Laimėtojai


Mes didžiuojamės pristatydami mūsų konkurso laimėtojus

Štai kaip jie atsakė į konkurso klausimą

1-os savaitės laimėtojas Adesius V., Švenčionėliai Kadangi esu senyvo amžiaus ( jau 71 metai ) ir gyvenime matęs ir šilto ir šalto ( 3 mėnesius dalyvavęs Černobylio avarijos likvidavime), ypač išėjęs į pensiją pradėjau intensyviai rūpintis savo organizmu. Natural Pharmaceuticals jau 6-erius metus gaunamais maisto papildais ir kitais priedais esu labai patenkintas. Jų pastovus vartojimas labai teigiamai veikia mane. Norėčiau būti pastovus klientas.
2-os savaitės laimėtojas Marija D., Vilnius Dėl keleto priežasčių:
1. Abu su vyru esame labai “pabuvę” ir dar stegiamės būti. Todėl naudojame maisto papildus.
2. Gauname Jūsų gražią ir išsamią reklaminę medžiagą.
3. Paperka Jūsų pasitikėjimas – atsiųsti visų metų maisto papildų kiekį ir tik kas mėnesį mokėti už juos.
4.Tikime maisto papildų kokybe.
5. Omega-3 gauname gražiai supakuotus ir dar perrištus kaspinėliu – tai džiugina.
3-os savaitės laimėtojas Rasvita S., Tauragė Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes juose yra daug naudingų savybių, jie patikimos kokybės ir yra labai svarbūs mano kūnui ir gerai fizinei būklei.Rūpindamasi savimi stengiuosi vartoti tai, kas geriausia mano organizmui, todėl kasdien geriu „OmegaMarine Forte +”. Šie maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D3 mano kūnui yra labai naudingi.
4-os savaitės laimėtojas Raimonda M., Šiauliai Pirmiausia atsakymą pradėsiu nuo labai mandagių vadybininkų, kurių dėka po užsakymo telefonu ir pradėjau naudoti šiuos papildus. Džiugina ir dovanos.Jos tikrai yra vertingos. Už maisto papildus yra pasirinkta gera atsiskaitymo forma. O patys maisto papildai yra labai geri, nes pastoviai juos vartojant jaučiuosi labai gerai, nors jau suėjo 61-eri metai.
5-os savaitės laimėtojas Rolandas M., Kėdainių r. Jau daug metų vartoju maisto papildus OmegaMarine Forte+ . Mano cholesterolis visada normoje, nors nesilaikau jokių dietų, net šeimos gydytoja stebisi. Man 58 metai ir jau pradeda pasireikšti prostatos problemos.Esu įsitikinęs, kad su Jūsų pagalba išspręsiu šią problemą, todėl užsisakiau metinį kiekį Proletto Plus. Dėkui.
6-os savaitės laimėtojas Daleta K., Mažeikių r.sav. Noriu kuo ilgiau išlikti aktyvi, jaustis gerai ir darbingai. Rūpinuosi savo ir šeimos narių sveikata. Pasitikiu norvegiška produkcija. Tikiu, kad “Natural Pharmaceuticals” maisto papildai yra aukštos kokybės ir veiksmingesni, nei tie, kuriuos mums siūlo vaistinėse. Malonu gauti specialius pasiūlymus, kurie leidžia įsigyti papildus pigiau. Nudžiugina ir dovanos, atsiunčiamos kartu su papildais. Labai patogus atsiskaitymas. Galima atsiskaityti kas mėnesį mažomis sumomis ir tuo pačiu pastoviai rūpintis savimi. Tikiu, kad maisto papildai padeda, nes jaučiuosi gerai. Juk jei imunitetas stiprus – visos ligos aplenks.
7-os savaitės laimėtojas Raimundas M., Kaunas 1. Renkuosi Jūsų įmonę ne pirmą kartą.
2. Jaučiu naudojamų papildų poveikį tiek pagal savijautą, tiek pagal psichologinę nuotaiką.
3. Labai malonios dovanėlės- siurprizai. Tai netikėta ir įdomu.
4. Žavi ir papildų naujumas ir aiškus jų pateikimas.
5. Siūlomų papildų aktualumas, atitinkantis mano šiandieninius poreikius.
8-os savaitės laimėtojas Diana V., Šiauliai Pasirinkau todėl, kad noriu padėti savo organizmui ir jaustis gerai mažiausiai 100 metų. Jau 5 metai kaip draugauju su Jumis ir puikiai žinau, ką reiškiai Jūsų produkcija. Rekomenduoju ją ir kitiems. Esu tikra, kad vartoju tai, kas yra geriausia. Produkcija yra originali ir gauta iš patikimų rankų. Aukso verti žodžiai : investicija į sveikatą su OmegaMarine Forte+ atsiperka neįkainojamai! Jums visiems linkiu daug sveikatos!
9-os savaitės laimėtojas Juozas P., Rietavas Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, kadangi ji yra solidžiausia kompanija šioje rinkoje, tiksliai vykdo įsipareigojimus. Įmonėje dirba malonūs darbuotojai, pateikia aukšto lygio produktus, pagamintus iš žuvies, sugautos švariuose vandenyse. Neseniai gavau ir naujausią „Fleximed” maisto papildo metinę pakuotę. Rekomenduoju artimiesiems daugiau vartoti Jūsų tiekiamos produkcijos.
10-os savaitės laimėtojas Aldona Š., Šiauliai Jau daug metų bendrauju su Jūsų įmone ir neteko nė karto ja nusivilti. Jūsų siūloma produkcija yra aukštos kokybės, labai palanki kaina vartotojams bei puikus, patogus pristatymas. Norėčiau padėkoti jūsų kolektyvui už nuoširdų bendravimą su klientais, palinkėti sėkmės darbuose !
11-os savaitės laimėtojas Sigitas Š., Plungė Labai atsakingai rūpinuosi savimi ir stengiuosi vartoti tik tai, kas geriausia mano organizmui. O UAB „Natural Pharmaceuticals” produktai yra būtent tai, ko reikia. Šio prekės ženklo papildai turi neįtikėtinai daug naudingų savybių, tad nenuostabu, jog pasirinkau būtent šiuos maisto papildus.
12-os savaitės laimėtojas Vytautas G., Ukmergės r.sav. 1. Dėl skandinaviškos pagarbos gamtai ir žmogui;
2. Dėl man žinomos ir vertinamos norvegiškos kokybės;
3. Dėl UAB „Natural Pharmaceuticals” darbuotojų mandagumo įtikinant mane produkto nauda ir kokybe;
4. Dėl mano paties amžiaus. Žinau, kad produktai kokybiški, tad noriu gyventi jausdamasis kuo geriau.
13-os savaitės laimėtojas Albina Ž., Panevėžys Esu užsisakiusi UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildų. Jais pasitikiu. Žinau, kad ši produkcija kokybiška ir siūloma gera kaina su dovanomis. O tai labai miela. Gaunu maisto papildus iš karto metams, kurie yra pristatomi tiesiai į namus. Tai labai patogu, kad nereikia vaikščioti į vaistines ir rūpintis papildų įsigyjimu.
14-os savaitės laimėtojass Evaldas Beinoras, Zarasų r.sav. Jau kelis metus naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes rūpinuosi savo organimzu ir stengiuosi vatroti tik tai, kas natūralu. Jūsų papildai turi daug naudingų savybių, todėl būtent juos ir pasirinkau. Taip pat rekomendavau šiuos maisto papildus vartoti ir savo vaikams.
15-os savaitės laimėtojas Vida K., Biržų r.sav. Su UAB „Natural Pharmaceuticals” pradėjau sėkmingai bendradarbiauti po jų skambučio man. Plačiau paskaičius apie šiuos norvegiškus maisto papildus, net nesuabejojau jų kokybe. Atsakingai rūpinuosi savimi ir stengiuosi vartoti tik tai, kas geriausia mano organizmui. Šio prekės ženklo maisto papildai turi daug naudingų savybių, todėl pasirinkau būtent juos. Rekomenduoju ir kitiems išbandyti šiuos maisto papildus.
16-os savaitės laimėtojas Ričardas M., Raseiniai Esu nuolatinis UAB „Natural Pharmaceuticals” klientas ir jau keletą metų naudojuosi Jūsų paslaugomis. Neišimtis ir šie metai, užsisakiau „Omega-3-6-7-9 su vitaminu D3” ir maisto papildą „Vitamin K2+”. Naudodamas Jūsų maisto papildus jaučiuosi labai gerai. Nuoširdus ačiū!
17-os savaitės laimėtojas Vaidilutė U., Šilutės r. Šį maisto papildą naudoju jau 4 metus. Žinau, kad teigiamai veikia mano smegenų veiklą, turi teigiamą poveikį mano širdžiai, palaiko mano akis, o kartu yra ir vitaminas D3, kuris yra labai reikalingas žmogaus organizmui. Ačiū Jums už produktą OmegaMarine Forte+!
18-os savaitės laimėtojas Akvilė V., Kupiškis Šiuos maisto papildus pasirinkau, nes jie yra būtini mano organizmui, nes aš visiškai nevartoju žuvies gaminių, todėl nedvejojusi nusprendžiau išbandyti ir užsisakyti šiuos itin kokybiškus maisto papildus. Gera savijauta man visada buvo pirmoje vietoje, todėl ja rūpinuosi, na o papildai niekuomet nepakenks!
19-os savaitės laimėtojas Vladislava J., Šalčininkų r. Jau nepirmus metus vartoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ papildus OmegaMarine Forte+, nes rūpinuosi savimi. Šie maisto papildai turi gerų savybių, sustiprėjo mano organizmas, nesergu peršalimo ligomis, jaučiuosi gerai ir esu laiminga. Todėl patariu ir kitiems išbandyti šiuos naudingus UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus !
20-os savaitės laimėtojas Ramutė S., Šilalė Esu patenkinta, kad gavau Jūsų maisto papildų rinkinį. Svarbiausia, kad vitaminas K2+ palaiko normalią kaulų būklę, o vyresniame amžiuje tas labai svarbu. Taip pat palaiko normalią raumenų sistemą ir išlaiko normalų kraujo spaudimą. Vitaminas D taip pat labai reikalingas, nes palaiko normalų kalcio lygį kraujyje. Esu Jums labai dėkinga.
21-os savaitės laimėtojas Stanislovas P., Utenos r. Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, nes:
• patogus apmokėjimas
• gera, išsami informacija
• gera investicija į savo organizmą
• UAB „Natural Pharmaceuticals” produktai gerai vertinami Europoje
• puikios dovanos (ypač šeimininkėms).
22-os savaitės laimėtojas Dalia B., Panevėžio r. Neužtenka subalansuotos mitybos, mūsų organizmui reikalingos ir omega-3 rūgštys, kurių pats organizmas nepasigamina. Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes jie labai reikalingi ir padeda geriau funkcionuoti daugeliui mūsų organų.
23-ios savaitės laimėtojas Gerardas Š., Druskininkai Mano nuomone šie maisto papildai yra labai geros kokybės. Jie palaiko normalų mano organizmo veikimą, papildo jį medžiagomis, kurių nepakankamai gaunu iš maisto ir aplinkos. Esu tikras, kad teisingai rūpinuosi savimi.
24-os savaitės laimėtojas Bronius Ž., Panevėžys Gavau maisto papildo „Fleximed“ pasiūlymą ir nutariau užsisakyti, nes man kaip tik reikėjo tokio papildo. Labai patiko UAB „Natural Pharmaceuticals“ darbuotojų malonus aptarnavimas ir labai greitas ir kokybiškas pristatymas. Tikiuosi ir toliau bendradarbiauti ir užsisakyti man tinkamus maisto papildus sau ir savo šeimai. Ačiū.
25-os savaitės laimėtojas Valerija P., Trakai Esu UAB „Natural Pharmaceuticals“ kliente jau ne vienu metus. Aš pasitikiu Jūsų įmonės maisto papildais ir drąsiai rekomenduoju juos savo draugams ir artimiesiems. Šiuo metu užsisakiau metinį kiekį maisto papildų „Fleximed“. Dėkoju visai komandai už rūpestį manimi. Sėkmės!
26-os savaitės laimėtojas Danutė S., Šiauliai Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes per mažai vartoju žuvies produktų, o ir saulės Lietuvoje vis gauname mažiau. Taip pat nepilnavertė mityba, kurią kartais tenka papildyti maisto papildais. Dėkoju Jums, kad galiu prisijungti prie jūsų kompanijos ir dar gauti dovanų.
27-os savaitės laimėtojas Irena Marytė A., Kalvarija Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals”, nes pasiūlymas pasirodė patrauklus. Žuvies valgau labai mažai, o žinau, kad omega-3 ir vitaminas D3 labai svarbūs man. Noriu padėkoti, kad suradote mane ir pasiūlėte maisto papildus. Tikiu, kad mano pasirinkimas yra teisingas.
28-os savaitės laimėtojas Petras G., Vilnius Prieš daug metų pradėjau pastoviai naudoti Jūsų įmonės maisto papildą OmegaMarine Forte+, kurie man labai patinka ir tinka. Vėliau ėmiau pastoviai naudoti maisto papildą ProlettoPLUS ir jaučiu teigiamą įtaką savo organizmui. Man patogu, kad pristatymas yra reguliarus ir mokėjimas išskaidomas tolygiai metų eigoje.
29-os savaitės laimėtojas Kornelija N., Šiauliai Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals“, nes:
1. Reklaminėje medžiagoje informacija yra aiški, vizualiai gražiai pateikta;
2.Puikus kokybės ir kainos santykis;
3. Lanksčios apmokėjimo galimybės;
4. Nereikia ilgai stovėti vaistinėje eilėje ir rinktis iš gausybės įvairių firmų produktų;
5. Patogi naujovė.
30-os savaitės laimėtojas Laurentina G., Vilnius Šiuos maisto papildus reguliariai naudoju daugybę metų, laikui bėgant juos geria ir visa šeima. Gyvenant intensyviu kasdieniu miesto ritmu, ne visada pavyksta pilnavertiškai maitintis. Tad tiek OmegaMarine FORTE+, tiek vitaminas C ir D bei multivitaminų kompleksas būtini tam, kad daug dirbant ir mokantis ar keliaujant, būtų užtikrintas mano organizmui reikalingas vitaminų ir mineralų kiekis. Šios kompanijos produkciją kadaise pasirinkau dėl šalies, kurioje ji gaminama, nes Norvegijos produktai asocijuojasi su kokybe. Patiko ir tai, kad juos galima užsisakyti telefonu, didesniais kiekiais, ir nereikia eiti į vaistines. Šis būdas pasirūpinti savo puikia savijauta dera su mūsų kasdiene veikla ir galimybėmis.
31-os savaitės laimėtojas Kristina D., Palanga Aš pasirinkau Natural Pharmaceuticals OmegaMarine FORTE+ ir FlexiMed, nes omega-3 kapsulės mažos, lengva nuryti ir vaikams, padeda palaikyti normalią širdies veiklą, gerina visą organizmo buklę. Per dieną tereikia 2 kapsulių. FlexiMed, nes tai maisto papildas kaulams, kurio sudėtyje yra magnio, mangano, vitamino D – palaiko kaulų buklę, normalią raumenų funkiją, yra ir vitamino C, kuris palaiko normalų kolageną susidarymą, kuris reikalingas normaliai kaulų funkcijai. Kadangi aš esu sportuojantis žmogus kiekvieną dieną, tai man svarbu gerai jaustis ir turėti jėgų, ir apsaugoti savo kaulus, sąnarius. Vaikai taip pat lanko aktyvius būrelius: sūnus karatė, dukra plaukimo pamokas, tad jie taip pat vartoja omega-3.
32-os savaitės laimėtojas Liucija G., Klaipėdos r.sav. Jūs mane pasirinkote ir pasiūlėte tai, kas atitiko mano poreikius. Vartodama Jūsų maisto papildus jaučiu pokyčius kūne. Tikrai tikiu Jūsų papildų nauda, o ne šiaip reklama. Nors mano mityba ir subalansuota, bet maisto papildai tiksliau pataiko į dešimtuką.
Dėkoju už Jūsų pasiaukojamą darbą.
33-os savaitės laimėtojas Lolita B., Druskininkai Pasitikiu „Natural Pharmaceuticals” kompanija jau ne vienerius metus. Pastaraisiais metais jūsų klientais tapo mano vyras ir kelios draugės. Vartodama maisto papildą OmegaMarine Forte+ jaučiu teigiamą poveikį savo organizmui. Taip pat vartoju Vitamin C+, Vitamin D+ ir Vitamin K2+. Mes renkamės „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus ir rekomenduojame juos visiems!
34-os savaitės laimėtojas Snieguolė P., Rokiškis Pasirinkau Jus, nes suteikėte galimybę išbandyti maisto papildų nemokamai. Tai buvo omega-3 kapsulės. Ir nenuvylėte! Tai tikrai puikūs gaminiai, patogūs mokėjimai, o dovanos tiesiog nuostabios. Jūs suteikiate galimybę žmogui sustiprinti organizmą pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Esu be galo Jums dėkinga.
35-os savaitės laimėtojas Vladas B., Vilnus UAB „Natural Pharmaceuticals” produktus naudoju daugiau nei 4 metus ir rekomenduoju juos naudoti ir kitiems. Maisto papildai padeda palaikyti mano gerą savijautą, o „Proletto Plus” padeda palaikyti normalią prostatos veiklą. Produktų pristatymas vartotojams atliekamas tvarkingai, sąžiningai. Padėkos žodžių nusipelnė ir įmonės darbuotojai, kurie yra labai paslaugūs.
36-os savaitės laimėtojas Nijolė Ž., Alytaus r.sav. Aš labai vertinu UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus. Vartoju OmegaMarine Forte+ maisto papildus šešerius metus. Žuvis mūsų šalyje labai brangi, tad kiekvieną dieną naudoju omega-3. Jie ypač naudingi mano širdžiai bei visam organizmui. Naudoju ir kitus „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, esu jais labai patenkinta. Jaučiu organizmo stiprumą ir atsparumą.
37-os savaitės laimėtojas Alfonsas V., Vilnius Pradėjau naudoti OmegaMarine Forte+ susidomėjęs UAB „Natural Pharmaceuticals“ komerciniu pasiūlymu nuo 2015 metų pradžios, pasitaręs su savo šeimos gydytoju. Produktų derinys, o taip pat pristatymo bei apmokėjimo forma man yra labai tinkami. Šio maisto papildo vartojimą tęsiu iki šiol. Ačiū, kad rūpinatės mumis!
38-os savaitės laimėtojas Antanina Š., Klaipėdos r. Mama nuo pat vaikystės mums duodavo omega-3. Norvegiška produkcija visada kelia pasitikėjimą, todėl OmegaMarine Forte+ vartoju jau ilgai. Kokybė yra atitinkama, tikiuosi, kad vartosiu juos dar daug metų. Be to, smagu gauti puikių dovanų. Jūsų įmonės požiūris į vyresnius žmones yra nuostabus, suprantate realybę. Dėkoju Jums!
39-os savaitės laimėtojas Algirdas G., Mažeikiai Mane surado pati įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals”. Tai įvyko prieš keletą metų. Aš patikėjau jūsų produktais ir dėl to nesigailiu,esu patenkintas juos naudodamas, rekomenduoju ir kitems savo pažįstamiems. Jūsų kompanija pasitiki ir rūpinasi savo klientais. Linkiu sėkmės ir kantrybės visiems šiuo sunkiu laikotarpiu. Mes esame stiprūs kartu!
40-os savaitės laimėtojas Eugenija S., Pakruojis Aš labai vertinu UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, nes jie yra naudingi man. Juos vartodama jaučiuosi geriau, nes su maistu negaunu reikalingų medžiagų savo organizmui. Esu labai patenkinta maisto papildų pristatymu į namus. Esu dėkinga darbuotojams už malonų aptarnavimą.
41-os savaitės laimėtojas Algirdas K., Pasvalys Jau daug metų naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals” produktus. Esu labai dėkingas Jums, kad sudarote palankias sąlygas mums senjorams įsigyti maisto papildų ir vitaminų bei visada mus informuojate apie naujus produktus. Ne tik pats juos pastoviai vartoju, bet ir rekomenduoju savo draugams. Ačiū, kad rūpinatės mumis ir tikiuosi, kad mūsų bendravimas tęsis dar ilgai!
42-os savaitės laimėtojas Vida K., Vilnius Pasitikiu šia kompanija ne vienerius metus. Nuolat naudoju maisto papildus, tokius kaip „OmegaMarine FORTE +”, „Vitamin K+”, „Vitamin D+”, įsigijau ir jau pradėjau vartoti ,,FlexiMed”. Šie papildai atitinka mano šiandieninius poreikius. Esu dirbanti pensininkė, o taip pat daug sportuoju, todėl nuolatinis kokybiškų papildų vartojimas suteikia man energijos. Man patinka ši kompanija dar ir dėl to, kad nuolat rūpinasi savo klientais, išsamiai ir maloniai supažindina su naujovėmis, tvarkingai ir iš anksto teikia sąskaitas, kurių apmokėjimą galima pasiplanuoti. Linkiu kompanijos kolektyvui sėkmės!
43-os savaitės laimėtojas Elegija V. Š., Skuodo r.sav. Džiaugiuosi, kad esu Jūsų klientė. Jau senai naudoju maisto papildus ne tik aš, bet ir mano vyras. Jaučiamės žvalesni, galime dirbti įvairius darbus prie savo namų. Tai suteikia daugiau energijos ir noro dar daugiau nuveikti gyvenime. Mes rekomenduojame „Natural Pharmaceuticals” produktus !
44-os savaitės laimėtojas Irena C., Elektrėnai Šiuos maisto papildus vartoju keletą metų ir jie pateisino mano lūkesčius – jaučiuosi energinga, žvali, stipri, net vyras man viso to pavydi. Nors jam primenu, kad reikia išgerti po pusvalandžio papusryčiavus, bet deja dažnai pamiršta. Rekomendavau šiuos maisto papildus sesėms ir draugams, nes ir kaina prieinama. Lai visi renkasi OmegaMarine FORTE +, Multivitamina + ir Covid19 mums bus nebaisus!
45-os savaitės laimėtojas Dalia M., Kelmė OmegaMarine Forte+ ir Vitamin C+ maisto papildus pasirinkau todėl, kad UAB „Natural Pharmaceuticals“ man atrodė patikima įmonė, prekiaujanti kokybiškais ir mano organizmui reikalingais produktais. Mano manymu, produktų kokybė atitinka už juos mokamą kainą. Patogu, kad pakuotės užtenka ilgam laikui, nereikia kas mėnesį pirkti. Mano pasirinkti produktai naudingi mano organizmui, palaiko jo funkcijas ir jį palepina.
46-os savaitės laimėtojas Valė A., Plungė Jūsų papildus vartoju jau senokai. Esu labai patenkinta papildų kokybe, aptarnavimu, kaina ir visada malonu, kai esu nustebinama dovana. Aš planuoju tęsti šios įmonės maisto papildų vartojimą dar ilgai.
47-os savaitės laimėtojas Lina D., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus pasirinkau todėl, kad patiko jų sudėtis, būtent tai, ko trūksta mano organizmui palaikyti. Be to, labai išsamiai pateikta informacija apie maisto papildus, labai patrauklios, prieinamos kainos, ilgalaikis užsakymas (visiems metams) ir labai praktiškos, naudingos dovanos prie kiekvieno užsakymo. Ačiū, kad profesionaliai rūpinatės mumis!
48-os savaitės laimėtojas Gražina Š., Radviliškis Esu garbingo amžiaus, todėl rūpinuosi savo organizmu. Aš esu pasirinkusi norvegišką UAB
„Natural Pharmaceuticals“ produkciją. Aš ja pasitikiu ir naudoju. Tikiu įmonės produktų natūralumu. Vartoju „FlexiMed“ maisto papildą- normaliai kaulų būklei palaikyti, „Vitamin K2+“ – normaliam kraujo krešėjimui palaikyti, „Vitamin D+”, Omega 3- normaliai smegenų funkcijai palaikyti ir palaikyti normalią širdies veiklą. Visa tai gera investicija į mano kūną!
49-os savaitės laimėtojas Janina K., Panevėžys Mes su vyru esame jau garbingo amžiaus ir suprantama, kad mūsų organizmui labai reikalingi maisto papildai, ypač Omega- 3 riebalų rūgštys, vitaminai „Vitamin K2+”, „Vitamin D+”, „Vitamin C+”, „FlexiMed”. Esame dėkingi UAB „Natural Pharmaceuticals” darbuotojams taip kruopščiai besirūpinantiems, kad nepamirštume įsigyti taip mums reiklaingų maisto papildų. Taip pat labai smagu gauti mielas dovanėles, kurios, kaip ir vitaminai, puikiai pagerina mūsų savijautą ir nuotaiką. Ačiū Jums už rūpestį!
50-os savaitės laimėtojas Aldona Ona J., Vilnius Prieš porą metų supratau ,kad vien iš maisto negauname visų organizmui reikalingų medžiagų. Ypač aš , kuri nėra mėgėja jūros gėrybių. Kai gavau “Natural Pharmaceuticals” pasiūlymą „OmegaMarine Forte+” ir išsamią informaciją apie šį papildą , užsisakiau . Kadangi turiu sukaupusi nemažą metų , ir sąnariams , kremzlėms , raumenims reikalinga pagalba, pradėjau naudoti „FlexiMed” maisto papildą. Dėkoju už Jūsų rūpestį!
51-os savaitės laimėtojas Audronė Z., Kaunas Natural Pharmaceuticals papildus vartojame visa šeima. Pirmenybę teikiame aukštai produkto kokybei. Tinka ir atsiskaitymo būdas, komfortiškas pristatymas. Man labai svarbus faktorius- darbuotojų pagarba klientui. Nėra prievartos. Produktas pasiūlomas mandagiai. Nori ir jei reikia- perki. Ačiū už teikiamus produktus!
52-os savaitės laimėtojas Stasė D., Raseiniai Naudojuosi UAB „Natural Pharmaceuticals“ paslaugomis jau kelerius metus. Esu užsisakiusi įvairių įmonės rekomenduojamų maisto papildų. Esu labai dėkinga už išsamią ir naudingą informaciją renkantis maisto papildus. Produktai yra laiku pristatomi tiesiai į namus, estetiškai įpakuojami, yra galimybė mokėti dalimis arba atsiskaityti iš karto. Ačiū Jūsų įmonei!
53-os savaitės laimėtojas Nijolė R., Kaunas Jau daug metų esame “Natural Pharmaceuticals” klientai, kartu su vyru ir vaikais vartojame kokybiškus papildus, kurie reikalingi mūsų organizmui. Man labai patinka, jog Omega -3 kapsulės yra lengvai nuryjamos. Su vyru vartojame maisto papildą „Fleximed”, kad palaikytumę normalią kaulų būklę. Labai patogus pirkimas – pristato maisto papildus į namus, mokama dalimis kas mėnesį, mandagus aptarnavimas. Linkiu Jums sėkmės toliau gyvuoti ir rūpintis mumis!
54-os savaitės laimėtojas Marijona S., Druskininkų sav. Likimas lėmė atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Buvau maloniai nustebinta, kad galite pasiūlyti tai, kas reikalingiausia mūsų organizmui. Drąsiai rekomenduoju Jūsų maisto papildus visiems pažįstamiems. Dabar jau nebelabai įsivaizduoju, kaip galėčiau be Jūsų siūlomų produktų išsiversti. Net sumokėjus daugiau negautume tokių natūralių maisto papildų. Svarbiausia, kad produktas yra kokybiškas. Ačiū Jums!
55-os savaitės laimėtojas Vida M., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus vartoju jau gana seniai, todėl žinai jų kokybę bei vertę mano organizmui. Galvodama apie savo organizmo būklę, nedvejodama užsisakiau „OmegaMarine Forte+“, o sužinojusi „Vitamin K2+“ svarbą kraujagyslėms ir kaulams, užsisakiau ir juos. Esu labai patenkinta, todėl užsakiau ir kitiems šeimos nariams.
56-os savaitės laimėtojas Raminta S., Vilnius Kiek tik pamenu, visada domėjausi galimybėmis stiprinti savo organizmą. Todėl sužinojusi apie šiuos papildus, ir jų teikiamą naudą bei faktą, kad jie gaminami Norvegijoje, net nesuabejojau dėl įsigijimo. Pasitikiu Norvegiškos produkcijos kokybe. Džiaugiuosi atradusi dar vieną puikų budą jaustis gerai ir žvaliai.
57-os savaitės laimėtojas Dalia K., Kaunas Sveiki. Pirmiausia, Ačiū šiai nuostabiai, atsakingai, maloniai ir teisingai kompanijai, kuri rūpinasi gera mūsų savijauta. Aš pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildais, norvegiška kokybe, todėl ir naudoju juos. Jaučiu teigiamą poveikį savo organizmui. Beje, dėkoju už labai gražias ir geras dovanas.
58-os savaitės laimėtojas Jūratė D., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals” maisto papildais susidomėjau senai. Užsisakydavau didesnį kiekį „OmegaMarine Forte+”. Vieną metinę normą pasilikdavau sau, o kitas dovanodavau artimiesiems. Likome labai patenkinti. Jaučiuosi gerai, daug vaikštau pėsčiomis, mėgstu gamtą, mišką ir gryną orą. Maistą gaminuosi pati, labai mėgstu žuvį, nenaudoju cukraus, pas gydytojus nevaikštau. Esu Jums labai dėkinga!
59-os savaitės laimėtojas Nijolė B., Ukmergė Jūsų įmonės maisto papildus naudoju ne vienerius metus, esu patenkinta jų kokybe, greitu pristatymu bei aptarnavimo kokybe ir tikslumu. Ką žadate, tą ir gauname. Kartu su produktu gaunu išsamią bei tikslią informaciją apie jį, taip pat žmonių atsiliepimus apie Jūsų produktus, o tai yra pati geriausia reklama.
60-os savaitės laimėtojas Gema K., Vilnius Ačiū už maisto papildus ir puikų kavos virimo aparatą. Tai tikrai daug didesnis malonumas nei gerti puodelyje užplikytą kavą. Maisto papildus naudoju kremzlėms ir širdžiai, nes noriu išlikti energinga ir veikli bei neprisidaryti problemų ateityje. Labai patinka UAB “Natural Pharmaceuticals” maisto papildų subalansuota sudėtis, jų pristatymas ir patogus apmokėjimas. Ačiū.
61-os savaitės laimėtojas Irena J., Vilnius Išęjus į pensiją nutariau , kad laikas stiprinti savo organizmą. Domėjausi įvairiais maisto
papildais. Iš „Natural Pharmaceuticals” atsiųstos medžiagos sužinojau daug informacijos apie siūlomų maisto papildų sudėtį. Supratau, kad juose yra daug reikalingų medžiagų, kurios daro teigiamą poveikį visai imuninei sistemai , kaulų stiprinimui, regai, palaiko gerą širdies veiklą. Be to galvoju, kad norvegiški produktai yra geros kokybės, tai svarbus aspektas.
62-os savaitės laimėtojas Stanislava V, Klaipėda Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Jūsų įmonę „Natural Pharmaceuticals“. Kadangi vartoju mažai žuvies, manau, kad šie maisto papildai labai papildo organizmą omega-3 riebalų rūgštimis. Esu tokio amžiaus, kai organizmui reikia mineralų ir vitaminų. Vartoju juos jau pusę metų, jaučiuosi stipresnė, žvalesnė. Tai tikrai geras pasirinkimas. Ačiū.
63-os savaitės laimėtojas Zita M., Klaipėda Labai džiaugiuosi galimybe pasinaudoti Jūsų „Natural Pharmaceuticals“ kompanijos produktu, tokiu kaip „OmegaMarine Forte+” ir tikrai tikiu, kad šis maisto papildas yra papildoma investicija į gerą savijautą. Ačiū Jums.
64-os savaitės laimėtojas Jonas I., Telšiai Todėl, kad Omega Marine Forte+ yra patys geriausi iš man žinomų maisto papildų. Omega- 3 kapsules vartoju jau 6 metus. Esu įsitikinęs, kad jie stiprina mano organizmą. Mano nuotaika ir savijauta yra gera. Rekomenduoju juos vartoti ir savo pažįstamiems.
65-os savaitės laimėtojas Vida K., Ignalinos r.sav. Naudoju šiuos papildus jau kuris laikas, man jie patinka. Jaučiu, kad tai stiprina mano imunitetą, taip pat duodu juos ir vaikams. Ypatingai dabar esant gripo ir peršalimo epidemijai, naudoju reikiamą dozę kievieną dieną reguliariai. Manau, tai šaunus ir teisingas pasirinkimas mylint savo organizmą ir stiprinant jo imunitetą.
66-os savaitės laimėtojas Laimutė G., Druskininkai Klausimas platus. Visų pirma, tai natūralūs produktai, iš kurių išgaunamos veikliosios medžiagos. Esu ilgametė Jūsų įmonės klientė, naudoju įvairius vitaminus. Mano savijauta puiki, nejaučiu nuovargio. Savo dukroms irgi rekomenduoju šiuos maisto papildus. Jūsų produkciją dovanoju šv. Kalėdų proga. Be to, jau turiu sekėjų, kurie prašo Jūsų įmonės adreso 🙂
67-os savaitės laimėtojas Aldona P., Klaipėda „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus naudoju jau ne pirmus metus. OmegaMarine Forte+ papildus užsisakėme jau antrą kartą. Juos vartojame kartu su vyru. Labai vertinu maisto papildus. Tai kur kas geriau, nei cheminiai vaistai. Jūsų kompanijoje visi maisto papildai yra geros kokybės. Ačiū Jums!
68-os savaitės laimėtojas Ona R., Mažeikių r.sav. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus savo savijautai gerinti naudoju keletą metų ir esu pajutusi pagerėjimą, jaučiuosi fiziškai stipresnė, žvalesnė. Esu dėkinga įmonės darbuotojams už rūpestį manimi. Jie dažnai man telefonu rekomenduoja ir išsamiai paaiškina apie maisto papildus. Linkiu visiems geros sėkmės!
69-os savaitės laimėtojas Zita Š., Kaunas Man 70 metų, dar dirbanti fizinį darbą, todėl turiu stengtis palaikyti jėgas, kad dirbdama galėčiau šypsotis. Jei ne „Natural Pharmaceuticals“ papildai, seniai būčiau drybsojusi namie ir dejuodama. Pradėjau užsisakyti „OmegaMarine Forte+“, o dabar ir „Vitamin K2+” bei „Vitamin D+“. Jaučiuosi stipri, taip pat kaip dovaną maisto papildus užsakau ir savo šeimai. Ačiū.
70-os savaitės laimėtojas Elena P., Širvintų r. Ačiū, kad esate su mumis, mus išklausote ir mandagiai aptarnaujate! Naujodu maisto papildus nuolat kartu su vyru. Ypač juos vertinu, nes jie yra iš Norvegijos. Rekomenduoju juos savo draugėms, giminėms. Svarbiausia, kad maisto papildai yra be sintetinių priedų. Linkiu Jums optimizmo ir daug šypsotis.
71-os savaitės laimėtojas Albina K., Rietavas Šiuos papildus naudoju jau senai. Juos vertinu todėl, kad jie pagaminti iš natūralių medžiagų, yra veiksmingi ir nedaro žalos organizmui. Nuolat vartoju Omega-3, Vitamin K2+, Vitamin D+, užsisakiau Fleximed maisto papildą. Tikiuosi, kad sąnariai bus dėkingi. Tai investicija į organizmą. Ačiū, kad rūpinatės mumis. Sėkmės Jums.
72-os savaitės laimėtojas Albinas Č., Alytaus r.sav. Kai noriu pasirinkti kokią nors prekę, pavyzdžiui, buityje, pirmiausia ieškau jos gamintojų Skandinavijos šalyse. Ir ne kartą įsitikinau, kad toks pasirinkimas pasiteisina. O gera savijauta juk yra svarbiausias dalykas, kurio nenusipirksi ir nepakeisi, jeigu kas nors susidėvės. Anksčiau naudodavau įvairių gamintojų maisto papildus, bet kai į mano akiratį pateko Norvegijos “Natural Pharmaceuticals” – pasirinkimo problema savaime išnyko. Ir savo emocinį pasirinkimą pats sau patvirtinau asmenine patirtimi – iš pradžių sunaudojau „OmegaMarine Forte+” ir jau panaudojęs 4-5 mėnesius pats pastebėjau pasikeitimus – atsirado daugiau jėgų, nebereikėjo dieną pasnausti, kad atstatyčiau jėgas. Manau, kad tai – viena geriausių mano investicijų į ateitį. O apie vitamino D naudą atėjus tamsiam metų laikui, visi turėtume žinoti.
73-os savaitės laimėtojas Angelė N., Klaipėda Jau 6 metai kaip vartoju „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Taip pat užsisakiau „Magnezium B6+“ ir „Multivitamina+“ papildus. Supratau, kad patikima, neseniai pradėjau vartoti Jūsų „FlexiMed” papildus. O dabar užsisakiau „Vitamin K2+“, nes turiu problemų su kraujagyslėmis. Vartojam su vyru kartu. Kaip buvusią pedagogę džiugina kartu gaunamos dovanėlės. Tikiuosi ir toliau jaustis gerai, nes vartoju daug Jūsų produkcijos!
74-os savaitės laimėtojas Aldona K., Kaunas Jau keleri metai esu UAB „Natural Pharmaceuticals” klientė. Pastoviai vartoju Omega-3 ir įvairius vitaminus. Jūsų produkcija man patinka, teigiamai veikia mano organizmą. Ateityje planuoju tęsti bendravimą su Jūsų firma. Ačiū už puikią paslaugą ir dažnai suteikiamą informaciją. Malonu ir tai, kad galima susimokėti neišeinant iš namų. Linkiu sėkmingos veiklos.
75-os savaitės laimėtojas Svetlana N.,Kaunas Man yra labai svarbu, jog šis „OmegaMarine Forte+“ maisto papildas yra pagamintas Norvegijoje. Tikiu, kad tai yra vertingas Omega- 3 riebalų rūgščių šaltinis. Man jau 74 metai, vartoju „OmegaMarine Forte+“ jau dvejus metus. Produktą atneša į namus- fantastika! Ir dar apdovanoja. Ačiū už malonų aptarnavimą ir visam kolektyvui linkiu sėkmės.
76-os savaitės laimėtojas Eugenija V., Vilnius Džiaugiuosi atradusi tokią patikimą kompaniją. Jūs rekomenduojate gerus maisto papildus, visada juos lydi tobulai prengti spalvingi aprašymai, diagramos, žmonių atsiliepimai. Aš propaguoju aktyvų gyvenimo būdą ir pati vartoju „Vitamin C+“, „Vitamin D+“, „OmegaMarine Forte+“. Ačiū už dovanas ir pristatymą.
77-os savaitės laimėtojas Irena B., Šiauliai Džiaugiuosi, kad jūsų įmonė rūpinasi savo klientais, ypač žavi maisto papildų naujumas bei aiškus jų pateikimas. Žinau, kad Omega-3 bei vitaminas D yra labai svarbus organizmui, fizinei būklei, todėl džiaugiuosi gavusi „OmegaMarine Forte+“. Rinkausi dėl patikimos skandinaviškos kokybės. Esu brandaus amžiaus, todėl būtina palaikyti savo normalią širdies bei smegenų veiklą, išsaugoti normalų regėjimą. Ačiū.
78-os savaitės laimėtojas Gražina M., Vilniaus r. Ačiū, kad Jūs esate.
Ačiū, kad mandagiai bendraujate.
Ačiū, kad vis siūlote naujų maisto papildų.
Ačiū, kad yra puikus pristatymas.
Ačiū, kad galima išsimokėti dalimis.
Tikiuosi, kad bendrausime daug metų.
79-os savaitės laimėtojas Virginija Ž., Kaunas Naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus daug metų. Ir iš tiesų džiaugtis yra kuo – mano savijauta yra gera. Vartoju Omega-3, „Magnezium B6+“, „Vitamin D+“ bei „Vitamin K2+“. Neslėpsiu, labai džiugina ir dovanos užsisakius vieną ar kitą maisto papildą. Taip pat džiaugiuosi aptarnavimo skyriaus konsultantais, kurie maloniai atsako į rūpimus klausimus. Patariu ir draugams vartoti šiuos maisto papildus.
80-os savaitės laimėtojas Apalonija Š., Kaunas Seniai vartoju „Natural Pharmaceuticals“ papildus. Pasitikiu Jūsų maisto papildų kokybe, nes jie yra švieži, tinkami mano organizmui. Rekomenduoju savo draugams, pažįstamiems. Gera širdyje, kad rūpinatės senjorų ir visų gera savijauta. Labai mėgstu žuvį, bet mūsų galimybės mažos ją vartoti dažnai. Ačiū Jums už tai, kad padedate mums
81-os savaitės laimėtojas Alvyra, Kaunas Kai tik gavau pirmą voką iš UAB „Natural Pharmaceuticals“, iš karto užsisakiau „OmegaMarine Forte +“. Juos naudojau ne vienerius metus ir tuo džiaugiausi, nes jie suteikė daug stiprybės, energijos mano sunkiame darbe. Dabar naudoju „FlexiMed“ ir „MemoComplex“. Niekada nesigailėjau ir vertinu kaip investiciją į savo kūną. Be to, Norvegija man reiškia kokybę. Naudosiu juos, kiek tik galėsiu.
82-os savaitės laimėtojas Romualdas G., Kaunas Jūsų įmonė su manim bendrauja apie 4 metus, tad sukaupiau nemažai informacijos. Esu ir buvau inžinierius, tad pasirinkimo motyvus išdėstysiu pagal savo subjektyvią nuomonę. Pirma, Jūsų maisto papildai yra kokybiški ir prieinamomis kainomis. Antra, produktų kokybę pagrindžiate svariais moksliniais argumentais. Trečia, suteikiate galimybę įsigyti produktus mažomis kainomis. Malonu bendrauti su Jūsų darbuotojais telefonu. Linkiu Jums sėkmės.
83-os savaitės laimėtojas Algirdas N., Plungės r.sav. Su UAB „Natural Pharmaceuticals“ įmone bendradarbiauju nuo pats jos atsiradimo. Su žmona naudojame „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“, o dukrai padovanojau „MemoComplex“. Tikrai tikiu, kad Jūsų norvegiški produktai yra patikimi organizmo sargybiniai. Reikia stiprinti savo organizmą bet kuriame amžiuje.
84-os savaitės laimėtojas Danutė M., Vilnius Jau ne vieni metai esu UAB „Natural Pharmaceuticals“ kompanijos klientė. Su pasigėrėjimu ir padėka aš ir mano dukra naudojame „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Pasitikime Jūsų kompanija ir linkime tolimesnės sėkmės kuriant naujus, patikimus produktus. Ypač apsidžiaugiau nauju Jūsų maisto papildu – „MemoComplex“. Su džiaugsmu užsisakiau šį maisto papildą ir tvirtai tikiu, kad jei man tiks, taip pat ir pasiūlysiu savo draugams.
85-os savaitės laimėtojas Alma L., Šiauliai Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, nes juose yra daug naudingų savybių, jie patikimos kokybės ir yra labai svarbūs mano kūnui ir gerai fizinei būklei. Rūpindamasi savimi stengiuosi vartoti tai, kas geriausia mano organizmui, todėl kasdien geriu „OmegaMarine Forte+”. Šie maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu D3 mano kūnui yra labai, naudingi.
86-os savaitės laimėtojas Viktoras G., Panevėžys Su „Natural Pharamceuticals“ bendrauju jau seniai, gavau ir naudojau keletą nemokamai siūlomų maisto papildų. Įsitikinau, kad kompanija rimta, vykdo savo pažadus. Dabar užsakiau ir gavau vienems metams Omega-3. Dar ir dovaną gavau. Esu labai dėkingas. Rekomenduoju savo draugams ir pažįstamiems pasinaudoti kompanijos siūlomais įvairiais maisto papildais. Prie esamų 250 000 Lietuvos vartotojų prisijungiau ir aš.
87-os savaitės laimėtojas Evalda J., Vilnius Esu dirbusi Oslo universitete pagal dėstytojų mainų programą trejus metus. Neblogai pažįstu Norvegiją ir jos žmones. Įsitikinau, kad norvegai yra labai pareigingi ir atsakingi, jais tikrai galima pasitikėti. Todėl aš ir pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildais. Esu iš Jūsų pirkusi ir vartojusi (beje, vartoju iki dabar) „Vitamin K2+“, Vitamin D+“, „FlexiMed“. Omega 3 iki šiol pirkdavau vaistinėse. Dabar pabandysiu ir Jūsų atsiųstus maisto papildus. Tikiuosi ilgai bendrauti su Jumis ir toliau.
88-os savaitės laimėtojas Saulė K., Gargždai Esu dirbanti medicinos sistemoje. Todėl žinau, kad reikia ne tik kokybiškai maitintis, bet taip pat naudoti maisto papildus. Su amžiumi mažėja smegenų ir pažinimo funkcijos. Manau, kad papildų „MemoComplex“ vartojimas man padeda palaikyti geresnę smegenų funkciją, bet ir palaiko normalią nervų sistemą. Esant sudėtingom pandemijos COVID-19, sąlygom, taip pat svarbu palaikyti normalią psihologinę ir pažinimo funkcijas. Tikiu šio produkto kokybe.
89-os savaitės laimėtojas Eugenijus Š., Kėdainiai Manau,kad kompanija UAB „Natural Pharmaceuticals” yra patikima ir turi ilgametę patirtį. Maisto papildai yra gaminami Norvegijoje, o ten yra švarus oras,tyras vanduo. Jau gana seniai esu įmonės klientu ir reguliariai naudoju šios kompanijos produktus.
90-os savaitės laimėtojas Indrė J., Kaunas „Natural Pharamceuticals” kompanija žavi maisto papildų įvairove, naujais ir puikiais jų pateikimais. Savo draugams ir artimiesiems drąsiai rekomenduoju vartoti papildus, o ypač „OmegaMarine Forte+”. Su šia kompanija draugauju nuo pirmųjų Kaune įsikūrimo metų .Papildus Omega-3 išsirinkau iš daugelio kitų, žinau,kad naudingų medžiagų iš maisto galiu ir negauti,nes žuvis mano maisto racione pasirodo per retai.
91-os savaitės laimėtojas Akvilė V., Vilnius Apie šiuos maisto papildus ir jų naudą buvau tik girdėjusi, tačiau niekad taip ir neteko jų vartoti. Tačiau gavusi pasiūlymą nusprendžiau neatsisakyti. Dabar jau antri metai, kai esu „Natural Pharmaceuticals“ klientė ir ką galiu pasakyti – tai geriausia investicija, kurią tik galėjau pasirinkti – tai investicija į save, savo organizmą, grožį, psichologinę ir fizinę būklę. Žodžiu, naudingiausias sprendimas žmonėms, kurie nori gauti didelę vitaminų dozę kasdien! Pirma priežastis, kodėl nusprendžiau neabejoti šiuo pasiūlymu, yra mano žuvies netoleravimas. Nevalgau visiškai žuvies, todėl reikėjo ieškoti alternatyvų ir galiu užtikrinti, kad ją radau. Ačiū Jums, už kokybišką prekę, kuri, tikiu, kad lydės mane dar ilgai!
92-os savaitės laimėtojas Genoefa G., Šalčininkai Kodėl pasirinkau UAB“ Natural Pharmaceuticals“:
1. Labai malonūs ir mandagūs darbuotojai, kurie įtikino mane užsisakyti „OmegaMarine Forte+“ maisto papildą.
2. Su produktu gauname vertingą dovaną- siurprizą.
3. Tikiu UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildų kokybe.
4. Labai patogus atsiskaitymas už produktus.
93-os savaitės laimėtojas Birutė Š., Varėnos r.sav. Jau ne vienerius metus mūsų šeima vartoja „Natural Pharmaceuticals“ įvairius maisto papildus. Tai tikrai gera, patikima norvegiškų gaminių kokybė. Visada malonu išgirsti skambinančiojo balsą, nes žinai, kad gausi vertingus patarimus maloniai bendraujant su pašnekovu, nusimanančiu apie tai, ką siūlo. Patikimas aptarnavimas, geros atsiskaitymo sąlygos, puikus užsakytų produktų pristatymas. Ačiū už puikų Jūsų darbą.
94-os savaitės laimėtojas Marija Danutė B., Panevėžys Įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals“ yra patikima. Siūlo gana platų maisto papildų asortimentą. Labai patogus apmokėjimas, galima pasirinkti mokėti visą sumą arba dalimis. Įmonė pradžiugina papildomomis dovanėlėmis. Ačiū Jums už tai. Jūsų maisto papildus naudoju ilgai. Vartoju „OmegaMarine Forte+”, „Vitamin K2+“, „Vitamin D+“, „MemoComplex“ ir „FlexiMed“. Kol galimybės leis, tol naudosiu juos visada. Rekomenduoju ir kitiems.
95-os savaitės laimėtojas Stasė S., Gargždai, Klaipėdos r.sav. Jūsų kompanijos papildus naudoju jau senokai, todėl, kad labai patogu juos įsigyti metiniais kiekiais už labai prieinamą kainą, kurią galima mokėti dalimis. Taip pat produktai yra naturalūs ir labai geros kokybės. Rekomenduoju draugams ir giminėms. Dėkoju už labai malonų bendravimą ir pridedamas dovanas.
96-os savaitės laimėtojas Liubovė R., Vilnius Esu vyresnio amžiaus moteris ir noriu jaustis gerai. Visuomet stengiuosi papildyti savo organizmą maisto papildais, todėl visada užsisakinėju įvairius maisto papildus iš “Natural Pharmaceuticals”. Ačiū Jums už kokybišką produkciją ir kad mumis rūpinatės.
97-os savaitės laimėtojas Zita A, Vilkaviškis Jau gana senai naudoju Jūsų įmonės maisto papildus ir supratau, kad pajutau teigiamą jų poveikį mano organizmui. Šiuo metu naudoju „FlexiMed“ maisto papildą ir apsidžiaugiau, kad gavau naują pasiūlymą produktui, kuris stiprina smegenų veiklą. Tikiuosi, kad tai sustiprins atmintį ir kitas smegenų veiklos funkcijas. Sėkmės Jūsų darbuose toliau rūpinantis žmonių gerove. Geros Jums savijautos!
98-os savaitės laimėtojas Angelė B., Radviliškis Norvegiškų prekių kokybė kalba pati už save! Mūsų šeima t.y. mes su vyru, naudojome maisto papildus „Vitamin D+“ ir „Vitamin K2+“. Papildus naudojome visus metus. Manome, kad papildai teigiamai viekia mūsų organizmus. Šiuo metu užsisakėme ir jau gavome – „FlexiMed“ maisto papildą metams. Prieš tai buvome užsisakę vienam mėnesiui. Ačiū Jūsų komandai už nuoširdų bendravimą ir operatyvumą.
99-os savaitės laimėtojas Agnė V., Klaipėda Sudomino patrauklus pasiūlymas omega-3 vaikams. Patiko, jog jie malonaus skonio ir vaikas valgo be problemų, o dar labiau pradžiugino vaiką dovana – mėgstamiausias jo žaislas „Lego“ konstruktorius. Smagu, kad kiekvieną rytą vaikas vartoja papildus savo noru. Patinka galimybė papildus išbandyti nemokamai. Taip pati išbandžiau vitaminą D. Nuo šiol esam pastovūs klientai, nes tenkina patraukli kaina ir patinka dovanos.
100-os savaitės laimėtojas Vincentas Š., Varėnos r.sav. Jau eilę metų mūsų šeima esame UAB „Natural Pharmaceuticals“ klientai. Niekada nenusiviliame Jūsų siūlomais produktais, kurie tikrai kokybiški, iš natūralių ir patikimų produktų – tai tikrai gera norvegiška kokybė. Išbandėme „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“, „MemoComplex“. Ačiū Jūsų šauniai komandai, kuri visada maloniai, kompetetingai sugeba paaiškinti, suprantamai bendrauti su klientais. Ne mažiau malonu sulaukti siurprizų – dovanų. Sėkmės Jūsų darbuose rūpinantis visais su Jumis bendraujančiais. Ačiū.
101-os savaitės laimėtojas Laimutė D., Jurbarkas Pasirinkau šį produktą, nes rekomendavo draugė. Po to pavartojus produkto pajutau pagerėjimą, pajutau papildo poveikį. Labai džiaugiausi todėl ir renkuosi tik šį produktą. Jis pagaminta tik iš natūralių produktų, todėl tai irgi labai svarbus kriterijus mano pasirinkimui.
102-os savaitės laimėtojas Janina M., Kaišiadorių r.sav. Esu ilgametė ir gausiai perkanti Jūsų maisto papildus. Jūsų produkciją pirkti ir naudoti rekomenduoju savo artimiesiems ir draugams. Puiki kokybė ir patikimumas. Džiaugiuosi, kad Jūsų įmonė labai rūpinasi visų, o ypač senjorų gera savijauta. Ačiū Jums už tai.
103-os savaitės laimėtojas Danutė K., Vilnius Girdėjau gerus atsiliepimus ir pasitikiu norvegiška kokybe. UAB „Natural Pharmaceuticals“ rūpinasi savo esamais ir būsimais klientais, pateikdama reikiamą ir aiškią informaciją apie papildus, tuo pačiu suteikdama lengvatines, puikias jų įsigijimo sąlygas.
104-os savaitės laimėtojas Ramutis J., Vilnius Įmonę UAB „Natural Pharmaceuticals“ esu pasirinkęs jau labai seniai. Maisto papildai padeda palaikyti šviežią galvą, kuri dar išsprendžia visus į rankas papuolusius kryžiažodžius ir sudoku! Man greitai bus 89-eri metai, o aš vis dar skaitau laikraščius, žurnalus, reklaminius skelbimus, žiūriu televizorių, naudojuosi internetu. Manau, kad tam turi įtakos Jūsų tiekiami maisto papildai.
105-os savaitės laimėtojas Stasys L., Naujoji Akmenė Įmonės produktus naudoju jau kelis metus, neabejoju jų kokybe. Pradėjęs naudoti supratau, kad jie tinka mano organizmui. Tapau aktyvesnis, tvirtesnis, puikios nuotaikos. Man 80 metų, tačiau jaučiuosi kaip 50 metų. Esu dėkingas Jūsų įmonei už maisto papildų platinimą, tai puikus ir naudingas darbas žmonių gerovei. Didelis ačiū.
106-os savaitės laimėtojas Vitalija L., Kaunas Esu ne vienerius metus Jūsų firmos klientė ir pasitikiu „Natural Pharmaceuticals“ produkcija. Man patinka Jūsų pateikiama aiški ir konkreti informacija apie siūlomus produktus. Esu tikra, kad mano naudojami Jūsų siūlomi papildai prisideda prie mano geros savijautos ir nuotaikos.
107-os savaitės laimėtojas Danguolė A., Šiauliai Norvegija yra turtinga ir išsivysčiusi šalis mokslu, išradimais. Labai graži gamtos atžvilgiu ir toli pažengusi pasaulyje. Be kita ko, Norvegija turtinga ir žuvies ištekliais. Todėl ir maisto papildus pasirinkau dėl patikimos kokybės ir garantijos. Nors man jau 67 metai, bet savo kūnui ir organizmui noriu kuo geriau padėti.
108-os savaitės laimėtojas Monika B., Ukmergė Beveik 10 metų bendrauju su „Natural Pharmaceuticals“. Naudoju Jūsų siūlomus norvegiškus maisto papildus „OmegaMarine Forte+“, „FlexiMed“, „MemoComplex“, „Vitamin K2+“. Pasitikiu Jumis. Įsitikinau, kad norvegiškų preparatų kokybė yra gera ir patikima, manęs nenuvylė. Labai džiaugiuosi, kad egzistuoja „Natural Pharmaceuticals“ įmonė. Rekomenduoju draugams, pažįstamiems, giminėms. Linkiu Jums pasisekimo ir geros savijautos. Ačiū už rūpestį mumis.
109-os savaitės laimėtojas Ernestina S., Vilnius „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pasirinkau todėl, kad gavau galimybę pati nemokamai išbandyti metinę pakuotę „VitaSolaris D3“. Papildai man tiko ir patiko, įsitikinau jų veiksmingumu, nedelsiau ir užsisakiau kitos rūšies vitaminus. Ir ne gana to, gavau labai patrauklią dovana. Esu patenkinta kompanijos sąlygomis, o ypač už suteiktą galimybę mokėjimą atlikti dalimis. Taip kaip patogu man, viskas atsižvelgta kliento labui. Nors tai tik mūsų bendradarbiavimo pradžia, aš esu įsitikinusi, kad negalėsiu atsisakyti ir kitiems puikiems “Natural Pharmaceuticals” teikiamiems pasiūlymams. Kokybė garantuota, rekomenduoju visiems!
110-os savaitės laimėtojas Edita Š., Klaipėda Kokybiški produktai, tiesiog norėjosi išbandyti. Ir likau patenkinta! Be to, labai malonūs ir mandagūs vadybininkai, paaiškina ir supažindina su viskuo, kad nekyla jokių klausimų. Ačiū! Džiugina, be abejo ir dovanos, kurios tikrai yra vertingos. Taip pat yra pasirinkta labai gera atsiskaitymo forma už maisto papildus, prieinama kiekvienam.
111-os savaitės laimėtojas Aldona S., Lazdijų r. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus naudoju jau kelerius metus. Labai tuo džiaugiuosi, nes ne visada galiu prisiruošti nusipirkti maisto papildų. O tokių, kaip Jūsų produktų ir nerasi vaistinėse. „OmegaMarine Forte+“ suvartojau jau metinį kiekį ir esu labai patenkinta. Vartoju ir „FlexiMed“ maisto papildus, skirtus kaulams ir kremzlėms. Ačiū Jums labai už rūpestį mumis!
112-os savaitės laimėtojas Dovilė K., Utena. Sveiki, „OmegaMarine Junior+” maisto papildus pasirinkau, nes labai patiko vaikams. Jiems įsiūlyti maisto papildus yra labai sunku, o šių maisto papildų nereikia siūlyti, nes mano nuostabios dukrytės pačios primena mamai, kada gausim vitaminus. Tai tikrai nuostabūs vitaminai vaikams, kurių sudėtis yra puiki, jie vaikams neatsibosta ir nereikia per prievartą maisto papildų siūlyti, kad juos išgertų.
113-os savaitės laimėtojas Jonas Henrikas D., Radviliškis Rūpinuosi savimi, domiuosi mokslo naujovėmis. Esu užsisakęs maisto papildų metams ir tikiuosi pratęsti kitiems metams. Taip pat vartoju „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Šie maisto papildai puikiai tinka mano organizmui. Dėkoju Jums už visus pasiūlymus.
114-os savaitės laimėtojas Violeta S., Šiauliai Maisto papildą „FlexiMed“ pasirinkau todėl, kad dirbu sunkų fizinį darbą po 11val per dieną – be sustojimo! Tikiu, kad jį vartojant palaikysiu savo kaulus, kremzles, raumenis. Nes žinau, jog mūsų organizmas tokių veikliųjų medžiagų, kurios yra šiame „FlexiMed“ maisto papilde, negamina. Tikiu jūsų įmonės siūlomas maisto papildais. Esu dėkinga jūsų darbuotojai, kad paskambino man ir supažindino su jūsų įmonės „Natural Pharmaceuticals“ siūlomais maisto papildais.
115-os savaitės laimėtojas Rita G., Raseinių r.sav. Šiuo metu naudoju „OmegaMarine Forte+“, „MemoComplex“, „Vitamin K2+“, „FlexiMed“ maisto papildus. Juos vartoju dvejus metus ir esu labai jais patenkinta. Gyvenu kaime, kur rudenį ir pavasarį daug darbų, todėl manau, kad organizmą reikia pastiprinti maisto papildais. „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildai yra labai kokybiški. Pasibaigus metinei pakuotei, kitą metinę siuntą kurjeris pristato į namus su patrauklia dovana. Taip sutaupomas brangus laikas. Aš ir toliau naudosiu šiuos maisto papildus.
116-os savaitės laimėtojas Romualdas P., Kauno r.sav. Naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktus jau kelerius metus. Esu įsigijęs keletą įmonės rekomenduojamų produktų. Pradžioje žiūrėjau į juos kiek skeptiškai, tačiau įvertinęs gamintoją, produktų sudėtį ir aukštą platintojo darbo kultūrą, supratau, kad abejoti neverta- produktai iš tiesų pateisino lūkesčius. Pasekę mano pavyzdžiu juos pradėjo vartoti vyresni mano šeimos nariai, kuo esu labai patenkintas.
117-os savaitės laimėtojas Liubovė B., Klaipėda Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals“ kompaniją, kadangi šiais nepaprastai sunkiais laikais, kada žmogaus organizmui reikalinga papildoma pagalba, jūsų įmonė siūlo tokius maisto papildus, kurie kaip niekada būtini. Esu kompanijos nuolatinė klientė, daug metų naudojuosi jūsų išskirtiniais pasiūlymais, todėl nutariau dalyvauti konkurse „Mano papildai“, kad prasitęstų mūsų abipusiškai naudingas bendradarbiavimas.
118-os savaitės laimėtojas Irena P., Klaipėda Rūpinuosi savo organizmu. Esu pasirinkusi norvegišką UAB „Natural Pharmaceuticals“ produkciją. Aš ja pasitikiu ir naudoju. Tikiu įmonės produktų natūralumu. Vartoju „FlexiMed“ maisto papildą- normaliai kaulų būklei palaikyti (ką tik gavau siuntą visiems metams), „Vitamin C“ ir „VitaSolaris D3“ , Omega 3- normaliai smegenų funkcijai palaikyti ir palaikyti normalią širdies veiklą (irgi jau senokai naudoju,nes užsisakiau metinę pakuotę). Visa tai gera investicija į mano kūną! Dėkinga Jums. Didžiausios sėkmės linkiu įmonei.
119-os savaitės laimėtojas Regina G., Kauno r.sav. Kadangi puikiai suprantu, kad su amžiumi mažėja organizmo sugebėjimas įsisavinti visas reikalingas medžiagas iš maisto, nuolat vartoju maisto papildus. Kodėl „Natural Pharmaceuticals“ papildai? Visų pirma, man atrodo, kad tai gera kokybė už priimtiną kainą, o antra, patinka įmonės dėmesys klientams, nuosekliai ir suprantamai nuolat pateikiami pasiūlymai.
120-os savaitės laimėtojas Izabela A., Kaunas Šiuos maisto papildus pasirinkau todėl, kad produktų kaina prieinama ir kokybė nenuginčijama. Esu išbandžiusi ne vieną produktą, nes užsisakyti galima paprastai ir greitai. Ne visi maitinamės subalansuotai, todėl, manau, maisto papildai būtini. Tai aiškinu ir savo pažįstamiems. Po kurio laiko ir jie pradėjo vartoti šiuos papildus. Neabejoju Norvegijos produktų kokybe. Esu garbaus amžiaus, bet, vartodama „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, jaučiuosi puikiai.
121-os savaitės laimėtojas Veronika Vanda S., Kėdainių r. sav. UAB „Natural Pharmaceuticals“ įmonės produktai tapo mano kasdieninio gyvenimo dalimi, džiaugiuosi galėdama jais naudotis su didelėmis nuolaidomis bei išskirtinėmis dovanomis. Maisto papildus naudoju daug metų, esu lojali klientė. Dalinuosi savo geromis patirtimis ir rekomenduoju visiems „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Esu jais patenkinta, kapsules lengva nuryti, džiaugiuosi dėka „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“ ir „MemoComplex“ maisto papildų.
122-os savaitės laimėtojas Žaneta P., Panevėžys Visiškai pasitikiu įmone „Natural Pharmaceuticals“, jų siūlomais maisto papildais. Drąsiai juos vartoju ir kitiems rekomenduoju. Taip pat džiaugiuosi ir esu pamaloninta jūsų dovanomis. Nustojau dairytis kažkur kitur maisto papildų, nes jūs tikrai žinote, ko reikia žmonėms, norint palaikyti gerą organizmo būklę. Mano pavyzdžiu seka mano draugai ir artimieji. Ačiū Jums!
123-os savaitės laimėtojas Domicelė J., Vilnius Kadangi esu vyresnio amžiaus, rūpinuosi savimi, nes noriu jaustis gerai. Todėl stengiuosi prisižiūrėti savo mitybą ir palaikyti save maisto papildais. Džiaugiuosi, kad galiu įsigyti produktus metams, todėl žinau, kad namuose visada yra „Natural Pharmaceuticals“ įmonės produktai, tapę mano gyvenimo dalimi. Ir dar – puikus kainos ir kokybės santykis.
Ačiū Jums!
124-os savaitės laimėtojas Elvyra R., Biržų r.sav. Visą gyvenimą sunkiai dirbau ir šiuo metu suprantu, kad reikia sustoti, pailsėti, džiaugtis kiekviena diena ir kiekviena akimirka. Aš stengiuosi nepervargti, palaikyti savo organizmą įvairiais būdais. Naudoju įvairias žoleles, kurias užsiauginu savo kaimo laukuose. Bet man geriausias ir patikimiausias yra UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktų pasirinkimas. Šiuo metu naudoju „Memo Complex“ bei „Vitamin K2+“.
125-os savaitės laimėtojas Dalija K., Vilkaviškio r.sav. Sveiki , socialiniame tinkle „Facebook“ teko matyti „OmegaMarine Forte+“ reklamą ir susigundžiau , tai buvo gegužės mėnuo , o po dviejų mėnesių užsisakiau ir „Vitamin K2+” . Dar juos naudoju ir dabar jaučiuosi gerai . Kadangi nenusivyliau , tai dabar užsisakiau dar dvejus , tai „CholestControl“ ir „MemoComplex“. Juk man jau 67 metai ir manau, kad reikia sau padėti. Jei galimybės leis, manau ir toliau draugausim.
126-os savaitės laimėtojas Zigmas B., Vilnius Sveiki. Aš kaip senjoras su stažu (man jau 82 metai) Jūsų maisto papildus vartoju virš 10 metų. Štai ir vakar gavau Jūsų siuntą su metine „OmegaMarine Forte+“ maisto papildais ir dovanomis, už kuriuos labai dėkoju. Sumoku visą sumą iš karto, kaiip man patogiau. Vartoju ir kitus Jūsų maisto papildus. Mano organizmą jie visi veikia teigiamai. Su artėjančiomis šventėmis!
127-os savaitės laimėtojas Kristina M., Kaunas Pasirinkau Jūsų maisto papildus „OmegaMarine Forte+“, nes juose esančios omega-3 riebalų rūgštys bei vitaminas D yra būtini kasdieniniam kiekvieno žmogaus pilnaverčiam gyvenimui. Su džiaugsmu juos naudoju pati ir visa mūsų šeima. Šie Jūsų maisto papildai yra aukštos kokybės, pripažinti visame pasaulyje, todėl nesuabejojau, kokios įmonės maisto papildus rinktis. O lengvas jų vartojimas, nebuvimas specifinio poskonio, padarė juos dar patrauklesnius.
128-os savaitės laimėtojas Asta J., Panevėžys UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus renkuosi todėl, kad pasitikiu norvegų įmonės gaminamų produktų kokybe. Ne vienerius metus vartoju „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Šiuos maisto papildus drąsiai rekomenduoju visiems. Džiaugiuosi įsigijusi „FlexiMed“, labai tikiu jo efektyvumu. Jau suvartojau „MemoComplex“. Rekomenduoju!
129-os savaitės laimėtojas Rasa U., Šilutės r.sav. Taip jau yra, kad mano maisto racione žuvis užima labai mažą dalį. Todėl manau, kad maisto papildai galetų padėti kompensuoti kai kurių svarbių medžiagų trūkumą. Tikiu, kad tai yra kokybiški norvegiški maisto papildai, kurie prisideda prie mano geros savijautos. Labai patogu, kad ir vitamino D nereikia atskirai pirkti. Būtent todėl ir esu pasirinkusi UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus savo organizmui.
130-os savaitės laimėtojas Kazys S., Kaišiadorių r.sav. Esu senjoras. Organizmui pagelbėti reikia įvairių maisto papildų. Visa tai prieinamomis kainomis, gera reklama, puikiu pristatymu puikiai daro įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals“. Be to, maisto papildų kokybė aukščiausio lygio. Jau daug metų naudojuosi šios įmonės paslaugomis,planuoju ir ateityje naudotis bei siūlau juos savo draugų ir pažįstamų tarpe. Geros kloties įmonės kolektyvui!
131-os savaitės laimėtojas Jonas L., Šiauliai Pasiryžau išbandyti Jūsų produktus iš reklaminių lankstinukų. Prieš daug metų išbandžiau „OmegaMarine Forte+“ maisto papildus. Jie man labai patiko. Nuo to laiko pradėjau užsisakyti ir kitus maisto papildus- magnį, multivitaminus, vitaminą D, K ir kitus. Jūsų produktų kainos konkurencingos, bet stabilios. Produktas yra iš pirmų rankų, o tai suteikia pasitikėjimo, kad jis tikras, o ne padirbinys. Be to, tai yra norvegiška kokybė.
132-os savaitės laimėtojas Stasys M., Klaipėda Jūsų įmonės UAB „Natural Pharmaceuticals“ paslaugomis naudojuosi jau nebe pirmus metus. Naudoju „OmegaMarine FORTE+“, „FlexiMed“ ir „MemoComplex“ maisto papildus. Jūsų įmonės vadybininkai greitai ir mandagiai aptarnauja, suteikia visą reikalingą informaciją, todėl bendravimą dėl tolimesnių maisto papildų įsigijimo su jūsų įmone tęsiu ir toliau.
133-os savaitės laimėtojas Olga V., Akmenės r.sav. Pirmus maisto papildus iš UAB „Natural Pharmaceuticals“ užsisakiau „OmegaMarine FORTE+“. Juos vartoju jau daug metų. Pavartojus juos ilgesnį laiką, pajutau kaip man jų reikėjo. Po kurio laiko gavau pasiūlymą įsigyti ir kitų maisto papildų. Šiuo metu vartoju trejus maisto papildus. Jie labai reikalingi mano organizmui. Pasiūliau pabandyti ir draugei. Dabar abi džiaugiamės.
134-os savaitės laimėtojas Laimutė A., Kaunas Kai gavau pasiūlymą įsigyti „OmegaMarine FORTE“, iškart tai padariau, nors anksčiau naudojau kitus maisto papildus. Labai suveikė pasitikėjimas, nuosekliai pateikta informacija. Taip pat patiko tvarkingas produkto įpakavimas, malonus darbuotojų bendravimas, patogus atsiskaitymas. Pateikiama naudinga, aiški informacija apie produktus. Dabar užsisakiau „CholestControl“ maisto papildą. Tikiu, kad liksiu ir juo patenkinta. Ačiū Jums.
135-os savaitės laimėtojas Živilė M., Jonava „Facebook“ grupėje radau straipsnį su klausimu „kaip žmonės stiprina imunitetą“. Atsakymų buvo daugybė, bet kažkodėl akys užkliuvo už vienos moters komentaro su parekomenduotu Jūsų produktu „OmegaMarineForte+“. Moteris minėjo, kad organizmas gauna reikalingiausių omega rūgščių. Nusprendžiau pati įsigyti ir išbandyti rekomenduojamą maisto papildą „OmegaMarine Forte+“.
136-os savaitės laimėtojas Stasė K., Širvintos Aš pasirinkau „OmegaMaine Forte+“ maisto papildus, nes jie turi didelę omega-3 rūgščių ir vitamino D koncentraciją. Jie man padeda palaikyti normalią širdies veiklą, normalią smegenų funkciją, padeda išsaugoti normalų regėjimą. Kasdienis omega-3 riebalų rūgščių vartojimas yra naudingas visiems, o ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Šie UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildai ypatingai reikalingi mano organizmui, kad būtų palaikomos svarbiausios funkcijos. Rekomenduoju visiems išbandyti „OmegaMaine Forte+“.
137-os savaitės laimėtojas Liudmila K., Ukmergė Jūsų įmonės maisto papildus vartoju apie 10 metų. Tada pasirinkimą lėmė, kad tai yra norvegiški maisto papildai. Metai iš metų įsitikinau, kad jie patvirtino savo patikimumą, gerą kokybę ir gerą kainą, todėl juos pradėjo vartoti mano šeima ir tėvai. Džiugu, kad kompanija išleidžia į rinką vis naujus maisto papildus, atsižvelgiant į šiuolaikinius žmonių poreikius, kaip geriau rūpintis savo organizmu. Stengiuosi juos visus išbandyti ir tikrai esu laiminga.
138-os savaitės laimėtojas Aldona J., Vilkaviškis Su UAB „Natural Pharmaceuticals“ kompanija draugauju jau nemažai metų. Jos produkcija yra labai gera, už produktus moku kas mėnesį gavus sąskaitą. Toks mokėjimo būdas pensijinio amžiaus žmonėms yra labai patogus, nes suteikiama galimybė mokėjimus išskaidyti. Jūsų maisto papildai padeda palaikyti normalią organizmo būklę, palaiko akis, smegenis, kremzles. „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus vartoju ne tik aš pati, bet ir rekomenduoju tai daryti savo pažįstamiems, kaimynams, draugams. Dėkoju už Jūsų gerumą.
139-os savaitės laimėtojas Bronė P., Šiaulių r. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus man patarė naudoti sūnu, kuris gyvena Norvegijoje. Perskaičiau Jūsų atsiųstus lankstinukus ir nenusivyliau užsisakiusi. Labai tikiu maisto papildų kokybe. Man asmeniškai pagerėjo atmintis, apetitas, atsidaro didesnė motyvacija darbui, protinei veiklai. Turiu savo sodą, daržą, visus darbus pasidarau pati.
Ačiū Jums.
140-os savaitės laimėtojas Zina R., Raseinių r. Jūsų įmonės maisto ppildus vartoju jau kelerius metus. Prieš metus laiko užsisakiau „Memo Complex“ maisto papildą smegenų veiklai ir pažinimo funkcijai ir gerai įsitikinau jo poveikiu. Dabar užsisakiau „CholestControl“ maisto papildą cholesterolio kiekiui palaikyti bei normaliai širdies veiklai palaikyti. Maisto papildų nepamirštu vartoti kasdien, juos visada laikau prie savo lovos matomoje vietoje.
Ačiū už kokybiškus produktus.
141-os savaitės laimėtojas Onutė Danutė Š., Kėdainiai Esu ilgametė UAB „Natural Pharmaceuticals“ klientė. Visi šios įmonės maisto papildai yra natūralūs ir juos reikia vartoti reguliariai, kad pajaustume teigiamą jų poveikį. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus labai patogu pirkti, sąskaitos yra išskaidomos į 12 mėnesių ir nereikia mokėti visos sumos iš karto. Pasibaigus metinei pakuotei, vėl galima užsisakyti pakartotinai. Esu išbandžiusi visus siūlomus „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus ir kitiems patariu jų užsisakyti.
142-os savaitės laimėtojas Jemina Janina K., Vilnius UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus užsisakau jau ilgą laiką. Pasitikiu šia įmone Visada malonu gauti kiekvieną siuntą, jos gražiai supakuotos. Taip pat džiugina dovanos, pridėtos prie siuntos.
Ačiū už norvegišką kokybę, kuria labai pasitikiu.
143-os savaitės laimėtojas Bronė L., Kuršėnai Visi žinome, kad organizmui reikalingi įvairūs mikroelementai, vitaminai, o ypač vyresniame amžiuje. Su maistu reikalingą kiekį sunku gauti, todėl jau senokai naudoju omega-3, vitaminą D. Maisto papildas „OmegaMarine Forte+“ yra penki viename!. Tai yra omega 3+6+7+9 rūgštys ir vitaminas D. Norvegiška kokybė yra puiki. Taigi, šis UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildas atitinka mano šiandieninius poreikius. Ačiū už kokybiškus produktus!
144-os savaitės laimėtojas Vanda L., Grigiškės, Vilnius Jūsų įmonės maisto papildus pasirinkau, todėl, kad noriu būti stipri ir džiaugtis gyvenimu. Be to, besąlygiškai pasitikiu norvagiška kokybe. Jau esu ilgametė UAB „Natural Pharmaceuticals“ klientė. Man patinka produktų pristatymas iki pat namų durų. Geriau negali būti ir tai nieko nekainuoja, o tai labai svarbu. Taip pat labai džiugina malonios staigmenos- dovanėlės siuntose. Labai Jums ačiū!
145-os savaitės laimėtojas Eglė Č., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals“ kompanija pasitikiu nuo pat pirmos dienos, kai pamačiau įmonės reklamas. Užsisakiau ir išbandžiau sau maisto papildus „OmegaMarine Forte+“, o savo vaikui „OmegaMarine Junior“. Maisto papildai tikrai labai nustebino gerąja prasme. Mano dukra nemėgsta valgyti žuvies, tačiau šiuos vaikiškus maisto papildus skaniausiai vartoja po 2 kapsules per dieną. Rekomenduoju visiems savo pažįstamiems vartoti Jūsų maisto papildus. Džiaugiuosi gera savo savijauta. Esu patenkinta, kad Jus radau!
146-os savaitės laimėtojas Milda K., Zarasai Įmonės UAB „Natural Pharmaceuticals“ produkcija yra labai kokybiška ir patikima. Yra didelis produktų pasirinkimas, pakuotės saugios ir tvarkingos. Patogus apmokėjimas už maisto papildus bei produkto pristatymas tiesiogiai į namus. Šiam mano pasirinkimui pritaria visa šeima. Esant klausimams, įmonės darbuotojai maloniai aptarnauja. Džiugina gaunamos dovanos ir galimybė dalyvauti konkursuose ir laimėti prizus.
147-os savaitės laimėtojas Vitas K., Marijampolės sav. Esu jau tokio amžiaus, kai reikia rūpintis savo prostatos būkle. Atsitiktinai gavau UAB „Natural Pharmaceuticals“ reklaminį pasiūlymą dėl maisto papildo „Proletto Plus“. Daug nesvarstydamas, nutariau jį išbandyti ir vartoti bent 1 metus. Šio maisto papildo sudedamosios dalys yra iš natūralių produktų. Būtent šis faktas dar labiau mane paskatino jį užsisakyti. Įmonė UAB „Natural Pharmaceuticals“ su savo teikiamais produktais man yra žinoma tik iš gerosios pusės!
148-os savaitės laimėtojas Pranas D., Vilnius Jau keleri metai naudojuosi įmonės UAB „Natural Pharmaceuticals“ produktais. Esu labai patenkintas maisto papildais, kurie yra kokybiški. Taip pat man labai priimtina įmonės klientų aptarnavimo politika. Visa informacija apie produkciją yra pateikiama aiškiai ir išsamiai. Labai rekomenduoju visiems išmėginti UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad bendravimas su Jumis – vienas malonumas!
149-os savaitės laimėtojas Marijana J., Radviliškis Pasirinkau UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, tokius kaip „VitaSolaris D3“, „OmegaMarine Forte+“ bei metinę maisto papildų pakuotę „FlexiMed“ kremzlėms, kaulams, sąnariams ir raumenims. Atėjus pavasariui, mėgstu stiprinti savo organizmą. Dirbu po 12 valandų dieninėse ir naktinėse pamainose, todėl dažnai būnu pavargusi, mieguista, išsekusi.
150-os savaitės laimėtojas Audronė Z., Kauno r.sav. Internete perskaičiau atsiliepimus apie maisto papildą „FlexiMed“, pamačiau, kokia puiki jo sudėtis: didelis gliukozamino kiekis, II tipo kolagenas, kalcis, magnis, vitaminas C ir D, imbieras. Nieko nelaukdama, užsisakiau nemokamą mėnesio šio maisto papildo pakuotę sau. Supratau, kad reikia užsisakyti ir metinę „FlexiMed“ pakuotę. Šis maisto papildas yra mano išsigelbėjimas. Ačiū jums už puikų produktą.
151-os savaitės laimėtojas Vincenta U., Mažeikiai Jau daugiau kaip 2 metus naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, tokius kaip „FlexiMed“, „OmegaMarine Forte+“, „MemoComplex“. Svarbiausia yra tai, kad esu labai geros savijautos. Man labai malonu pirkti aukštos kokybės norvegiškus maisto papildus iš patikimo šaltinio. „FlexiMed“ padeda palaikyti kaulų būklę, „MemoComplex“ padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. Visas kapsules lengva nuryti, nelieka jokio poskonio. Visus maisto papildus rekomenduoju ir visiems savo pažįstamiems. Ir toliau bendradarbiausiu su UAB „Natural Pharmaceuticals“.
152-os savaitės laimėtojas Stanislovas Z., Telšių r.sav. Kiekvieną dieną išaušus rytui po pusryčių vartoju maisto papildus. Tai yra atsakinga pareiga. Pasitikiu produktų kokybe.
Visiems savo pažįstamiems rekomenduoju bendradarbiauti su „Natural Pharmaceuticals“ ir pasinaudoti jų pasiūlymais. Šios įmonės klientu esu jau daug metų. Maisto papildus vartoju tuo pačiu laiku. Labai malonu, kad Jūsų įmonė rūpinasi savo klientų savijauta.
153-ios savaitės laimėtojas Rita A., Šiauliai Visa mano šeima ( mama, vyras ir aš) jau daug metų naudojame UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Jie yra labai reikalingi mūsų organizmui. Maisto papildai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, jie yra aukštos kokybės. Organizmas juos puikiai pasisavina. Labai patinka greitas produktų pristatymas. Jei kyla klausimų, visada galima paskambinti į klientų aptarnavimo skyrių ir gauti išsamią informaciją apie dominančius klausimus ar produktus. Rekomenduojame visiems išbandyti „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus.
154-os savaitės laimėtojas Sermita Š., Šakių r.sav. Nuoširdžiai dėkoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ už nuostabius maisto papildus. Jie yra labai kokybiški ir ypatingai reikalingi mums, vyresnio amžiaus žmonėms. Dėl jaučiamos energijos dabar galiu daugiau, žvaliau judėti, esu darbingesnė. Labai gerai ,kad nereikia sukti galvos, iš kur šių naudingų maisto papildų gauti, o pabaigus metinę pakuotę, atsiunčiamos naujos atsargos. Ačiū „Natural Pharmaceuticals“ už pagalbą rūpinantis mūsų savijauta. Gerų Jums darbų, pildant mūsų norus!
155-os savaitės laimėtojas Rima D., Kėdainiai „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildai yra labai naudingi mūsų organizmui. Juos reikia vartoti reguliariai, kad pajustume teigiamą poveikį. Šiuos maisto papildus labai patogu pirkti. Nereikia iš karto mokėti visos sumos, mokėjimai yra išskirstyti į 12 mėnesių. Labai išsamiai ir aiškiai pateikiama informacija apie kiekvieną produktą. „Natural Pharmaceuticals“ naudoju jau ilgai, todėl rekomenduoju juos ir savo draugams bei artimiesiems.
156-os savaitės laimėtojas Irena Š., Ignalina Jau kelerius metus naudoju UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Juos pasirinkau todėl, kad girdėjau daug gerų atsiliepimų iš savo artimos aplinkos. Džiugu ir tai, kad užsisakius maisto papildus, yra pridedama kokia nors dovanėlė, o gauti dovanas yra malonumas, džiaugsmas širdžiai. Smagu, kad yra tokia įmonė ir jos puikūs darbuotojai, kurie geranoriškai pataria, leidžia pačiam žmogui apsispręsti, ką pasirinkti. Ačiū Jums! Sėkmės besirūpinant kitų žmonių savijauta! Nepamirškite ir savęs, būkite sveiki!
157-os savaitės laimėtojas Adelė U., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pradėjau vartoti daugiau nei prieš 10 metų. Naudojau ir tebenaudoju „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“, „Multivitamina+“, „Magnezium B6+“, „FlexiMed“, „MemoComplex“, „CholestControl“. Pasitikiu norvegiška šių produktų kokybe, ekologiškumu. Taip pat nesiskundžiu atmintimi. Rekomenduoju pabandyti jūsų maisto papildus savo draugams, artimiesiems.
157-os savaitės laimėtojas Adelė U., Kaunas UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pradėjau vartoti daugiau nei prieš 10 metų. Naudojau ir tebenaudoju „OmegaMarine Forte+“, „Vitamin K2+“, „Multivitamina+“, „Magnezium B6+“, „FlexiMed“, „MemoComplex“, „CholestControl“. Pasitikiu norvegiška šių produktų kokybe, ekologiškumu. Taip pat nesiskundžiu atmintimi. Rekomenduoju pabandyti jūsų maisto papildus savo draugams, artimiesiems.
158-os savaitės laimėtojas Raminta S., Vilnius Labai džiaugiuosi, kad mano gyvenime atsirado „Natural Pharmaceuticals”. „Natural Pharmaceuticals” produkciją pradėjau vartoti prieš keletą metų . Esu labai patenkinta. Labai patogu užsisakyti, patogus pristatymas ir apmokėjimas. Dabar jau neįsivaizduoju, kad galėčiau dieną pradėti ar užbaigti be „Natural Pharmaceuticals” produkcijos! Ačiū Jums labai . Linkiu ilgo klestėjimo!
159-os savaitės laimėtojas Vanda Adelė R., Joniškio r.sav. Mano kelionė su „Natural Pharmaceuticals“ trunka jau keletą metų ir ketinu toliau bendrauti su jumis, kol galėsiu. Pasirinkau jus, nes, visų pirma, labai pasitikiu norvegiška maisto papildų kokybe. Labai patogu įsigyti produktus visiems metams už puikią kainą. „OmegaMarine Forte+“ padeda palaikyti mano širdies darbą, regėjimą, smegenų veiklą. Taip pat naudoju „MemoComplex“, „FlexiMed“, „CholestControl“. Visus šiuos maisto papildus rekomenduoju savo draugams.
160-os savaitės laimėtojas Regina Ž., Vilnius Pasirinkau „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus jau seniai ir iki šiol užsisakau juos dažnai. Po pirmo atlikto užsakymo įsitikinau konsultantų pareigingumu, viską nuosekliai paaiškina telefonu. Už produktus galima patogiai atsiskaityti kas mėnesį. Užsisakau man tinkančius vitaminus, maisto papildus. Produktus operatyviai atveža mandagūs kurjeriai. Džiugina rengiami jūsų konkursai. Dėkoju už puikias paslaugas.
161-os savaitės laimėtojas Aldona G., Vilnius Daug metų vartoju „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus, labai pasitikiu norvegiška produktų kokybe.Visas kapsules, tabletes lengva nuryti, nesijaučia jokio nemalonaus poskonio. Žuvies taukai „OmegaMarine Forte+“ yra naudingi atminčiai, regėjimui, širdžiai. Nelabai galiu būti saulėje, todėl vitamino D gaunu su šiais maisto papildais. Niekada nepamirštu jų išgerti kasdien. Rekomenduoju maisto papildus savo draugams.
162-os savaitės laimėtojas Vytautas V. D., Radviliškis Labai pasitikiu įmone UAB „Natural Pharmaceuticals“ ir jos maisto papildais. Juos naudoju jau ne vienerius metus. Džiaugiuosi, kad Jūsų įmonė taip pat pasitiki ir rūpinasi savo klientais. Naudoju „Magnesium B6+“, „FlexiMed“, „Vitamin K2 Complex“, „VitaminC“. Šie maisto papildai padeda palaikyti mano savijautą. Visada stengiuosi laiku atsiskaityti už produktus. Jeigu kyla klausimų, visada skambinu ir pasikonsultuoju su darbuotojais. Ačiū Jums už rūpestį, linkiu nuotaikingų dienų ir stiprios sveikatos!
163-os savaitės laimėtojas Irena F. Š., Šiauliai Jau seniai esu Jūsų įmonės klientė. Net neprisimenu, kaip Jus radau ir kaip pirmą kartą užsisakiau „OmegaMarine Forte+“. Šiuo metu naudoju gana daug Jūsų siūlomų maisto papildų. Esu įsitikinusi, kad norvegiški maisto papildai yra aukščiausios kokybės. Esu garbingo amžiaus, mano draugai taip pat priklauso „sidabrinių plaukų“ klubui. Jie taip pat vartoja Jūsų maisto papildus. Norėjau pastiprinti savo kaulus, raumenis, sąnarius, todėl nudžiugau gavusi „FlexiMed“ pasiūlymą. Dėkoju Jums už operatyvų atsiuntimą!
164-os savaitės laimėtojas Vanda P., Radviliškis Pirmą kartą Jūsų įmonės maisto papildus gavau dovanų iš draugų. Vėliau pati užsisakiau maisto papildą „FlexiMed“. Vartojau taip, kaip nurodyta aprašyme. Supratau, kad maisto papildai yra labai geros kokybės. Pabaigus metinę pakuotę, vėl užsakiau kitą pakuotę metams tolesniam naudojimui. Džiaugiuosi, kad kartu su maisto papildais yra pridedama dovana. Esu Jums dėkinga už man suteiktą galimybę naudoti Jūsų produktus.
165-os savaitės laimėtojas Asta Ž., Trakų r.sav. Jau daug metų naudoju „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Šiemet man sueis 60 metų, bet savijauta nesiskundžiu. Net keista, kad daug jaunesnės moterys man pavydi geros savijautos ir geros nuotaikos. Man patinka platus maisto papildų pasirinkimas, akcijos bei dovanos. Malonus ir paslaugus darbuotojų bendravimas. Bendrausiu su Jumis ir ateityje. Tiesa, nusižiūrėjęs nuo manęs, šiuos maisto papildus pradėjo vartoti ir mano vyras.
166-os savaitės laimėtojas Eugenija D., Pasvalio r.sav. Jau kelerius metus naudoju „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Juos vartoju ne tik aš, bet ir mano vyras. Labai juos mėgstu. Man patinka, kad jie gražiai reklamuojami, pasiteisina jų nauda mūsų savijautai. Esame įsigiję daug maisto papildų iš Jūsų įmonės. Maloniai nustebina kaskart siuntoje su maisto papildais pridėtos dovanos. Jos visada yra naudingos ir praktiškos kasdieniniame gyvenime. Ačiū Jums, kad esate su mumis ir rūpinatės mūsų gerove!
167-os savaitės laimėtojas Vida Valentina L., Varėna Galėjau dar anksčiau atrasti „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus, bet geriau vėliau nei niekada! Džiugu, kad omega-3 produktas yra iš valstybės, kurios vandenys yra švarūs ir yra puikios sąlygos gyventi ir daugintis norvegiškoms lašišoms. Žuvies valgau per mažai, todėl „OmegaMarine Forte+“ maisto papildas yra būtinas mano mitybos racione. Jie padeda palaikyti normalią smegenų, širdies, regėjimo funkciją. Maisto papildas yra kokybiškas ir labai geros sudėties.
168-os savaitės laimėtojas Ligita Š., Kaunas Esu pati dirbusi kompanijoje GNLD, todėl puikiai suprantu kiekvieno žmogaus poreikį naudoti maisto papildus. Jūsų kompaniją atradau atsitiktinai, 2019 metais gavusi prenumeruotą žurnalą, kuriame buvo akcijinė skrajutė maisto papildui „OmegaMarine FORTE+“, taigi, ilgai nedvejodama juo ir pasinaudojau, t.y. užsisakiau metinę pakuotę. Maisto papildus naudojau ir dėl jų kokybės, labai gražaus įpakavimo, išsamaus aprašymo apie produktus, rekomendavau įsigyti draugams ir savo šeimos nariams. Taigi šią draugystę tęsiame nuo 2019 metų, be to Jūsų kompanijos konsultantės labai maloniai ir išsamiai atsako į klausimus, pasiūlo naujus produktus. Šiuo metu vėl naudoju „Omega Marine Forte+“, „FlexiMed“, dovanų gautą vitaminą C ir nešioju nuostabiai gražius papuošalus su sertifikatais. Dėkoju, kad Jūs esate, linkiu Jūsų kompanijai geros kloties ir sėkmės.
169-os savaitės laimėtojas Romutis R., Kaunas Turėjau problemų su šlapimu, labai dažnai tekdavo bėgioti į tualetą. Gavęs pasiūlymą maisto papildui „ProLetto Plus“, nutariau jį išbandyti. Nors nelabai tikėjausi kokio nors pagerėjimo. Pradėjus naudoti ProLetto nustojau bėgioti į tualetą, pagerėjo potencija lytiniams santykiams palaikyti. Manau, kad imunitetui pagerinti turėjo įtakos ir šis maisto papildas. Maisto papildo sudedamosios dalys yra naudingos ir vertingos bendrai organizmo savijautai. Taip pat pradėjau naudoti ir „MemoComplex“ maisto papildą smegenų ir pažinimo funkcijai pagerinti.
170-os savaitės laimėtojas Kazimiera B., Pakruojo r. Daug metų naudojuosi Jūsų paslaugomis. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pasirinkau todėl, kad pasitikiu jų kokybe. Jie yra gaminami Norvegijoje, o tai yra kokybės garantas. Labiausiai naudoju „OmegaMarine Forte+“ ir esu labai patenkinta. Džiaugiuosi, kad galiu pasirinkti ir užsisakyti man reikalingų maisto papildų, kurie tinka mano savijautai. Įmonės darbuotojai maloniai bendrauja ir svarbiausia labai aiškiai nurodo vieno ar kito produkto naudą organizmui. Rekomenduoju produktus ir savo kaimynams.
171-os savaitės laimėtojas Audronė B., Vilnius Esu jau pensijinio amžiaus, nebėra tiek daug jėgų kaip jaunystėje, tačiau stengiuosi būti fiziškai aktyvi, o aktyvumo palaikymui renkuosi Jūsų siūlomus maisto papildus. Šiuo metu naudoju „MemoComplex“ ir jau kelerius metus vartoju „FlexiMed“. Esu įsitikinusi, kad šie maisto papildai man padeda jaustis žvalesnei, nepaisant mano amžiaus. Labai patogu, kad už produktus galima mokėti dalimis, bet to, nereikia gaišti laiko vaistinėse, ieškant sau tinkamų vitaminų. Užsisakyti maisto papildus rekomendavau ir savo artimiesiems.
172-os savaitės laimėtojas Elena A., Vilnius Šiuo metu esu pensininkė. Baigusi mokslus, pasirinkau tėvų profesiją- mokytojos specialybę. 46 metus dirbau su pradinukais. Tai didelės kantrybės ir pasiaukojimo reikalaujantis darbas. Dieną – pamokos bei užklasinis darbas, vakare – mokinių darbų taisymas. Noriu išlikti kuo ilgiau fiziškai aktyvi, vaikštau su šiaurietiškomis lazdomis po pušyną, lankau baseiną. Taip pat stiprinu save iš vidaus, vartoju maisto papildus „FlexiMed“ ir „OmegaMarine Premium“. Jie padeda palaikyti mano kaulų, raumenų, imuninės sistemos būklę.
173-os savaitės laimėtojas Irena R., Ignalinos r.sav. Apie įmonę „Natural Pharmaceuticals“ sužinojau iš reklamų Facebook. Perskaičiaus daug gerų atsiliepimų apie siūlomus produktus. Kadangi maisto papildai yra pagaminti Norvegijoje, o būtent tai ir kelia pasitikėjimą įmone. Nutariau išbandyti maisto papildą „FlexiMed“, nes mano amžiuje jau reikia pasirūpinti normalia kaulų ir sąnarių būkle. Vartoju maisto papildą jau pusę metų ir esu labai patenkinta. Taip pat daug fiziškai judu. Rekomenduoju maisto papildus savo draugams ir artimiesiems, nes jų turiu didelį ratą.
174-os savaitės laimėtojas Regina L., Klaipėda „Natural Pharmaceuticals“ kliente esu apie 7 metus. Daugiausia vartojau „OmegaMarine Forte+“. Taip pat kraujo tyrimas parodė, kad man trūksta vitamino D, todėl pradėjau naudoti Vitaminą D3. Pavasarį ir rudenį pradedu vartoti Vitaminą C, taip stiprindama savo imuniteto būklę. Visi maisto papildai mano organizmui tinka. Šiuo metu pradėjau vartoti maisto papildą „FlexiMed“, norėdama sustiprinti savo kaulus ir sąnarius. Rekomenduoju išmėginti maisto papildus visiems. Ačiū, kad esate.
175-os savaitės laimėtojas Danutė J., Raseinių r.sav. UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pradėjau naudoti prieš tris metus. Esu fiziškai aktyvi, vietoje nesėdžiu, sportuoju. Naudoju maisto papildus „MemoComplex“, „Vitamin K2+“, „CholestControl“. Esu labai patenkinta jūsų maisto papildais. Džiugina patrauklios dovanos ir patogus pristatymas į namus. Rekomenduoju visiems savo draugams ir artimiesiems.
176-os savaitės laimėtojas Nijolė R., Vilnius Jau nemažai laiko esu Jūsų klientė. Man 71 metai ir šiuo metu aš dar dirbu. Mano laisvalaikis visada yra turiningas, mėgstu iškylas į gamtą, ekskursijas, koncertus ir muziejus. Turiu žemės sklypą, todėl tenka jame padirbėti su kastuvu bei paravėti. Kad išlikčiau ir toliau energinga, nutariau padėti savo organizmui ir užsisakiau maisto papildą „OmegaMarine Forte+“ ir taip pat nutariau išbandyti „Vitamin K2 Complex“. Įsitikinau, kad šis mano pasirinkimas yra puikus ir pasiteisinęs. Rekomenduoju ir kitiems išbandyti „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Ačiū Jums.
177-os savaitės laimėtojas Stasys D., Pasvalio r.sav. Jau keletą metų kartu su žmona esame „Natural Pharmaceuticals“ klientai. Vartojame maisto papildus „OmegaMarine Forte+“ ir „MemoComplex“, kad palaikytume savo imunitetą bei gerą atmintį. Buvau gavęs pasiūlymą maisto papildui vyrams „ProLetto Plus“. Užsisakiau juos nedvejodamas ir vartoju antrus metus. Esu labai patenkintas rezultatais. Šiuo metu su žmona vartojame maisto papildą sąnariams „FlexiMed“. Esu dėkingas už kokybiškus produktus. Ačiū.
178-os savaitės laimėtojas Neringa U., Kėdainiai Internete pamačiau ,,VitaSolaris D3“ maisto papildus visiems metams, sumokant tik pašto išlaidas. Nutariau pasinaudoti šia galimybe ir užsisakiau. Prieš pradedant gerti ,,VitaSolaris D3″, pasidariau kraujo tyrimus ir sužinojau, kad pas mane vitamino D atsargos išsekusios. Baigiant gerti ,,VitaSolaris D3“, nutariau pakartoti kraujo tyrimus ir pasižiūrėti, ar įsisavino geriami vitaminai. Likau maloniai nustebinta, kad Vitamino D atsargos tapo normos ribose. Su vyru nusprendėme, kad „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildai puikūs ir užsisakėme sau ir vaikams „OmegaMarine Junior+“ ir „OmegaMarine Premium“. Taip pat džiaugiamės, kad maisto papildų kaina yra prieinama.
179-os savaitės laimėtojas Alma L., Šiauliai Jau keletą metų vartoju Jūsų įmonės „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Kiekvienais metais vis pratęsiu jų metinę prenumeratą. Pristatymas yra labai patogus- tiesiai į namus. „OmegaMarine Forte+“ padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Atsiranda daugiau jėgų atlikti dienos darbus. Esant progai, maisto papildus pritaikau ir kaip dovaną. Juk gera savijauta – mūsų gyvenimo variklis. Rekomenduoju įmonės produktus draugams bei artimiesiems.
180-os savaitės laimėtojas Liudmila K., Vilnius Jau daug metų vartoju įvairius „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Esu labai patenkinta jų kokybe. Nors esu pagyvenusios senjorės amžiaus, jaučiuosi pakankamai gerai, džiaugiuosi gyvenimu, esu laiminga. Mane žavi „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildų įvairovė ir naujumas. Mano vyras taip pat vartoja šios kompanijos maisto papildus, abu esame dėkingi ir linkime Jums klestėjimo.
181-os savaitės laimėtojas Birutė Laimutė L., Kaunas Nusprendžiau paįvairinti savo gyvenimo rutiną, pildydama konkurso „Mano papildai“ paraišką. Domiuosi Jūsų įmonės siūlomais maisto papildais. Antrus metus iš eilės naudoju „VitaSolaris D3“, kad palaikyčiau normalią savo imuninės sistemos veiklą. Rekomenduoju vitaminą D vartoti ir kitiems. Malonu, kai periodiškai gaunu informaciją apie naujus produktus. Taip pat konsultantai labai profesionaliai pateikia visą reikalingą informaciją. Kad gaučiau pakankamai omega rūgščių, užsisakiau žuvų taukus „Omegamarine Premium“. Šiuo metu tai yra, ko mano organizmui labiausiai reikia. Ačiū už rūpestį!
182-os savaitės laimėtojas Virginija J., Kaunas Labai džiaugiuosi prieš kelis metus atradusi „Natural Pharmaceuticals“ įmonę. Labai ja pasitikiu dėl kokybiškų produktų bei profesionalaus aptarnavimo. Maisto papildai jau seniai yra tapę mano ryto dalimi, juos visada turiu šalia. Įmonės maisto papildai gaminami Norvegijoje, o tai reiškia kokybę. Tai patikima šalis, esu ten buvusi ir žinau, ką reiškia gera žuvis. Džiaugiuosi, kad Jūsų įmonė rūpinasi savo klientais. Ačiū už tai!
183-os savaitės laimėtojas Astra Irena T., Anykščiai „Natural Pharmaceuticals” maisto papildus naudoju jau daugiau kaip 8 metus. Reguliariai vartoju maisto papildus „Vitamin K2+“, „OmegaMarine Forte+“, „MemoComplex“ bei „FlexiMed“. Pasitikiu norvegiška produkcija, nes Norvegija- solidi, rimta valstybė, kuri neapgaudinėja, laikosi duoto žodžio. Mano amžiuje vien iš maisto sunku gauti reikalingų vitaminų, mineralų, todėl norvegiški maisto papildai sėkmingai praplečia galimybes gyventi su gera savijauta. Maisto papildus taip pat rekomenduoju savo giminėms.
184-os savaitės laimėtojas Marija P., Marijampolės sav. Esu senjorė ir gyvenu labai aktyvų, judrų gyvenimą. Visada stengiuosi maitintis kokybiškai, rinktis tinkamus maisto produktus. Labai patinka vaikščioti su savo šuniuku, dirbti sode. Turiu savo bityną, jame laikau 16 bičių šeimų, todėl visada yra kuo rūpintis. UAB „Natural Pharmaceuticals“ įvairius maisto papildus naudoju jau kelerius metus. Ypatingai reikia rūpintis savo širdimi, todėl tam labai tinka „OmegaMarine Premium“ žuvų taukai. Jie palaiko normalią širdies veiklą. Nuoširdžiai rekomenduoju ir kitiems išmėginti šiuos maisto papildus.
185-os savaitės laimėtojas Aurelija Almonė A., Vilnius Žaviuosi Norvegija – jos gamta, literatūra, žmonių charakteriu. Pasitikiu jų sąžiningumu, gaminant „Natural Pharmaceuticals“ produkciją. Taip pat labai patinka šios įmonės personalas. Bendravimas yra labai malonus, bet kartu ir dalykiškas. Jūsų maisto papildus „OmegaMarine Forte+“ vartoju jau seniai. Jie yra naudingi mano širdžiai, regėjimui bei atminčiai. Rekomenduoju juos įsigyti ir savo draugams, giminaičiams.
186-os savaitės laimėtojas Irena S., Klaipėda Daugiau nei prieš metus radau internete pasiūlymą užpildyti anketą, norint gauti nemokamai vitamino D3 pakuotę metams. Supildžiau užsakymą ir pakuotė atkeliavo tiesiai į pašto dėžutę. UAB „Natural Pharmaceuticals“ darbuotoja paskambino ir pasiūlė įsigyti maisto papildą „OmegaMarine Forte+“. Labai patiko siūlomos mokėjimo sąlygos- galima mokėti dalimis kas mėnesį. Metai baigėsi, todėl užsisakiau ir naujiems metams. Taip pat užsisakiau maisto papildus „CholestControl“ kraujotakai ir „FlexiMed“ kremzlėms. Ačiū ir už teikiamas dovanas kartu su produktais. Juos rekomenduoju ir savo draugėms.
187-os savaitės laimėtojas Rimantas Č., Vilnius UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pasirinkau, nes esu šios įmonės klientas ne vienerius metus ir ja tikrai pasitikiu. Daugiausiai vartoju maisto papildą „FlexiMed“, skirtą palaikyti kremzles ir raumenis bei maisto papildą „MemoComplex“ normaliai smegenų funkcijai palaikyti. Dabar užsisakiau žuvų taukus „OmegaMarine Premium“, kurie yra labai svarbūs širdies normaliai veiklai. Dėkoju įmonės darbuotojams už atsakomybę kuriant šiuos kokybiškus maisto papildus, kurie turi didelį pasitikėjimą tarp vartotojų.
188-os savaitės laimėtojas Liucija Ž., Klaipėda UAB „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus pasirinkau, nes pasitikiu norvegiška produktų kokybe. Labai patogu, kad galima įsigyti maisto papildus visiems metams. Vartoju „OmegaMarine Forte+“ širdies veiklai palaikyti, „Vitamin K2+“ normaliam kraujo krešėjimui palaikyti. Taip pat norėjau maisto papildo smegenų funkcijai palaikyti, todėl užsisakiau „MemoComplex“. Jis naudingas atminčiai. Labai svarbu rūpintis savo savijauta, todėl tą ir darau. Linkiu ir kitiems rūpintis savimi, stiprinti organizmą ir kartu kasdien vartoti maisto papildus.
189-os savaitės laimėtojas Zina Š., Kaunas Jau daug metų naudojuosi „Natural Pharmaceuticals“ paslaugomis ir jų tiekiamais norvegiškais maisto papildais. Esu labai patenkinta jų kokybe, natūralumu, naujoviškumu. Kelis kartus buvau užsisakiusi vitaminus „Multivitamina+“, kuriuose yra daug reikalingų medžiagų mūsų organizmui. Ypač esu patenkinta maisto papildais „MemoComplex“, kurie yra skirti palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei mažina pavargimo jausmą. Domiuosi kiekvienu nauju pasiūlymu, pavyzdžiui maisto papildu „ReduXin Forte“ svorio kontrolei palaikyti. Rekomenduoju maisto papildus išbandyti visiems.
190-os savaitės laimėtojas Agita J., Molėtai Pasirinkome „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus todėl, kad jie yra mums patrauklūs kainos atžvilgiu bei siūloma gan didelė jų įvairovė. Mūsų visa šeima pradedant nuo vaikų, paauglių, senjorų juos vartoja. Jie mūsų organizmui tinka. Rekomenduojame ir kitiems pažįstamiems išmėginti „Natural Pharmaceuticals“ maisto papildus. Esame patenkinti, be to, dar papildomai gauname visokių dovanų kartu su papildų pakuote. Patogus pristatymas iki pat namų durų. Smagu, kad egzistuoja tokia patikima įmonė.
191-os savaitės laimėtojas Aldona U., Trakai Abu su vyru rūpinamės savo savijauta ir manome, kad net jei neužsimame itin aktyvia fizine veikla, tinkamas omega-3 rūgščių kiekis organizmui yra išties naudingas. Štai, kodėl stengiamės tinkamai maitintis ir reguliariai vartoti „OmegaMarine Forte+“. Maisto papildų kaina yra draugiška, produktą pristato mums į namus per kurjerių tarnybą ir dar visada pakuotėje būna pridėta vis kita dovanėlė. Ačiū, kad rūpinatės mūsų savijauta.