdo įsipareigojimus. Įmonėje dirba malonūs darbuotojai, pateikia aukšto lygio produktus, pagamintus iš žuvies, sugautos švariuose vandenyse. Neseniai gavau ir naujausią „Fleximed” maisto papildo metinę pakuotę. Rekomenduoju artimiesiems daugiau vartoti Jūsų tiekiamos produkcijos.
10-os savaitės laimėtojas Aldona Š., Šiauliai Jau daug metų bendrauju su Jūsų įmone ir neteko nė karto ja nusivilti. Jūsų siūloma produkcija yra aukštos kokybės, labai palanki kaina vartotojams bei puikus, patogus pristatymas. Norėčiau padėkoti jūsų kolektyvui už nuoširdų bendravimą su klientais, palinkėti sėkmės darbuose !
11-os savaitės laimėtojas Sigitas Š., Plungė Labai atsakingai rūpinuosi savimi ir stengiuosi vartoti tik tai, kas geriausia mano organizmui. O UAB „Natural Pharmaceuticals” produktai yra būtent tai, ko reikia. Šio prekės ženklo papildai turi neįtikėtinai daug naudingų savybių, tad nenuostabu, jog pasirinkau būtent šiuos maisto papildus.
12-os savaitės laimėtojas Vytautas G., Ukmergės r.sav. 1. Dėl skandinaviškos pagarbos gamtai ir žmogui;
2. Dėl man žinomos ir vertinamos norvegiškos kokybės;
3. Dėl UAB „Natural Pharmaceuticals” darbuotojų mandagumo įtikinant mane produkto nauda ir kokybe;
4. Dėl mano paties amžiaus. Žinau, kad produktai kokybiški, tad noriu gyventi jausdamasis kuo geriau.
13-os savaitės laimėtojas Albina Ž., Panevėžys Esu užsisakiusi UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildų. Jais pasitikiu. Žinau, kad ši produkcija kokybiška ir siūloma gera kaina su dovanomis. O tai labai miela. Gaunu maisto papildus iš karto metams, kurie yra pristatomi tiesiai į namus. Tai labai patogu, kad nereikia vaikščioti į vaistines ir rūpintis papildų įsigyjimu.
14-os savaitės laimėtojass Evaldas Beinoras, Zarasų r.sav. Jau kelis metus naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes rūpinuosi savo organimzu ir stengiuosi vatroti tik tai, kas natūralu. Jūsų papildai turi daug naudingų savybių, todėl būtent juos ir pasirinkau. Taip pat rekomendavau šiuos maisto papildus vartoti ir savo vaikams.
15-os savaitės laimėtojas Vida K., Biržų r.sav. Su UAB „Natural Pharmaceuticals” pradėjau sėkmingai bendradarbiauti po jų skambučio man. Plačiau paskaičius apie šiuos norvegiškus maisto papildus, net nesuabejojau jų kokybe. Atsakingai rūpinuosi savimi ir stengiuosi vartoti tik tai, kas geriausia mano organizmui. Šio prekės ženklo maisto papildai turi daug naudingų savybių, todėl pasirinkau būtent juos. Rekomenduoju ir kitiems išbandyti šiuos maisto papildus.
16-os savaitės laimėtojas Ričardas M., Raseiniai Esu nuolatinis UAB „Natural Pharmaceuticals” klientas ir jau keletą metų naudojuosi Jūsų paslaugomis. Neišimtis ir šie metai, užsisakiau „Omega-3-6-7-9 su vitaminu D3” ir maisto papildą „Vitamin K2+”. Naudodamas Jūsų maisto papildus jaučiuosi labai gerai. Nuoširdus ačiū!
17-os savaitės laimėtojas Vaidilutė U., Šilutės r. Šį maisto papildą naudoju jau 4 metus. Žinau, kad teigiamai veikia mano smegenų veiklą, turi teigiamą poveikį mano širdžiai, palaiko mano akis, o kartu yra ir vitaminas D3, kuris yra labai reikalingas žmogaus organizmui. Ačiū Jums už produktą OmegaMarine Forte+!
18-os savaitės laimėtojas Akvilė V., Kupiškis Šiuos maisto papildus pasirinkau, nes jie yra būtini mano organizmui, nes aš visiškai nevartoju žuvies gaminių, todėl nedvejojusi nusprendžiau išbandyti ir užsisakyti šiuos itin kokybiškus maisto papildus. Gera savijauta man visada buvo pirmoje vietoje, todėl ja rūpinuosi, na o papildai niekuomet nepakenks!
19-os savaitės laimėtojas Vladislava J., Šalčininkų r. Jau nepirmus metus vartoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ papildus OmegaMarine Forte+, nes rūpinuosi savimi. Šie maisto papildai turi gerų savybių, sustiprėjo mano organizmas, nesergu peršalimo ligomis, jaučiuosi gerai ir esu laiminga. Todėl patariu ir kitiems išbandyti šiuos naudingus UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus !
20-os savaitės laimėtojas Ramutė S., Šilalė Esu patenkinta, kad gavau Jūsų maisto papildų rinkinį. Svarbiausia, kad vitaminas K2+ palaiko normalią kaulų būklę, o vyresniame amžiuje tas labai svarbu. Taip pat palaiko normalią raumenų sistemą ir išlaiko normalų kraujo spaudimą. Vitaminas D taip pat labai reikalingas, nes palaiko normalų kalcio lygį kraujyje. Esu Jums labai dėkinga.
21-os savaitės laimėtojas Stanislovas P., Utenos r. Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, nes:
• patogus apmokėjimas
• gera, išsami informacija
• gera investicija į savo organizmą
• UAB „Natural Pharmaceuticals” produktai gerai vertinami Europoje
• puikios dovanos (ypač šeimininkėms).
22-os savaitės laimėtojas Dalia B., Panevėžio r. Neužtenka subalansuotos mitybos, mūsų organizmui reikalingos ir omega-3 rūgštys, kurių pats organizmas nepasigamina. Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes jie labai reikalingi ir padeda geriau funkcionuoti daugeliui mūsų organų.
23-ios savaitės laimėtojas Gerardas Š., Druskininkai Mano nuomone šie maisto papildai yra labai geros kokybės. Jie palaiko normalų mano organizmo veikimą, papildo jį medžiagomis, kurių nepakankamai gaunu iš maisto ir aplinkos. Esu tikras, kad teisingai rūpinuosi savimi.
24-os savaitės laimėtojas Bronius Ž., Panevėžys Gavau maisto papildo „Fleximed“ pasiūlymą ir nutariau užsisakyti, nes man kaip tik reikėjo tokio papildo. Labai patiko UAB „Natural Pharmaceuticals“ darbuotojų malonus aptarnavimas ir labai greitas ir kokybiškas pristatymas. Tikiuosi ir toliau bendradarbiauti ir užsisakyti man tinkamus maisto papildus sau ir savo šeimai. Ačiū.
25-os savaitės laimėtojas Valerija P., Trakai Esu UAB „Natural Pharmaceuticals“ kliente jau ne vienu metus. Aš pasitikiu Jūsų įmonės maisto papildais ir drąsiai rekomenduoju juos savo draugams ir artimiesiems. Šiuo metu užsisakiau metinį kiekį maisto papildų „Fleximed“. Dėkoju visai komandai už rūpestį manimi. Sėkmės!
26-os savaitės laimėtojas Danutė S., Šiauliai Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes per mažai vartoju žuvies produktų, o ir saulės Lietuvoje vis gauname mažiau. Taip pat nepilnavertė mityba, kurią kartais tenka papildyti maisto papildais. Dėkoju Jums, kad galiu prisijungti prie jūsų kompanijos ir dar gauti dovanų.
27-os savaitės laimėtojas Irena Marytė A., Kalvarija Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, nes pasiūlymas pasirodė patrauklus. Žuvies valgau labai mažai, o žinau, kad omega-3 ir vitaminas D3 labai svarbūs man. Noriu padėkoti, kad suradote mane ir pasiūlėte maisto papildus. Tikiu, kad mano pasirinkimas yra teisingas.
28-os savaitės laimėtojas Petras G., Vilnius Prieš daug metų pradėjau pastoviai naudoti Jūsų įmonės maisto papildą OmegaMarine Forte+, kurie man labai patinka ir tinka. Vėliau ėmiau pastoviai naudoti maisto papildą ProlettoPLUS ir jaučiu teigiamą įtaką savo organizmui. Man patogu, kad pristatymas yra reguliarus ir mokėjimas išskaidomas tolygiai metų eigoje.
29-os savaitės laimėtojas Kornelija N., Šiauliai Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals“, nes:
1. Reklaminėje medžiagoje informacija yra aiški, vizualiai gražiai pateikta;
2.Puikus kokybės ir kainos santykis;
3. Lanksčios apmokėjimo galimybės;
4. Nereikia ilgai stovėti vaistinėje eilėje ir rinktis iš gausybės įvairių firmų produktų;
5. Patogi naujovė.
30-os savaitės laimėtojas Laurentina G., Vilnius Šiuos maisto papildus reguliariai naudoju daugybę metų, laikui bėgant juos geria ir visa šeima. Gyvenant intensyviu kasdieniu miesto ritmu, ne visada pavyksta pilnavertiškai maitintis. Tad tiek OmegaMarine FORTE+, tiek vitaminas C ir D bei multivitaminų kompleksas būtini tam, kad daug dirbant ir mokantis ar keliaujant, būtų užtikrintas mano organizmui reikalingas vitaminų ir mineralų kiekis. Šios kompanijos produkciją kadaise pasirinkau dėl šalies, kurioje ji gaminama, nes Norvegijos produktai asocijuojasi su kokybe. Patiko ir tai, kad juos galima užsisakyti telefonu, didesniais kiekiais, ir nereikia eiti į vaistines. Šis būdas pasirūpinti savo puikia savijauta dera su mūsų kasdiene veikla ir galimybėmis.
31-os savaitės laimėtojas Kristina D., Palanga Aš pasirinkau Natural Pharmaceuticals OmegaMarine FORTE+ ir FlexiMed, nes omega-3 kapsulės mažos, lengva nuryti ir vaikams, padeda palaikyti normalią širdies veiklą, gerina visą organizmo buklę. Per dieną tereikia 2 kapsulių. FlexiMed, nes tai maisto papildas kaulams, kurio sudėtyje yra magnio, mangano, vitamino D – palaiko kaulų buklę, normalią raumenų funkiją, yra ir vitamino C, kuris palaiko normalų kolageną susidarymą, kuris reikalingas normaliai kaulų funkcijai. Kadangi aš esu sportuojantis žmogus kiekvieną dieną, tai man svarbu gerai jaustis ir turėti jėgų, ir apsaugoti savo kaulus, sąnarius. Vaikai taip pat lanko aktyvius būrelius: sūnus karatė, dukra plaukimo pamokas, tad jie taip pat vartoja omega-3.
32-os savaitės laimėtojas Liucija G., Klaipėdos r.sav. Jūs mane pasirinkote ir pasiūlėte tai, kas atitiko mano poreikius. Vartodama Jūsų maisto papildus jaučiu pokyčius kūne. Tikrai tikiu Jūsų papildų nauda, o ne šiaip reklama. Nors mano mityba ir subalansuota, bet maisto papildai tiksliau pataiko į dešimtuką.
Dėkoju už Jūsų pasiaukojamą darbą.
33-os savaitės laimėtojas Lolita B., Druskininkai Pasitikiu „Natural Pharmaceuticals” kompanija jau ne vienerius metus. Pastaraisiais metais jūsų klientais tapo mano vyras ir kelios draugės. Vartodama maisto papildą OmegaMarine Forte+ jaučiu teigiamą poveikį savo organizmui. Taip pat vartoju Vitamin C+, Vitamin D+ ir Vitamin K2+. Mes renkamės „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus ir rekomenduojame juos visiems!
34-os savaitės laimėtojas Snieguolė P., Rokiškis Pasirinkau Jus, nes suteikėte galimybę išbandyti maisto papildų nemokamai. Tai buvo omega-3 kapsulės. Ir nenuvylėte! Tai tikrai puikūs gaminiai, patogūs mokėjimai, o dovanos tiesiog nuostabios. Jūs suteikiate galimybę žmogui sustiprinti organizmą pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Esu be galo Jums dėkinga.
35-os savaitės laimėtojas Vladas B., Vilnus UAB „Natural Pharmaceuticals” produktus naudoju daugiau nei 4 metus ir rekomenduoju juos naudoti ir kitiems. Maisto papildai padeda palaikyti mano gerą savijautą, o „Proletto Plus” padeda palaikyti normalią prostatos veiklą. Produktų pristatymas vartotojams atliekamas tvarkingai, sąžiningai. Padėkos žodžių nusipelnė ir įmonės darbuotojai, kurie yra labai paslaugūs.
36-os savaitės laimėtojas Nijolė Ž., Alytaus r.sav. Aš labai vertinu UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus. Vartoju OmegaMarine Forte+ maisto papildus šešerius metus. Žuvis mūsų šalyje labai brangi, tad kiekvieną dieną naudoju omega-3. Jie ypač naudingi mano širdžiai bei visam organizmui. Naudoju ir kitus „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, esu jais labai patenkinta. Jaučiu organizmo stiprumą ir atsparumą.
37-os savaitės laimėtojas Alfonsas V., Vilnius Pradėjau naudoti OmegaMarine Forte+ susidomėjęs UAB „Natural Pharmaceuticals“ komerciniu pasiūlymu nuo 2015 metų pradžios, pasitaręs su savo šeimos gydytoju. Produktų derinys, o taip pat pristatymo bei apmokėjimo forma man yra labai tinkami. Šio maisto papildo vartojimą tęsiu iki šiol. Ačiū, kad rūpinatės mumis!
38-os savaitės laimėtojas Antanina Š., Klaipėdos r. Mama nuo pat vaikystės mums duodavo omega-3. Norvegiška produkcija visada kelia pasitikėjimą, todėl OmegaMarine Forte+ vartoju jau ilgai. Kokybė yra atitinkama, tikiuosi, kad vartosiu juos dar daug metų. Be to, smagu gauti puikių dovanų. Jūsų įmonės požiūris į vyresnius žmones yra nuostabus, suprantate realybę. Dėkoju Jums!
39-os savaitės laimėtojas Algirdas G., Mažeikiai Mane surado pati įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals”. Tai įvyko prieš keletą metų. Aš patikėjau jūsų produktais ir dėl to nesigailiu,esu patenkintas juos naudodamas, rekomenduoju ir kitems savo pažįstamiems. Jūsų kompanija pasitiki ir rūpinasi savo klientais. Linkiu sėkmės ir kantrybės visiems šiuo sunkiu laikotarpiu. Mes esame stiprūs kartu!
40-os savaitės laimėtojas Eugenija S., Pakruojis Aš labai vertinu UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, nes jie yra naudingi man. Juos vartodama jaučiuosi geriau, nes su maistu negaunu reikalingų medžiagų savo organizmui. Esu labai patenkinta maisto papildų pristatymu į namus. Esu dėkinga darbuotojams už malonų aptarnavimą.
41-os savaitės laimėtojas Algirdas K., Pasvalys Jau daug metų naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals” produktus. Esu labai dėkingas Jums, kad sudarote palankias sąlygas mums senjorams įsigyti maisto papildų ir vitaminų bei visada mus informuojate apie naujus produktus. Ne tik pats juos pastoviai vartoju, bet ir rekomenduoju savo draugams. Ačiū, kad rūpinatės mumis ir tikiuosi, kad mūsų bendravimas tęsis dar ilgai!
42-os savaitės laimėtojas Vida K., Vilnius Pasitikiu šia kompanija ne vienerius metus. Nuolat naudoju maisto papildus, tokius kaip „OmegaMarine FORTE +”, „Vitamin K+”, „Vitamin D+”, įsigijau ir jau pradėjau vartoti ,,FlexiMed”. Šie papildai atitinka mano šiandieninius poreikius. Esu dirbanti pensininkė, o taip pat daug sportuoju, todėl nuolatinis kokybiškų papildų vartojimas suteikia man energijos. Man patinka ši kompanija dar ir dėl to, kad nuolat rūpinasi savo klientais, išsamiai ir maloniai supažindina su naujovėmis, tvarkingai ir iš anksto teikia sąskaitas, kurių apmokėjimą galima pasiplanuoti. Linkiu kompanijos kolektyvui sėkmės!
43-os savaitės laimėtojas Elegija V. Š., Skuodo r.sav. Džiaugiuosi, kad esu Jūsų klientė. Jau senai naudoju maisto papildus ne tik aš, bet ir mano vyras. Jaučiamės žvalesni, galime dirbti įvairius darbus prie savo namų. Tai suteikia daugiau energijos ir noro dar daugiau nuveikti gyvenime. Mes rekomenduojame „Natural Pharmaceuticals” produktus !
44-os savaitės laimėtojas Irena C., Elektrėnai Šiuos maisto papildus vartoju keletą metų ir jie pateisino mano lūkesčius – jaučiuosi energinga, žvali, stipri, net vyras man viso to pavydi. Nors jam primenu, kad reikia išgerti po pusvalandžio papusryčiavus, bet deja dažnai pamiršta. Rekomendavau šiuos maisto papildus sesėms ir draugams, nes ir kaina prieinama. Lai visi renkasi OmegaMarine FORTE +, Multivitamina + ir Covid19 mums bus nebaisus!
45-os savaitės laimėtojas Dalia M., Kelmė OmegaMarine Forte+ ir Vitamin C+ maisto papildus pasirinkau todėl, kad UAB „Natural Pharmaceuticals“ man atrodė patikima įmonė, prekiaujanti kokybiškais ir mano organizmui reikalingais produktais. Mano manymu, produktų kokybė atitinka už juos mokamą kainą. Patogu, kad pakuotės užtenka ilgam laikui, nereikia kas mėnesį pirkti. Mano pasirinkti produktai naudingi mano organizmui, palaiko jo funkcijas ir jį palepina.
46-os savaitės laimėtojas Valė A., Plungė Jūsų papildus vartoju jau senokai. Esu labai patenkinta papildų kokybe, aptarnavimu, kaina ir visada malonu, kai esu nustebinama dovana. Aš planuoju tęsti šios įmonės maisto papildų vartojimą dar ilgai.
47-os savaitės laimėtojas Lina D., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus pasirinkau todėl, kad patiko jų sudėtis, būtent tai, ko trūksta mano organizmui palaikyti. Be to, labai išsamiai pateikta informacija apie maisto papildus, labai patrauklios, prieinamos kainos, ilgalaikis užsakymas (visiems metams) ir labai praktiškos, naudingos dovanos prie kiekvieno užsakymo. Ačiū, kad profesionaliai rūpinatės mumis!
48-os savaitės laimėtojas Gražina Š., Radviliškis Esu garbingo amžiaus, todėl rūpinuosi savo organizmu. Aš esu pasirinkusi norvegišką UAB
„Natural Pharmaceuticals“ produkciją. Aš ja pasitikiu ir naudoju. Tikiu įmonės produktų natūralumu. Vartoju „FlexiMed“ maisto papildą- normaliai kaulų būklei palaikyti, „Vitamin K2+“ – normaliam kraujo krešėjimui palaikyti, „Vitamin D+”, Omega 3- normaliai smegenų funkcijai palaikyti ir palaikyti normalią širdies veiklą. Visa tai gera investicija į mano kūną!
49-os savaitės laimėtojas Janina K., Panevėžys Mes su vyru esame jau garbingo amžiaus ir suprantama, kad mūsų organizmui labai reikalingi maisto papildai, ypač Omega- 3 riebalų rūgštys, vitaminai „Vitamin K2+”, „Vitamin D+”, „Vitamin C+”, „FlexiMed”. Esame dėkingi UAB „Natural Pharmaceuticals” darbuotojams taip kruopščiai besirūpinantiems, kad nepamirštume įsigyti taip mums reiklaingų maisto papildų. Taip pat labai smagu gauti mielas dovanėles, kurios, kaip ir vitaminai, puikiai pagerina mūsų savijautą ir nuotaiką. Ačiū Jums už rūpestį!
50-os savaitės laimėtojas Aldona Ona J., Vilnius Prieš porą metų supratau ,kad vien iš maisto negauname visų organizmui reikalingų medžiagų. Ypač aš , kuri nėra mėgėja jūros gėrybių. Kai gavau “Natural Pharmaceuticals” pasiūlymą „OmegaMarine Forte+” ir išsamią informaciją apie šį papildą , užsisakiau . Kadangi turiu sukaupusi nemažą metų , ir sąnariams , kremzlėms , raumenims reikalinga pagalba, pradėjau naudoti „FlexiMed” maisto papildą. Dėkoju už Jūsų rūpestį!
51-os savaitės laimėtojas Audronė Z., Kaunas Natural Pharmaceuticals papildus vartojame visa šeima. Pirmenybę teikiame aukštai produkto kokybei. Tinka ir atsiskaitymo būdas, komfortiškas pristatymas. Man labai svarbus faktorius- darbuotojų pagarba klientui. Nėra prievartos. Produktas pasiūlomas mandagiai. Nori ir jei reikia- perki. Ačiū už teikiamus produktus!
52-os savaitės laimėtojas Stasė D., Raseiniai Naudojuosi UAB „Natural Pharmaceuticals“ paslaugomis jau kelerius metus. Esu užsisakiusi įvairių įmonės rekomenduojamų maisto papildų. Esu labai dėkinga už išsamią ir naudingą informaciją renkantis maisto papildus. Produktai yra laiku pristatomi tiesiai į namus, estetiškai įpakuojami, yra galimybė mokėti dalimis arba atsiskaityti iš karto. Ačiū Jūsų įmonei!
53-os savaitės laimėtojas Nijolė R., Kaunas Jau daug metų esame “Natural Pharmaceuticals” klientai, kartu su vyru ir vaikais vartojame kokybiškus papildus, kurie reikalingi mūsų organizmui. Man labai patinka, jog Omega -3 kapsulės yra lengvai nuryjamos. Su vyru vartojame maisto papildą „Fleximed”, kad palaikytumę normalią kaulų būklę. Labai patogus pirkimas – pristato maisto papildus į namus, mokama dalimis kas mėnesį, mandagus aptarnavimas. Linkiu Jums sėkmės toliau gyvuoti ir rūpintis mumis!
54-os savaitės laimėtojas Marijona S., Druskininkų sav. Likimas lėmė atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Buvau maloniai nustebinta, kad galite pasiūlyti tai, kas reikalingiausia mūsų organizmui. Drąsiai rekomenduoju Jūsų maisto papildus visiems pažįstamiems. Dabar jau nebelabai įsivaizduoju, kaip galėčiau be Jūsų siūlomų produktų išsiversti. Net sumokėjus daugiau negautume tokių natūralių maisto papildų. Svarbiausia, kad produktas yra kokybiškas. Ačiū Jums!
55-os savaitės laimėtojas Vida M., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus vartoju jau gana seniai, todėl žinai jų kokybę bei vertę mano organizmui. Galvodama apie savo organizmo būklę, nedvejodama užsisakiau „OmegaMarine Forte+“, o sužinojusi „Vitamin K2+“ svarbą kraujagyslėms ir kaulams, užsisakiau ir juos. Esu labai patenkinta, todėl užsakiau ir kitiems šeimos nariams.
56-os savaitės laimėtojas Raminta S., Vilnius Kiek tik pamenu, visada domėjausi galimybėmis stiprinti savo organizmą. Todėl sužinojusi apie šiuos papildus, ir jų teikiamą naudą bei faktą, kad jie gaminami Norvegijoje, net nesuabejojau dėl įsigijimo. Pasitikiu Norvegiškos produkcijos kokybe. Džiaugiuosi atradusi dar vieną puikų budą jaustis gerai ir žvaliai.
57-os savaitės laimėtojas Dalia K., Kaunas Sveiki. Pirmiausia, Ačiū šiai nuostabiai, atsakingai, maloniai ir teisingai kompanijai, kuri rūpinasi gera mūsų savijauta. Aš pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildais, norvegiška kokybe, todėl ir naudoju juos. Jaučiu teigiamą poveikį savo organizmui. Beje, dėkoju už labai gražias ir geras dovanas.
58-os savaitės laimėtojas Jūratė D., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildais susidomėjau senai. Užsisakydavau didesnį kiekį „OmegaMarine Forte+”. Vieną metinę normą pasilikdavau sau, o kitas dovanodavau artimiesiems. Likome labai patenkinti. Jaučiuosi gerai, daug vaikštau pėsčiomis, mėgstu gamtą, mišką ir gryną orą. Maistą gaminuosi pati, labai mėgstu žuvį, nenaudoju cukraus, pas gydytojus nevaikštau. Esu Jums labai dėkinga!
59-os savaitės laimėtojas Nijolė B., Ukmergė Jūsų įmonės maisto papildus naudoju ne vienerius metus, esu patenkinta jų kokybe, greitu pristatymu bei aptarnavimo kokybe ir tikslumu. Ką žadate, tą ir gauname. Kartu su produktu gaunu išsamią bei tikslią informaciją apie jį, taip pat žmonių atsiliepimus apie Jūsų produktus, o tai yra pati geriausia reklama.
60-os savaitės laimėtojas Gema K., Vilnius Ačiū už maisto papildus ir puikų kavos virimo aparatą. Tai tikrai daug didesnis malonumas nei gerti puodelyje užplikytą kavą. Maisto papildus naudoju kremzlėms ir širdžiai, nes noriu išlikti energinga ir veikli bei neprisidaryti problemų ateityje. Labai patinka UAB “Natural Pharmaceuticals” maisto papildų subalansuota sudėtis, jų pristatymas ir patogus apmokėjimas. Ačiū.
61-os savaitės laimėtojas Irena J., Vilnius Išęjus į pensiją nutariau , kad laikas stiprinti savo organizmą. Domėjausi įvairiais maisto
papildais. Iš „Natural Pharmaceuticals” atsiųstos medžiagos sužinojau daug informacijos apie siūlomų maisto papildų sudėtį. Supratau, kad juose yra daug reikalingų medžiagų, kurios daro teigiamą poveikį visai imuninei sistemai , kaulų stiprinimui, regai, palaiko gerą širdies veiklą. Be to galvoju, kad norvegiški produktai yra geros kokybės, tai svarbus aspektas.
62-os savaitės laimėtojas Stanislava V, Klaipėda Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūsų įmonę „Natural Pharmaceuticals“. Kadangi vartoju mažai žuvies, manau, kad šie maisto papildai labai papildo organizmą omega-3 riebalų rūgštimis. Esu tokio amžiaus, kai organizmui reikia mineralų ir vitaminų. Vartoju juos jau pusę metų, jaučiuosi stipresnė, žvalesnė. Tai tikrai geras pasirinkimas. Ačiū.
63-os savaitės laimėtojas Zita M., Klaipėda Labai džiaugiuosi galimybe pasinaudoti Jūsų „Natural Pharmaceuticals“ kompanijos produktu, tokiu kaip „OmegaMarine Forte+” ir tikrai tikiu, kad šis maisto papildas yra papildoma investicija į gerą savijautą. Ačiū Jums.
64-os savaitės laimėtojas Jonas I., Telšiai Todėl, kad Omega Marine Forte+ yra patys geriausi iš man žinomų maisto papildų. Omega- 3 kapsules vartoju jau 6 metus. Esu įsitikinęs, kad jie stiprina mano organizmą. Mano nuotaika ir savijauta yra gera. Rekomenduoju juos vartoti ir savo pažįstamiems.
65-os savaitės laimėtojas Vida K., Ignalinos r.sav. Naudoju šiuos papildus jau kuris laikas, man jie patinka. Jaučiu, kad tai stiprina mano imunitetą, taip pat duodu juos ir vaikams. Ypatingai dabar esant gripo ir peršalimo epidemijai, naudoju reikiamą dozę kievieną dieną reguliariai. Manau, tai šaunus ir teisingas pasirinkimas mylint savo organizmą ir stiprinant jo imunitetą.
66-os savaitės laimėtojas Laimutė G., Druskininkai Klausimas platus. Visų pirma, tai natūralūs produktai, iš kurių išgaunamos veikliosios medžiagos. Esu ilgametė Jūsų įmonės klientė, naudoju įvairius vitaminus. Mano savijauta puiki, nejaučiu nuovargio. Savo dukroms irgi rekomenduoju šiuos maisto papildus. Jūsų produkciją dovanoju šv. Kalėdų proga. Be to, jau turiu sekėjų, kurie prašo Jūsų įmonės adreso 🙂
67-os savaitės laimėtojas Aldona P., Klaipėda „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus naudoju jau ne pirmus metus. OmegaMarine Forte+ papildus užsisakėme jau antrą kartą. Juos vartojame kartu su vyru. Labai vertinu maisto papildus. Tai kur kas geriau, nei cheminiai vaistai. Jūsų kompanijoje visi maisto papildai yra geros kokybės. Ačiū Jums!
68-os savaitės laimėtojas Ona R., Mažeikių r.sav. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus savo savijautai gerinti naudoju keletą metų ir esu pajutusi pagerėjimą, jaučiuosi fiziškai stipresnė, žvalesnė. Esu dėkinga įmonės darbuotojams už rūpestį manimi. Jie dažnai man telefonu rekomenduoja ir išsamiai paaiškina apie maisto papildus. Linkiu visiems geros sėkmės!
69-os savaitės laimėtojas Zita Š., Kaunas Man 70 metų, dar dirbanti fizinį darbą, todėl turiu stengtis palaikyti jėgas, kad dirbdama galėčiau šypsotis. Jei ne „Natural Pharmaceuticals“ papildai, seniai būčiau drybsojusi namie ir dejuodama. Pradėjau užsisakyti „OmegaMarine Forte+“, o dabar ir „Vitamin K2+” bei „Vitamin D+“. Jaučiuosi stipri, taip pat kaip dovaną maisto papildus užsakau ir savo šeimai. Ačiū.
70-os savaitės laimėtojas Elena P., Širvintų r. Ačiū, kad esate su mumis, mus išklausote ir mandagiai aptarnaujate! Naujodu maisto papildus nuolat kartu su vyru. Ypač juos vertinu, nes jie yra iš Norvegijos. Rekomenduoju juos savo draugėms, giminėms. Svarbiausia, kad maisto papildai yra be sintetinių priedų. Linkiu Jums optimizmo ir daug šypsotis.
71-os savaitės laimėtojas Albina K., Rietavas Šiuos papildus naudoju jau senai. Juos vertinu todėl, kad jie pagaminti iš natūralių medžiagų, yra veiksmingi ir nedaro žalos organizmui. Nuolat vartoju Omega-3, Vitamin K2+, Vitamin D+, užsisakiau Fleximed maisto papildą. Tikiuosi, kad sąnariai bus dėkingi. Tai investicija į organizmą. Ačiū, kad rūpinatės mumis. Sėkmės Jums.
72-os savaitės laimėtojas Albinas Č., Alytaus r.sav. Kai noriu pasirinkti kokią nors prekę, pavyzdžiui, buityje, pirmiausia ieškau jos gamintojų Skandinavijos šalyse. Ir ne kartą įsitikinau, kad toks pasirinkimas pasiteisina. O gera savijauta juk yra svarbiausias dalykas, kurio nenusipirksi ir nepakeisi, jeigu kas nors susidėvės. Anksčiau naudodavau įvairių gamintojų maisto papildus, bet kai į mano akiratį pateko Norvegijos “Natural Pharmaceuticals” – pasirinkimo problema savaime išnyko. Ir savo emocinį pasirinkimą pats sau patvirtinau asmenine patirtimi – iš pradžių sunaudojau „OmegaMarine Forte+” ir jau panaudojęs 4-5 mėnesius pats pastebėjau pasikeitimus – atsirado daugiau jėgų, nebereikėjo dieną pasnausti, kad atstatyčiau jėgas. Manau, kad tai – viena geriausių mano investicijų į ateitį. O apie vitamino D naudą atėjus tamsiam metų laikui, visi turėtume žinoti.
73-os savaitės laimėtojas Angelė N., Klaipėda Jau 6 metai kaip vartoju „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Taip pat užsisakiau „Magnezium B6+“ ir „Multivitamina+“ papildus. Supratau, kad patikima, neseniai pradėjau vartoti Jūsų „FlexiMed” papildus. O dabar užsisakiau „Vitamin K2+“, nes turiu problemų su kraujagyslėmis. Vartojam su vyru kartu. Kaip buvusią pedagogę džiugina kartu gaunamos dovanėlės. Tikiuosi ir toliau jaustis gerai, nes vartoju daug Jūsų produkcijos!
74-os savaitės laimėtojas Aldona K., Kaunas Jau keleri metai esu UAB „Natural Pharmaceuticals” klientė. Pastoviai vartoju Omega-3 ir įvairius vitaminus. Jūsų produkcija man patinka, teigiamai veikia mano organizmą. Ateityje planuoju tęsti bendravimą su Jūsų firma. Ačiū už puikią paslaugą ir dažnai suteikiamą informaciją. Malonu ir tai, kad galima susimokėti neišeinant iš namų. Linkiu sėkmingos veiklos.
75-os savaitės laimėtojas Svetlana N.,Kaunas Man yra labai svarbu, jog šis „OmegaMarine Forte+“ maisto papildas yra pagamintas Norvegijoje. Tikiu, kad tai yra vertingas Omega- 3 riebalų rūgščių šaltinis. Man jau 74 metai, vartoju „OmegaMarine Forte+“ jau dvejus metus. Produktą atneša į namus- fantastika! Ir dar apdovanoja. Ačiū už malonų aptarnavimą ir visam kolektyvui linkiu sėkmės.
76-os savaitės laimėtojas Eugenija V., Vilnius Džiaugiuosi atradusi tokią patikimą kompaniją. Jūs rekomenduojate gerus maisto papildus, visada juos lydi tobulai prengti spalvingi aprašymai, diagramos, žmonių atsiliepimai. Aš propaguoju aktyvų gyvenimo būdą ir pati vartoju „Vitamin C+“, „Vitamin D+“, „OmegaMarine Forte+“. Ačiū už dovanas ir pristatymą.
77-os savaitės laimėtojas Irena B., Šiauliai Džiaugiuosi, kad jūsų įmonė rūpinasi savo klientais, ypač žavi maisto papildų naujumas bei aiškus jų pateikimas. Žinau, kad Omega-3 bei vitaminas D yra labai svarbus organizmui, fizinei būklei, todėl džiaugiuosi gavusi „OmegaMarine Forte+“. Rinkausi dėl patikimos skandinaviškos kokybės. Esu brandaus amžiaus, todėl būtina palaikyti savo normalią širdies bei smegenų veiklą, išsaugoti normalų regėjimą. Ačiū.
78-os savaitės laimėtojas Gražina M., Vilniaus r. Ačiū, kad Jūs esate.
Ačiū, kad mandagiai bendraujate.
Ačiū, kad vis siūlote naujų maisto papildų.
Ačiū, kad yra puikus pristatymas.
Ačiū, kad galima išsimokėti dalimis.
Tikiuosi, kad bendrausime daug metų.
79-os savaitės laimėtojas Virginija Ž., Kaunas Naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus daug metų. Ir iš tiesų džiaugtis yra kuo – mano savijauta yra gera. Vartoju Omega-3, „Magnezium B6+“, „Vitamin D+“ bei „Vitamin K2+“. Neslėpsiu, labai džiugina ir dovanos užsisakius vieną ar kitą maisto papildą. Taip pat džiaugiuosi aptarnavimo skyriaus konsultantais, kurie maloniai atsako į rūpimus klausimus. Patariu ir draugams vartoti šiuos maisto papildus.
80-os savaitės laimėtojas Apalonija Š., Kaunas Seniai vartoju „Natural Pharmaceuticals“ papildus. Pasitikiu Jūsų maisto papildų kokybe, nes jie yra švieži, tinkami mano organizmui. Rekomenduoju savo draugams, pažįstamiems. Gera širdyje, kad rūpinatės senjorų ir visų gera savijauta. Labai mėgstu žuvį, bet mūsų galimybės mažos ją vartoti dažnai. Ačiū Jums už tai, kad padedate mums
81-os savaitės laimėtojas Alvyra, Kaunas Kai tik gavau pirmą voką iš UAB „Natural Pharmaceuticals“, iš karto užsisakiau „OmegaMarine Forte +“. Juos naudojau ne vienerius metus ir tuo džiaugiausi, nes jie suteikė daug stiprybės, energijos mano sunkiame darbe. Dabar naudoju „FlexiMed“ ir „MemoComplex“. Niekada nesigailėjau ir vertinu kaip investiciją į savo kūną. Be to, Norvegija man reiškia kokybę. Naudosiu juos, kiek tik galėsiu.
82-os savaitės laimėtojas Romualdas G., Kaunas Jūsų įmonė su manim bendrauja apie 4 metus, tad sukaupiau nemažai informacijos. Esu ir buvau inžinierius, tad pasirinkimo motyvus išdėstysiu pagal savo subjektyvią nuomonę. Pirma, Jūsų maisto papildai yra kokybiški ir prieinamomis kainomis. Antra, produktų kokybę pagrindžiate svariais moksliniais argumentais. Trečia, suteikiate galimybę įsigyti produktus mažomis kainomis. Malonu bendrauti su Jūsų darbuotojais telefonu. Linkiu Jums sėkmės.
83-os savaitės laimėtojas Algirdas N., Plungės r.sav. Su UAB „Natural Pharmaceuticals“ įmone bendradarbiauju nuo pats jos atsiradimo. Su žmona naudojame „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“, o dukrai padovanojau „MemoComplex“. Tikrai tikiu, kad Jūsų norvegiški produktai yra patikimi organizmo sargybiniai. Reikia stiprinti savo organizmą bet kuriame amžiuje.
84-os savaitės laimėtojas Danutė M., Vilnius Jau ne vieni metai esu UAB „Natural Pharmaceuticals“ kompanijos klientė. Su pasigėrėjimu ir padėka aš ir mano dukra naudojame „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Pasitikime Jūsų kompanija ir linkime tolimesnės sėkmės kuriant naujus, patikimus produktus. Ypač apsidžiaugiau nauju Jūsų maisto papildu – „MemoComplex“. Su džiaugsmu užsisakiau šį maisto papildą ir tvirtai tikiu, kad jei man tiks, taip pat ir pasiūlysiu savo draugams.
85-os savaitės laimėtojas Alma L., Šiauliai Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes juose yra daug naudingų savybių, jie patikimos kokybės ir yra labai svarbūs mano kūnui ir gerai fizinei būklei. Rūpindamasi savimi stengiuosi vartoti tai, kas geriausia mano organizmui, todėl kasdien geriu „OmegaMarine Forte+”. Šie maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D3 mano kūnui yra labai, naudingi.
86-os savaitės laimėtojas Viktoras G., Panevėžys Su „Natural Pharamceuticals“ bendrauju jau seniai, gavau ir naudojau keletą nemokamai siūlomų maisto papildų. Įsitikinau, kad kompanija rimta, vykdo savo pažadus. Dabar užsakiau ir gavau vienems metams Omega-3. Dar ir dovaną gavau. Esu labai dėkingas. Rekomenduoju savo draugams ir pažįstamiems pasinaudoti kompanijos siūlomais įvairiais maisto papildais. Prie esamų 250 000 Lietuvos vartotojų prisijungiau ir aš.
87-os savaitės laimėtojas Evalda J., Vilnius Esu dirbusi Oslo universitete pagal dėstytojų mainų programą trejus metus. Neblogai pažįstu Norvegiją ir jos žmones. Įsitikinau, kad norvegai yra labai pareigingi ir atsakingi, jais tikrai galima pasitikėti. Todėl aš ir pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildais. Esu iš Jūsų pirkusi ir vartojusi (beje, vartoju iki dabar) „Vitamin K2+“, Vitamin D+“, „FlexiMed“. Omega 3 iki šiol pirkdavau vaistinėse. Dabar pabandysiu ir Jūsų atsiųstus maisto papildus. Tikiuosi ilgai bendrauti su Jumis ir toliau.
88-os savaitės laimėtojas Saulė K., Gargždai Esu dirbanti medicinos sistemoje. Todėl žinau, kad reikia ne tik kokybiškai maitintis, bet taip pat naudoti maisto papildus. Su amžiumi mažėja smegenų ir pažinimo funkcijos. Manau, kad papildų „MemoComplex“ vartojimas man padeda palaikyti geresnę smegenų funkciją, bet ir palaiko normalią nervų sistemą. Esant sudėtingom pandemijos COVID-19, sąlygom, taip pat svarbu palaikyti normalią psihologinę ir pažinimo funkcijas. Tikiu šio produkto kokybe.
89-os savaitės laimėtojas Eugenijus Š., Kėdainiai Manau,kad kompanija UAB „Natural Pharmaceuticals” yra patikima ir turi ilgametę patirtį. Maisto papildai yra gaminami Norvegijoje, o ten yra švarus oras,tyras vanduo. Jau gana seniai esu įmonės klientu ir reguliariai naudoju šios kompanijos produktus.
90-os savaitės laimėtojas Indrė J., Kaunas „Natural Pharamceuticals” kompanija žavi maisto papildų įvairove, naujais ir puikiais jų pateikimais. Savo draugams ir artimiesiems drąsiai rekomenduoju vartoti papildus, o ypač „OmegaMarine Forte+”. Su šia kompanija draugauju nuo pirmųjų Kaune įsikūrimo metų .Papildus Omega-3 išsirinkau iš daugelio kitų, žinau,kad naudingų medžiagų iš maisto galiu ir negauti,nes žuvis mano maisto racione pasirodo per retai.
91-os savaitės laimėtojas Akvilė V., Vilnius Apie šiuos maisto papildus ir jų naudą buvau tik girdėjusi, tačiau niekad taip ir neteko jų vartoti. Tačiau gavusi pasiūlymą nusprendžiau neatsisakyti. Dabar jau antri metai, kai esu „Natural Pharmaceuticals“ klientė ir ką galiu pasakyti – tai geriausia investicija, kurią tik galėjau pasirinkti – tai investicija į save, savo organizmą, grožį, psichologinę ir fizinę būklę. Žodžiu, naudingiausias sprendimas žmonėms, kurie nori gauti didelę vitaminų dozę kasdien! Pirma priežastis, kodėl nusprendžiau neabejoti šiuo pasiūlymu, yra mano žuvies netoleravimas. Nevalgau visiškai žuvies, todėl reikėjo ieškoti alternatyvų ir galiu užtikrinti, kad ją radau. Ačiū Jums, už kokybišką prekę, kuri, tikiu, kad lydės mane dar ilgai!
92-os savaitės laimėtojas Genoefa G., Šalčininkai Kodėl pasirinkau UAB“ Natural Pharmaceuticals“:
1. Labai malonūs ir mandagūs darbuotojai, kurie įtikino mane užsisakyti „OmegaMarine Forte+“ maisto papildą.
2. Su produktu gauname vertingą dovaną- siurprizą.
3. Tikiu UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildų kokybe.
4. Labai patogus atsiskaitymas už produktus.
93-os savaitės laimėtojas Birutė Š., Varėnos r.sav. Jau ne vienerius metus mūsų šeima vartoja „Natural Pharmaceuticals“ įvairius maisto papildus. Tai tikrai gera, patikima norvegiškų gaminių kokybė. Visada malonu išgirsti skambinančiojo balsą, nes žinai, kad gausi vertingus patarimus maloniai bendraujant su pašnekovu, nusimanančiu apie tai, ką siūlo. Patikimas aptarnavimas, geros atsiskaitymo sąlygos, puikus užsakytų produktų pristatymas. Ačiū už puikų Jūsų darbą.
94-os savaitės laimėtojas Marija Danutė B., Panevėžys Įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals“ yra patikima. Siūlo gana platų maisto papildų asortimentą. Labai patogus apmokėjimas, galima pasirinkti mokėti visą sumą arba dalimis. Įmonė pradžiugina papildomomis dovanėlėmis. Ačiū Jums už tai. Jūsų maisto papildus naudoju ilgai. Vartoju „OmegaMarine Forte+”, „Vitamin K2+“, „Vitamin D+“, „MemoComplex“ ir „FlexiMed“. Kol galimybės leis, tol naudosiu juos visada. Rekomenduoju ir kitiems.
95-os savaitės laimėtojas Stasė S., Gargždai, Klaipėdos r.sav. Jūsų kompanijos papildus naudoju jau senokai, todėl, kad labai patogu juos įsigyti metiniais kiekiais už labai prieinamą kainą, kurią galima mokėti dalimis. Taip pat produktai yra naturalūs ir labai geros kokybės. Rekomenduoju draugams ir giminėms. Dėkoju už labai malonų bendravimą ir pridedamas dovanas.
96-os savaitės laimėtojas Liubovė R., Vilnius Esu vyresnio amžiaus moteris ir noriu jaustis gerai. Visuomet stengiuosi papildyti savo organizmą maisto papildais, todėl visada užsisakinėju įvairius maisto papildus iš “Natural Pharmaceuticals”. Ačiū Jums už kokybišką produkciją ir kad mumis rūpinatės.
97-os savaitės laimėtojas Zita A, Vilkaviškis Jau gana senai naudoju Jūsų įmonės maisto papildus ir supratau, kad pajutau teigiamą jų poveikį mano organizmui. Šiuo metu naudoju „FlexiMed“ maisto papildą ir apsidžiaugiau, kad gavau naują pasiūlymą produktui, kuris stiprina smegenų veiklą. Tikiuosi, kad tai sustiprins atmintį ir kitas smegenų veiklos funkcijas. Sėkmės Jūsų darbuose toliau rūpinantis žmonių gerove. Geros Jums savijautos!
98-os savaitės laimėtojas Angelė B., Radviliškis Norvegiškų prekių kokybė kalba pati už save! Mūsų šeima t.y. mes su vyru, naudojome maisto papildus „Vitamin D+“ ir „Vitamin K2+“. Papildus naudojome visus metus. Manome, kad papildai teigiamai viekia mūsų organizmus. Šiuo metu užsisakėme ir jau gavome – „FlexiMed“ maisto papildą metams. Prieš tai buvome užsisakę vienam mėnesiui. Ačiū Jūsų komandai už nuoširdų bendravimą ir operatyvumą.
99-os savaitės laimėtojas Agnė V., Klaipėda Sudomino patrauklus pasiūlymas omega-3 vaikams. Patiko, jog jie malonaus skonio ir vaikas valgo be problemų, o dar labiau pradžiugino vaiką dovana – mėgstamiausias jo žaislas „Lego“ konstruktorius. Smagu, kad kiekvieną rytą vaikas vartoja papildus savo noru. Patinka galimybė papildus išbandyti nemokamai. Taip pati išbandžiau vitaminą D. Nuo šiol esam pastovūs klientai, nes tenkina patraukli kaina ir patinka dovanos.
100-os savaitės laimėtojas Vincentas Š., Varėnos r.sav. Jau eilę metų mūsų šeima esame UAB „Natural Pharmaceuticals“ klientai. Niekada nenusiviliame Jūsų siūlomais produktais, kurie tikrai kokybiški, iš natūralių ir patikimų produktų – tai tikrai gera norvegiška kokybė. Išbandėme „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“, „MemoComplex“. Ačiū Jūsų šauniai komandai, kuri visada maloniai, kompetetingai sugeba paaiškinti, suprantamai bendrauti su klientais. Ne mažiau malonu sulaukti siurprizų – dovanų. Sėkmės Jūsų darbuose rūpinantis visais su Jumis bendraujančiais. Ačiū.
101-os savaitės laimėtojas Laimutė D., Jurbarkas Pasirinkau šį produktą, nes rekomendavo draugė. Po to pavartojus produkto pajutau pagerėjimą, pajutau papildo poveikį. Labai džiaugiausi todėl ir renkuosi tik šį produktą. Jis pagaminta tik iš natūralių produktų, todėl tai irgi labai svarbus kriterijus mano pasirinkimui.
102-os savaitės laimėtojas Janina M., Kaišiadorių r.sav. Esu ilgametė ir gausiai perkanti Jūsų maisto papildus. Jūsų produkciją pirkti ir naudoti rekomenduoju savo artimiesiems ir draugams. Puiki kokybė ir patikimumas. Džiaugiuosi, kad Jūsų įmonė labai rūpinasi visų, o ypač senjorų gera savijauta. Ačiū Jums už tai.
103-os savaitės laimėtojas Danutė K., Vilnius Girdėjau gerus atsiliepimus ir pasitikiu norvegiška kokybe. UAB „Natural Pharmaceuticals“ rūpinasi savo esamais ir būsimais klientais, pateikdama reikiamą ir aiškią informaciją apie papildus, tuo pačiu suteikdama lengvatines, puikias jų įsigijimo sąlygas.
104-os savaitės laimėtojas Ramutis J., Vilnius Įmonę UAB „Natural Pharmaceuticals“ esu pasirinkęs jau labai seniai. Maisto papildai padeda palaikyti šviežią galvą, kuri dar išsprendžia visus į rankas papuolusius kryžiažodžius ir sudoku! Man greitai bus 89-eri metai, o aš vis dar skaitau laikraščius, žurnalus, reklaminius skelbimus, žiūriu televizorių, naudojuosi internetu. Manau, kad tam turi įtakos Jūsų tiekiami maisto papildai.
105-os savaitės laimėtojas Stasys L., Naujoji Akmenė Įmonės produktus naudoju jau kelis metus, neabejoju jų kokybe. Pradėjęs naudoti supratau, kad jie tinka mano organizmui. Tapau aktyvesnis, tvirtesnis, puikios nuotaikos. Man 80 metų, tačiau jaučiuosi kaip 50 metų. Esu dėkingas Jūsų įmonei už maisto papildų platinimą, tai puikus ir naudingas darbas žmonių gerovei. Didelis ačiū.
106-os savaitės laimėtojas Vitalija L., Kaunas Esu ne vienerius metus Jūsų firmos klientė ir pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ produkcija. Man patinka Jūsų pateikiama aiški ir konkreti informacija apie siūlomus produktus. Esu tikra, kad mano naudojami Jūsų siūlomi papildai prisideda prie mano geros savijautos ir nuotaikos.
107-os savaitės laimėtojas Danguolė A., Šiauliai Norvegija yra turtinga ir išsivysčiusi šalis mokslu, išradimais. Labai graži gamtos atžvilgiu ir toli pažengusi pasaulyje. Be kita ko, Norvegija turtinga ir žuvies ištekliais. Todėl ir maisto papildus pasirinkau dėl patikimos kokybės ir garantijos. Nors man jau 67 metai, bet savo kūnui ir organizmui noriu kuo geriau padėti.
108-os savaitės laimėtojas Monika B., Ukmergė Beveik 10 metų bendrauju su „Natural Pharmaceuticals“. Naudoju Jūsų siūlomus norvegiškus maisto papildus „OmegaMarine Forte+“, „FlexiMed“, „MemoComplex“, „Vitamin K2+“. Pasitikiu Jumis. Įsitikinau, kad norvegiškų preparatų kokybė yra gera ir patikima, manęs nenuvylė. Labai džiaugiuosi, kad egzistuoja „Natural Pharmaceuticals“ įmonė. Rekomenduoju draugams, pažįstamiems, giminėms. Linkiu Jums pasisekimo ir geros savijautos. Ačiū už rūpestį mumis.
109-os savaitės laimėtojas Ernestina S., Vilnius „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pasirinkau todėl, kad gavau galimybę pati nemokamai išbandyti metinę pakuotę „VitaSolaris D3“. Papildai man tiko ir patiko, įsitikinau jų veiksmingumu, nedelsiau ir užsisakiau kitos rūšies vitaminus. Ir ne gana to, gavau labai patrauklią dovana. Esu patenkinta kompanijos sąlygomis, o ypač už suteiktą galimybę mokėjimą atlikti dalimis. Taip kaip patogu man, viskas atsižvelgta kliento labui. Nors tai tik mūsų bendradarbiavimo pradžia, aš esu įsitikinusi, kad negalėsiu atsisakyti ir kitiems puikiems “Natural Pharmaceuticals” teikiamiems pasiūlymams. Kokybė garantuota, rekomenduoju visiems!
110-os savaitės laimėtojas Edita Š., Klaipėda Kokybiški produktai, tiesiog norėjosi išbandyti. Ir likau patenkinta! Be to, labai malonūs ir mandagūs vadybininkai, paaiškina ir supažindina su viskuo, kad nekyla jokių klausimų. Ačiū! Džiugina, be abejo ir dovanos, kurios tikrai yra vertingos. Taip pat yra pasirinkta labai gera atsiskaitymo forma už maisto papildus, prieinama kiekvienam.
111-os savaitės laimėtojas Aldona S., Lazdijų r. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus naudoju jau kelerius metus. Labai tuo džiaugiuosi, nes ne visada galiu prisiruošti nusipirkti maisto papildų. O tokių, kaip Jūsų produktų ir nerasi vaistinėse. „OmegaMarine Forte+“ suvartojau jau metinį kiekį ir esu labai patenkinta. Vartoju ir „FlexiMed“ maisto papildus, skirtus kaulams ir kremzlėms. Ačiū Jums labai už rūpestį mumis!
112-os savaitės laimėtojas Dovilė K., Utena. Sveiki, „OmegaMarine Junior+” maisto papildus pasirinkau, nes labai patiko vaikams. Jiems įsiūlyti maisto papildus yra labai sunku, o šių maisto papildų nereikia siūlyti, nes mano nuostabios dukrytės pačios primena mamai, kada gausim vitaminus. Tai tikrai nuostabūs vitaminai vaikams, kurių sudėtis yra puiki, jie vaikams neatsibosta ir nereikia per prievartą maisto papildų siūlyti, kad juos išgertų.
113-os savaitės laimėtojas Jonas Henrikas D., Radviliškis Rūpinuosi savimi, domiuosi mokslo naujovėmis. Esu užsisakęs maisto papildų metams ir tikiuosi pratęsti kitiems metams. Taip pat vartoju „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Šie maisto papildai puikiai tinka mano organizmui. Dėkoju Jums už visus pasiūlymus.
114-os savaitės laimėtojas Violeta S., Šiauliai Maisto papildą „FlexiMed“ pasirinkau todėl, kad dirbu sunkų fizinį darbą po 11val per dieną – be sustojimo! Tikiu, kad jį vartojant palaikysiu savo kaulus, kremzles, raumenis. Nes žinau, jog mūsų organizmas tokių veikliųjų medžiagų, kurios yra šiame „FlexiMed“ maisto papilde, negamina. Tikiu jūsų įmonės siūlomas maisto papildais. Esu dėkinga jūsų darbuotojai, kad paskambino man ir supažindino su jūsų įmonės „Natural Pharmaceuticals“ siūlomais maisto papildais.
115-os savaitės laimėtojas Rita G., Raseinių r.sav. Šiuo metu naudoju „OmegaMarine Forte+“, „MemoComplex“, „Vitamin K2+“, „FlexiMed“ maisto papildus. Juos vartoju dvejus metus ir esu labai jais patenkinta. Gyvenu kaime, kur rudenį ir pavasarį daug darbų, todėl manau, kad organizmą reikia pastiprinti maisto papildais. „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildai yra labai kokybiški. Pasibaigus metinei pakuotei, kitą metinę siuntą kurjeris pristato į namus su patrauklia dovana. Taip sutaupomas brangus laikas. Aš ir toliau naudosiu šiuos maisto papildus.
116-os savaitės laimėtojas Romualdas P., Kauno r.sav. Naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus jau kelerius metus. Esu įsigijęs keletą įmonės rekomenduojamų produktų. Pradžioje žiūrėjau į juos kiek skeptiškai, tačiau įvertinęs gamintoją, produktų sudėtį ir aukštą platintojo darbo kultūrą, supratau, kad abejoti neverta- produktai iš tiesų pateisino lūkesčius. Pasekę mano pavyzdžiu juos pradėjo vartoti vyresni mano šeimos nariai, kuo esu labai patenkintas.

Raginame Jus dalyvauti mūsų konkurse.

Galite laimėti 40 EUR vertės dovanų kortelę pirkiniams “Maxima” parduotuvėje!

Nedelskite ir APLANKYKITE KONKURSO INTERNETINĮ PUSLAPĮ